آزمون های ارائه شده در لیتل راک به قرعه کشی اهدا کنندگان خون

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس خون موسسه ارائه خواهد شد رایگان covid-19 آنتی بادی آزمون از تمام اهداکنندگان خون به عنوان یک “جوشیدن” برای تشویق اهدای خون, مقامات اعلام کرد روز شنبه در یک کنفرانس در موسسه اهدا کننده مرکز در لیتل راک.

جان Armitage, مدیر اجرایی, آرکانزاس, خون, موسسه گفت: آزمون طرح ارائه خواهد شد در تمام دهنده مراکز تلفن همراه و خون درایو و مورد نیاز است به دلیل تعداد درایو خون لغو شد.

در سال 2018 به صلیب سرخ آمریکا خود را منتقل اهدای خون-درایو حامیان به, آرکانزاس, خون, موسسه غیر انتفاعی است که تثبیت صلیب سرخ’ اهدای خون عمل به خود را دارد.

موسسه منحصر به فرد تامین کننده 40 بیمارستان در آرکانزاس است و یک شاخه از اوکلاهما خون, موسسه نهم-غیر انتفاعی بزرگترین مرکز خون در کشور است.

هدر براون سخنگوی آرکانزاس خون موسسه خبر داد و گفت که آژانس او را به حال دیده می شود صدها نفر از خون درایوهای لغو شد به دلیل coronavirus.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

براون گفت: Arkansas خون موسسه بستگی دارد از 1200 اهدا کنندگان در هر روز برای حمایت از موجودی مورد نیاز برای بیماران در بیش از 40 بیمارستان و تجهیزات پزشکی و آمبولانس هوایی در سطح ایالت و سراسر منطقه است.

روند لغو کرده است ادامه داد: به تابستان آرمیتاژ گفت: اما نه به حال یک اثر در بيمارستان.

“ما تا به حال نشده به انصراف از عمل جراحی و یا هر چیزی شبیه به این, اما ما نمی باید به اندازه کافی خون درایوهای رزرو,” او گفت:. “کل راهکار شده است خرد.”

موسسه نیاز به را تشکیل می دهند تفاوت از طریق کمک های مالی.

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون چهارشنبه اعلام کرد در طول روزانه خود را coronavirus جلسه که در آرکانزاس را به حرکت در فاز 2 از بازگشایی دوشنبه, کاهش محدودیت ها در رستوران ها و دیگر کسب و کار در سراسر دولت است.

وزیر بهداشت Nate اسمیت گفت: همیشه وجود دارد یک نیاز حیاتی برای خون است و امیدوارم حرکت به فاز 2 را بیشتر تشویق به اهدای خون.

“نمایش خون برای آنتی بادی است که یک کمی از باد است که امیدوارم آوردن بیشتر مردم از,” او گفت:.

آرمیتاژ گفت: او همچنین امیدوار انتقال به فاز 2 را تشویق بیشتر مردم برای بازدید از محلی مراکز انتقال خون.

“هر چیزی که باز می شود تا فعالیت ها و تشویق مردم به اصلاح آنها چه قبل از انجام تنها می تواند کمک به,” او گفت:.

آرکانزاس خون موسسه دهنده مراکز تلفن همراه و خون درایوهای برقرار اضافی روش تمیز کردن که شامل decontaminating کار مشترک مناطق و تجهیزات غالبا. در ضمن دهنده مراکز تلفن همراه و خون درایوهای اقتباس کرده اند اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله.

“شما باید به سالم حتی نشان می دهد تا برای اهدای خون بیشتر از زمان بر خلاف در مواد غذایی فروشگاه که در آن شما ممکن است مجبور به فروشگاه از ضرورت” او گفت:.

آرمیتاژ گفت آرکانزاس خون موسسه تکنسین های آزمایشگاه تست خواهد شد هر نمونه خون به صورت جداگانه. او گفت: یک لوله کشیده خواهد شد در زمان اهدای خون و آنتی بادی, نتایج آزمون از طریق پست خواهد شد پس از اهدای.

“اهدا کنندگان حتی نمی خواهد بود قادر به تشخیص تفاوت,” او گفت:. “آن را نمی خواهد نیاز به هر گونه لوله ها از خون است. ما تست هر ویال برای HIV Zika و چیزهای دیگر.

“این فقط یک تست است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>