این یک کلمه را برمی گرداند به بی بی سی یک روز پنج شنبه 5 مارس

Category: وب وایر Comments: No comments

BBC یکی خشنود است تا اعلام کند که سری سوم از یک کلمه را بازگشت در روز سه شنبه 5 مه با سری یک و دو پس از رسیدن به عنوان boxsets در BBC iPlayer. نوشته شده توسط multi-برنده جایزه Peter Bowker و تولید شده توسط پنجاه Fathoms تولیدات و Keshet محصولات.

دو سال و همه چیز تغییر کرده برای ما یک کلمه ، جو (حداکثر Vento) 10 و زندگی در دو مکان در یک بار پردازش لرزه ای و تغییر در زندگی خود را از طریق فیلتر از خود به اوتیسم.

آلیسون (Morven Christie) و پل (لی اینگلبی) در حال طلاق و 100 مایل از هم جدا. نیکولا (شاشیدن رابینسون) اتحاد به لندن نقل مکان کرد. ادی (گرگ McHugh) زندگی با پدر خود. تنها موریس (Christopher Eccleston) است که برگزاری آن با هم. و اگر موریس است برگزاری آن را هم شما می دانید که شما دچار مشکل هستند. یک خانواده است که همیشه یک پازل و این یکی از نیاز های چیدمان پشت هم البته در شکل های مختلف.

چهره های جدید این سری شامل جولی Hesmondhalgh (Broadchurch تاجگذاری خیابان) سارا Gordy (تماس با ماما Holby شهر) و David Gyasi (Troy: سقوط یک شهر در یک پیراهن نارنجی).

فیلمبرداری برای سری جدید از یک کلمه صورت گرفت سال گذشته در منطقه دریاچه و منچستر با فرگوس اوبراین به عنوان رهبری مدیر و کلر چوپان به عنوان تهیه کننده است. لوسی غنی تر اجرایی تولید برای بی بی سی با پاتریک Spence, Peter Bowker و مارکوس ویلسون برای پنجاه Fathoms تولیدات و هوارد Burch, Avi, Nir و کارن Margalit برای Keshet بین المللی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>