“هنر رهبری” – ب ام و و سی ان ان کانون توجه قرار دادن در استثنایی مدل نقش.

Category: وب وایر Comments: No comments

در دوران عدم قطعیت الهام بخش مردم بازی حتی بیشتر نقش مهمی در حفظ جامعه است. ب ام و و سی ان ان بین المللی تجاری (CNNIC) باید تیمی را به تصویر بکشد داستان و نگرش برخی از قابل توجه ترین معماران و طراحان و هنرمندان و رهبران ما از طریق دو منحصر به فرد سری متشکل از مجموع یازده فیلم کوتاه کاوش “هنر رهبری”. با تمرکز بر داستان های شخصی که سوار افراد استثنایی در این زمینه خود را برای الهام بخشیدن به جامعه مدرن هر فیلم در سری مجسم هسته رهبری ارزش های اولی: مسئولیت درونی قدرت و استقلال است. ارزش نیز ذاتی به BMWs ماشین لوکس سوئیت – اولی X7, 7, 8 und M8 سری.

در پنجشنبه سی ان ان لگد شش قسمت مارک محتوای سری با راه اندازی تجاری اولین فیلم تولید شده توسط CNNIC برنده جایزه خانه studio ایجاد کنید. این اولین فیلم به تصویر می کشد یکی از موفق ترین DJ duos و تولید موسیقی الکترونیکی در جهان Dimitri Vegas & Like Mike. مجموعه ای در برابر پس زمینه از یکی از کنسرت های خود را در نروژ بلژیک برادران به یاد بیاورید که چگونه آنها شد رهبران خود را در این زمینه بازتاب خود را در شور و ارتباط با مخاطبان خود را. این و دیگر نام تجاری آینده فیلم های تولید شده توسط ایجاد ضرب گلوله و ویرایش شده برای توزیع جهانی در یک مخلوط از سی ان ان بین المللی را در سراسر سیستم عامل تلویزیون های دیجیتال و اجتماعی بزرگ داستان و نیز برجسته خواهد شد در اولی مرکزی با نام تجاری وب سایت.

بعد از این سال بزرگ داستانسی ان ان را در رسانه های جهانی شرکت اختصاص داده شده به داستان سرایی سینمایی, خواهد شد راه اندازی یک حمایت سرمقاله سری متشکل از پنج میکرو-مستند قرار داده است که به ویژه در بخش, الهام بخش زنان و مردان که خود را اجتماعی تاثیر پیشرو به عنوان مثال.

اولین فیلم برنامه ریزی شده برای ماه مه معرفی خواهد شد جذاب دو زندگی براندون حزب محافظه کار. با استعداد در فن آوری در حالی که استعداد تشریفات, Brandon با موفقیت هدایت هر دو جهان – کار به عنوان یک ارشد هوش مصنوعی مهندس در گوگل به روز و موفق هیپ هاپ هنرمند در شب. هر فیلم اجرا خواهد شد در سراسر بزرگ داستان سیستم عامل و حساب های اجتماعی در حالی که توزیع خواهد شد پیشرفته با استفاده از WarnerMedia لانچپد تکنولوژی برای رسیدن به تعریف مخاطبان در سراسر رسانه های اجتماعی.

“اولی طولانی و متنوع تاریخچه از پروژه های که ارائه سیستم عامل و مراحل برای ذهن خلاق و جسورانه جدید voices – می شود آن را در طراحی, هنر, ورزشی, یا مهندسی. ما آن را به عنوان یکی از ماموریت ما – و باید همیشه انجام می شود بنابراین برای فعال کردن و پرورش تغییر و تحول است. این داستان نتیجه یک بازی کامل بین دو نهاد که همان ارزش ها و اهداف. ما کاملا خوشحال است که سی ان ان و بی ام و با هم کار کنند برای ایجاد این قطعه منحصر به فرد در مورد افراد استثنایی که در حال بازنگری و بازتعریف رهبری است. همانطور که ما همیشه در حال تلاش برای تعالی ما قویا بر این باورند این همکاری یک نقطه عطف برای هر دو ما است.” گفت: Jens Thiemer معاون ارشد رئیس جمهور مشتری و با نام تجاری BMW است.

“همه بهترین مشارکت بر اساس ارزش های مشترک و من خوشحال هستم که در این مورد با این پروژه جدید هیجان انگیز با اولی گفت:” کتی Ibal معاون ارشد رئیس جمهور, EMEA, سی ان ان بین المللی تجاری است. “به عنوان رهبران ما در زمینه های مربوطه, ما افتخار و ارزش کسانی که استعداد و شخصیت های که به تصویر کشیده شده در این فیلم به عنوان آنها تغییر جامعه ما بهتر است. قدرتمند و عاطفی داستان سرایی از ایجاد و بزرگ داستان را برجسته مرحله به عنوان ما توزیع این فیلم ها در راه های هوشمند در تمام سیستم عامل برای رسیدن به یک واقعا مخاطبان جهانی است که ارزش رهبری و داستان پشت آن است.”

Facebook: https://www.facebook.com/greatbigstory/videos/531948957462067/

توییتر: https://twitter.com/greatbigstory/status/1243326871686635520

Instagram: https://www.instagram.com/p/B-N1dabhs01/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>