“استدلال” توسط کنت مایکل Plaisance به موضوعات جذاب موضوع مربوط به DNA حمایت از کودکان

Category: وب وایر Comments: No comments

جهان ادبیات است نه محدود به داستان تکراری و تم. در واقع, شده است وجود دارد جذاب عاشقانه بین قانون و داستان به عنوان بیشتر و بیشتر وکلا تلاش برای نوشتن واقعیت است که نیاز به بررسی توسط جامعه حقوقی. “استدلال” نوشته شده توسط کنت مایکل Plaisance است یک مثال از یک کار از ادبیات که داستان حول محور اخلاقی محیط از قانون است.
 
این داستان حاکی از زندگی شخصیت اصلی وکیل کنت استار به عنوان او طول می کشد موضوع DNA و حمایت از کودکان مسائل. تعقیب وی را از به چالش کشیدن این مسائل آغاز می شود که مشتری خود را یک متخصص DNA کشف غلط DNA حمایت از کودکان گزارش برابر مردان در سراسر ایالات متحده است. مشتری خود را رفت و به وزارت دادگستری تحت ادعاهای دروغین عمل تنها به تکذیب آن توسط وزارت دادگستری سر که او نیز اتفاق می افتد به یک غالب لزبین فمینیستی. مخفی کردن فایل و مشتری پیدا شد به مرده روز بعد.
 
نویسنده پس از آن طول می کشد خوانندگان به نبرد با چالش عدم کالیبراسیون ابزار مورد استفاده در تست DNA که به ایجاد مثبت کاذب برای اثبات پدری از یک کودک. همراه با تم DNA تست و حمایت از کودکان نویسنده همچنین چالش های این موضوع از فمینیسم در این موارد از بردگی و قرار دادن مردان در زندان برای عدم پرداخت حمایت از کودکان انجام manhunts و زنان مسلط در دولت صندلی. نوشته شده در امید به تحریک فکر و بحث نویسنده می افزاید: یک طعم کمی از تحریک جنسی برای سرگرمی در حالی که آموزش به روحانی و حتی وکلا.
 
اگر شما یک پدر که حقوق حریم خصوصی در مورد فرزند خود را گرفته به دور از شما, اگر شما کسی است که ندارد می گویند بر ظالمان و مجبور تعهدات و یا اگر شما به سادگی یک شهروند که فریاد علیه بی عدالتی در این کتاب برای شما مناسب است.
 
“استدلال”کتاب نسخه در دسترس هستند Amazon.com.
 

استدلال
نویسنده: کنت مایکل Plaisance
ناشر: صفحه Publishing, Inc.
تاریخ انتشار: ژوئیه 22 2019
ISBN-10: 1642988618
ISBN-13: 978-1642988611
شومیز: $17.95
روشن شدن: $9.99
 

درباره نویسنده

کنت مایکل Plaisance متولد شد و در New Orleans, Louisiana. او یک وکیل است که تمرین در لوئیزیانا و تگزاس در ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور است. با LLM (کارشناسی ارشد) در قانون استخدام او کاونتی تبعیض و تلافی موارد و به کار گرفته فدرال و ایالتی و شهرستان خدمات مدنی تجدید نظر. پس از 29 سال در خدمت او شروع به نوشتن کتاب و شعر. اولین تلاش برای نوشتن به عنوان یک نویسنده در کتاب خود “استدلال” است که ترکیبی از داستان و بخار داغ داغ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>