تگزاس مرد غرق در لیک فورت اسمیت, مقامات می گویند که

Category: آرکانساس Comments: No comments

فورت اسمیت — پس از بیش از یک روز جستجو مقامات در Crawford County موفق به پیدا کردن بدن یک مرد که غرق در یک دریاچه در چهار شنبه.

Crawford County Sheriff ران براون گفت: Arkansas Game and Fish کمیسیون بهبود بدن در 3:48 بعد از ظهر یکشنبه در لیک فورت اسمیت. قهوه ای شناسایی این مرد به عنوان آویزان ویتنام از, 36, تگزاس است.

براون گفت: در حدود 10:45 a. m. روز شنبه یک بازی و ماهی کمیسیون افسر بود که بر گشت در لیک فورت اسمیت پارک مطلع شد توسط یک شاهد است که یک فرد بود حلق آویز در به واژگون کایاک در دریاچه و فریاد برای کمک به. افسر اقدام به تماس با ایالتی آرکانزاس پارک رنجرز و به عنوان آنها را به قربانی شاهد گزارش داد که قربانی رفته بود زیر آب بدون متداول است که شروع به بازیابی.

کرافورد شهرستان کلانتر دفتر مطلع شد در مورد این حادثه در حدود ساعت 11 صبح سهشنبه با آن قادر به جمع آوری آن شیرجه تیم در حدود 1 بعد از ظهر به جستجو ادامه داشت تا تیره با Arkansas Game and Fish کمیسیون سرگیری با کلانتر دفتر و در حدود ساعت 10 صبح چهارشنبه.

آرکانزاس پلیس ایالتی بود که در میان اشخاص دیگر که درگیر شدند طی دو روز جستجو با توجه به قهوه ای است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>