Allstate بنیاد کمک 5 میلیون دلار برای حمایت از قربانیان خشونت های خانگی جوانان در نیاز و اضطراری

Category: وب وایر Comments: No comments

به عنوان COVID-19 موارد همچنان به رشد در سراسر ایالات متحده Allstate بنیاد کمک 5 میلیون دلار برای سرعت بخشیدن به امداد رسانی و بهبود برای قربانیان خشونت خانوادگی, جوانان, در, نیاز, اولین پاسخ دهندگان و جوامع در مقیاس بزرگ است.

“این فوق العاده الهام بخش برای دیدن مردم پیدا کردن راه هایی برای مراقبت از یکدیگر گفت:” الیزابت بردی, Allstate رئیس بازاریابی مشتری و ارتباطات مسئول و متولی از Allstate پایه و اساس است. “68 سال Allstate بنیاد تحویل داده Allstate وعده به عنوان دست خوب – به خصوص در یک لحظه نیاز است.”

بنیاد Allstate همراه با Allstate کارکنان و سازمان نیروی اعضای اهدا خواهد شد منابع در سراسر کشور برای حمایت از جوامع در طول COVID-19 بحران است.

  • جوامع محلی: دو میلیون دلار خواهد بود توزیع در جوامع که در آن Allstate بزرگترین کارمند حضور – شیکاگو, شارلوت, Dallas و ققنوس و همچنین در سراسر ایالت ایلینوی است.
  • قربانیان خشونت های خانگی: به عنوان یکی از آسیب پذیر ترین جمعیت های قربانیان خشونت خانگی به خصوص در معرض خطر اگر آنها پناه در محل با معتادان است. Allstate بنیاد با همکاری شبکه ملی برای پایان دادن به خشونت خانگی (NNEDV) برای بیش از 15 سال است و کمک $500,000 به کمک NNEDV پشتیبانی از بیش از 100 محلی خشونت سازمان. در اوایل این ماه این بنیاد همچنین ارائه بودجه ملی خشونت خانگی با خط تلفن به فعال کردن از راه دور-کار و فناوری.
  • جوانان نیاز به: همانطور که جوانان در سراسر کشور در خانه هستند به طور نامحدود و به طور بالقوه دچار اضطراب و عدم اطمینان Allstate بنیاد را کمک های درونی اکسپلورر صوتی هدایت تمرکز حواس برنامه در دسترس خانواده ها در همه جا به صورت رایگان. Allstate در بنیاد نیز ارائه شده ملی فراری Safeline با تکنولوژی منابع از راه دور و مشاوران برای کمک به جوانان در خطر.
  • پاسخ اول: به عنوان آنها در معرض خطر زندگی خود را در خط مقدم Allstate بنیاد ارائه خواهد شد $1 میلیون نفر در حمایت از اولین پاسخ دهندگان.
  • کارکنان و سازمان نیروی: Allstate بنیاد را مطابقت Allstate کارمند و نیروی آژانس کمک های مالی دلار برای, دلار, دو برابر شدن کمک های خود و اضافه کردن 1.4 میلیون دلار به این برنامه در مجموع $2.8 میلیون نفر در تطبیق بودجه. Allstaters نیز تشویق به شرکت در مجازی تلاش های داوطلب با تعداد زیادی از سازمان های غیر انتفاعی ارائه فرصت های از قبیل عملا مشاوره جوانان و دفاع ملی کمک های اضطراری سازمان.

Allstate بنیاد مستقل سازمان خیریه ساخته شده ممکن است توسط شرکت های تابعه از شرکت Allstate. Allstate در بنیاد کار می کند برای ایجاد مرفه جوامع که در آن مردم هستند و قدرت خود را به انجام برسانند امید و آرزو توسط الهام بخش نسل بعدی رهبران شکستن چرخه خشونت خانگی تقویت سازمان های غیر انتفاعی رهبری و تجلیل Allstate داوطلبان. پس از سال 1952 Allstate بنیاد کمک کرده است بیش از $514 میلیون به مسائل مهم است. اطلاعات بیشتر در دسترس است AllstateFoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>