این Carlsberg پایه اهدا DKK 95 میلیون برای سرعت بخشیدن به تلاش ها علیه COVID-19

Category: وب وایر Comments: No comments

این Carlsberg بنیاد جدید Carlsberg بنیاد و Tuborg بنیاد در حال هدف قرار دادن کمک های مالی فوق العاده ای است که می تواند بسیج و حمایت از محققان موزه هنر و جامعه مدنی در علمی و اقتصادی و تلاش های انسان در زمانی که جامعه به چالش کشیده است توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

سه پایه در Carlsberg خانواده به دنبال کمک به کاهش چالش های مرتبط با جهانی COVID-19 بیماری همه گیر. آن است که در DNA از پایه به مسئولیت زمانی که مردم و جامعه در حال ملاقات با چالش های جدی. در مجموع DKK 95 میلیون اهدا خواهد شد.

رئیس Carlsberg بنیاد پروفسور Flemming Besenbacher نظرات:

“COVID-19 در حال توسعه به صورت تصاعدی در حال حاضر, بنابراین ما خوشحالیم که ما به سرعت قادر به بسیج همکاری بین تعدادی از برجسته ترين محققان برای کمک به حل چالش های زیادی مواجه هستیم. Carlsberg بنیانگذاران J. C. و کارل Jacobsen و Carlsberg بنیاد در طول تاریخ کمک کرد زمانی که جوامع شده اند در بحران و ما در حال حاضر نیاز به علم بیشتر از همیشه برای کمک به حل این مسائل و بلند مدت فکر می کنم.”

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد کمک مالی در بنیاد Carlsberg

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>