این AFGS یک بسته بندی!

Category: آرکانساس Comments: No comments

اگر کسی به شما می گوید باغبانی انداختن است در محبوبیت آنها در اشتباه هستند! هزاران نفر از باغداران در تمام سنین رنگی به ایالتی آرکانزاس Fairgrounds در این آخر هفته برای خرید گیاهان

دریافت الهام

خرید حیاط هنر, سوال و یادگیری برخی از چیزهای جدید است.

انرژی در استادیوم ورزشی شگفت انگیز بود. داشتن تمام فروشندگان و باغ زیر یک سقف تبدیل به یک ستاره ای ایده. من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از بار من شنیده ام از شرکت کنندگان و فروشندگان به طور یکسان چقدر آنها را دوست داشتن همه چیز را در یک مکان. آن را کمی شلوغ چند بار اما شما همیشه می تواند گام به عقب و نشستن در حقه و فقط خیس کردن همه چیز در.

مردم در خرید و خوی. چند تا از فروشندگان پاک شد از آنچه که آنها به ارمغان آورد حتی اگر اکثر restocked روزانه.

گیاه برگزاری منطقه انجام شد یک کسب و کار پررونق و کارکنان توسط برخی از برجسته استاد باغبان داوطلبان.

من به بحث باغبانی برای سه روز تمام و صدای من کمی لرزان در حال حاضر. من تا به حال بهترین زمان دیدن همه دوستان قدیمی من

و ملاقات با افراد جدید. باغبان ها فقط خوب مردم است. خانواده من ساخته شده آن را با امروز و همچنین

و آنها تا به حال سرگردان همراه خود را زمانی که من می خواهم waylaid صحبت کردن به مردم اما چه انرژی زا سه روز از آن شده است.

نمایش اجرا توسط داوطلب با داوطلب هیئت مدیره و آنها سخت کار دسته از مردم است.

آنها هنوز هم لبخند در پایان روز حتی اگر آنها راه می رفت بسیاری از مایل. هدف از نشان دادن این است که به ترویج باغبانی به مردم آرکانزاس و حمایت از یک صنعت رو به رشد. درآمد حاصل ما اجازه می دهد به بورس های تحصیلی کالج بنابراین یکی دیگر از نسل horticulturists می توانید نگه داشتن چیزهای رفتن. سبز از آرکانزاس کمک های مالی نیز با توجه به جوامع در سراسر ایالت برای کمک به زیباسازی دولت ما.

اگر شما از دست رفته آن در این سال برنامه ریزی بهتر برای سال آینده. این یک راه بسیار خوبی برای پرش به فصل باغبانی. و برای ادامه سفر به من ملحق بعدی شنبه در دره رودخانه باغبانی در Kanis جاده برای ارائه در گیاهان جدید. من تکرار خواهد شد بحث در 10 و 1. تماس برای ثبت نام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>