پزشکی تگزاس ممنوعیت سقط جنین OK می

Category: آرکانساس Comments: No comments

NEW ORLEANS — تگزاس هم اکنون می توانید بان دارو سقط جنین به عنوان بخشی از دولت در تلاش برای مبارزه با گسترش این کروناویروس جدید, یک دادگاه تجدید نظر فدرال پنل حکومت شنبه.

مدار 5 دادگاه تجدید نظر در نیواورلئان در هفته گذشته به طور موقت مسدود شده دولت را منع دارو سقط جنین در حالی که آن را به توجه بیشتر به این مسئله است.

همان پنل در یک 2-1 تصمیم روز دوشنبه گفت دولت بود و در حقوق خود را به بان کی مون که — و دیگر سقط جنین روش های — آن را به عنوان به دنبال کاهش استفاده از ماسک ، روپوش و محافظ پزشکی دنده.

نظر اکثریت قضات جنیفر Elrod و کایل دانکن گفت: دادگاه بدوی اشتباه با درمان دارو سقط جنین به عنوان “حق مطلق.”

“اما قانون اساسی حق سقط جنین را شامل نمی شود حق سقط جنین روش زن (یا پزشک) انتخاب” نظر اکثریت گفت.

کلینیک استدلال کرده اند که دارو سقط جنین نیازی به تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش و روپوش که ممکن است مورد نیاز برای coronavirus بیماران. دوشنبه نظر گفت که در آن ثابت نشده است که در طی این بیماری همه گیر از جمله تجهیزات حفاظتی را نمی توان در طول یک معاینه از یک زن به دنبال یک داروی سقط جنین.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

نانسی Northup رئیس جمهور و رئیس اجرایی از سازمان های غیر انتفاعی مرکز حقوق باروری گفت: “دادگاه تجدید نظر “در حال ایجاد هرج و مرج و عدم قطعیت برای زنان به دنبال سقط جنین در تگزاس است.”

“بیمارانی که قرار ملاقات برنامه ریزی شده در حال حاضر خواهد شد پرتاب به حالت وحشت و در عین حال دوباره” او در بیانیه ای گفت. “روشن است این ممنوعیت سقط جنین تا به چیزی برای انجام با این بیماری همه گیر. تگزاس شده است در تلاش برای محدود کردن سقط جنین و برای چندین دهه این است که بخشی از استراتژی بزرگتر.”

یک بخش در 04/21/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>