تایلندی اتحادیه اهدا THB 1 میلیون تن ماهی و دیگر محصولات در تایلند به وزارت بهداشت

Category: وب وایر Comments: No comments

تایلندی گروه اتحادیه PCL. اهدا THB 1 میلیون ارزش SEALECT و FISHO محصولات برای حمایت از دولت تایلند پزشکی تیم که در دست زدن به coronavirus وضعیت. بیش از 25000 قوطی تن ماهی ساردین و ماهی خال مخالی و 8000 بسته FISHO تنقلات بودند تحویل به وزارت بهداشت و توزیع خواهد شد به بیمارستان و مرتبط با واحدهای پشتیبانی که در برخورد با کروناویروس.

در مورد تایلندی گروه اتحادیه

تایلندی گروه اتحادیه PCL در جهان است, غذاهای دریایی, رهبر, آوردن, با کیفیت بالا, سالم و خوشمزه و خلاقانه, غذاهای دریایی محصولات به مشتریان در سراسر جهان برای بیش از 40 سال است.

امروز تایلندی اتحادیه در نظر گرفته شده است به عنوان بزرگترین تولید کننده قفسه پایدار تن محصولات با فروش سالانه بیش از THB 126.3 میلیارد دلار (US$ 4.1 میلیارد دلار) و یک نیروی کار جهانی از بیش از 44,000 افرادی که اختصاص داده شده به پیشگام پایدار و نوآورانه محصولات دریایی.

جهانی این شرکت با نام تجاری نمونه کارها شامل بازار-بین المللی پیشرو در مارک های چنین به عنوان مرغ دریا جان غرب Petit Navire, Parmentier, Mareblu پادشاه اسکار و روگن Fisch و تایلندی-مارک های پیشرو SEALECT, Fisho, Qfresh, Monori, Bellotta و Marvo.

به عنوان یک شرکت متعهد به نوآوری و در سطح جهانی مسئول رفتار تایلندی اتحادیه مفتخر است به عنوان یک عضو سازمان ملل متحد در جهانی فشرده و عضو موسس بین المللی غذاهای دریایی پایداری بنیاد (ISSF). در 2015, تایلندی اتحادیه معرفی آن SeaChange® پایداری استراتژی است. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در seachangesustainability.org. تایلندی اتحادیه در حال کار بر روی پایداری مسائل به رسمیت شناخته شد در سال 2018 و 2019 توسط رتبه شماره یک در جهان در مواد غذایی محصولات صنعت داو جونز شاخص پایداری دستیابی به 100 درصد در رتبه بندی برای کل پایداری نمره. تایلندی اتحادیه در حال حاضر به نام به DJSI برای شش سال متوالی. تایلندی اتحادیه نیز به نام به FTSE4Good نوظهور شاخص برای سومین سال متوالی در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>