کتاب “مسحور رنگین کمان” توسط گابریلا اوا Nagy نمایش داده خواهد شد در لس آنجلس تایمز جشنواره کتاب سال 2020

Category: وب وایر Comments: No comments

مسحور “رنگین کمان” (Halo انتشار; 2019) توسط گابریلا اوا Nagy به نمایش گذاشته خواهد شد در کنار این نویسنده دو دیگر آثار منتشر شده “رقص مهتاب” و “رقص پروانه” در آینده لس آنجلس تایمز جشنواره کتاب در مارس 18-19, 2020 در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در لس آنجلس ،

جشنواره کتاب برای اولین بار برگزار شد و در سال 1996 و پس از آن تبدیل به یک بخش ضروری از لس آنجلس’ فرهنگی و آموزشی ، سالانه پورنو عمومی جشنواره را به خود جذب حدود 150,000 بازدید کنندگان است. این رویداد دارای نویسنده پانل امضای کتاب جلسات قصه گویی و اجرای موسیقی, آشپزی, کلاس, و بیشتر. گذشته از کتاب جدید و اصلی آثار هنری و عکاسی نیز خواهد شد بر روی صفحه نمایش.

‘مسحور رنگین کمان” است که دلگرم کننده نمایندگی بصری می گویند تولدت مبارک به کسی که شما را دوست دارم” گفت: نویسنده در مورد کتاب او. مثل همه قبلی آثار مسحور”رنگین کمان” است که در دسترس در زبان های انگلیسی و مجارستانی. خوانندگان جوان و قدیمی به طور یکسان خواهد شد دور توسط نویسنده هیبت الهام بخش تصاویر.

سفارش امروز گابریلا اوا Nagy را مسحور”رنگین کمان” در وب سایت نویسنده https://www.reflectionorg.com/
 
 
مسحور رنگین کمان
نویسنده | گابریلا اوا Nagy
| تاریخ انتشار ژانویه 15 2019
ناشر | هاله انتشارات بین المللی
شومیز قیمت: $12.95
 
درباره نویسنده
 
گابریلا اوا Nagy متولد و بزرگ شده در مجارستان. او همیشه لذت بردم از پیدا کردن تحریک بصری و آموزشی راه های رسیدن به کودکان است. او با استفاده از استعداد او برای رسیدن به دنیای کودکان به منعکس کننده ارزش که ابدی است.
 
گابریلا به دست آورده مدرک لیسانس خود را در فیزیک و فناوری و پس از آن او فارغ التحصیل از موسسه هنر پیتسبورگ با یک عمده در کامپیوتر انیمیشن و چند رسانه ای. او مدیر یک سازمان غیر انتفاعی انعکاس که تاسیس شد به منعکس کننده ارزش های مسیحی از طریق هنر و ادبیات و چند رسانه ای در یک فرهنگی پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>