CDC منتظر ‘تمام وجود برای این Mmoment.’ چه مشکلی پیش آمد ؟

Category: کرین نیویورک Comments: No comments


گوش دادن به این مقاله

ضبط صدا توسط Audm

به شنیدن بیشتر داستان صوتی از ناشران مانند نیویورک تایمز, دانلود Audm برای آی فون یا آندروید.

واشنگتن — آمریکایی ها از بازگشت از چین فرود آمد در ایالات متحده فرودگاه توسط هزاران نفر در اوایل فوریه بالقوه حامل یک ویروس کشنده که منحرف به یک تعداد انگشت شماری از شهرستانها برای غربالگری توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

ورود آنها باعث از کوره در رفته تقلا محلی و مقامات دولتی به مطبوعات مسافران به خود قرنطینه و نظارت بر اینکه آیا کسی مریض شد. این یکی از اولین تست از اینکه سیستم بهداشت عمومی در ایالات متحده می تواند بگیرد.

اما تلاش نا امید شد به عنوان C. D. C. دهه قدیمی, اطلاع رسانی, سیستم تحویل اطلاعات جمع آوری شده در فرودگاه ها که پر شد با duplicative سوابق بد شماره تلفن و آدرس ناقص. برای هفته مقامات سعی در پیگیری مسافران با استفاده از لیست های ارسال شده توسط C. D. C., تمیز کاری اطلاعات در مورد هر پرواز جداگانه در صفحات گسترده.

“این دیوانه بود, گفت:” دکتر شارون Balter یک مدیر در لس آنجلس وزارت بهداشت. زمانی که سیستم رفت و آفلاین در اواسط ماه فوریه به طور خلاصه توقف جریان مسافر به اطلاعات مقامات محلی گوش در ناباوری در یک کنفرانس تلفنی به عنوان C. D. C. در پاسخ به این احتمال که آلوده مسافران ممکن است لغزش دور.

“فقط اجازه دهید آنها را بروید” دو نفر از مقامات بهداشت به یاد بیاورید که گفته بودن.

ناقص تلاش های اولیه بود وحی برای برخی از ادارات بهداشت اعتماد به نفس که در C. D. C. متزلزل شد به عنوان آن مواجه ضروری ترین اضطراری برای بهداشت عمومی در آن 74 سال سابقه- یک عامل بیماری زا است که دارای نفوذ بسیاری از ملت و کشتن بیش از 100 ، 000 نفر است.

C. D. C. طولانی در نظر گرفته برتر جهان سازمان بهداشت ساخته شده در اوایل تست اشتباهات که منجر به یک آبشار از مشکلات باقی بماند که امروز به عنوان کشور, تلاش برای بازگشایی شده است. آن موفق به ارائه به موقع شمارش از عفونت و مرگ و میر مانع پیری تکنولوژی و شکسته بهداشت عمومی سیستم گزارش دهی. و این تردید در جذب درس از کشورهای دیگر از جمله خطرات سکوت حامل گسترش عفونت است.

این سازمان در تلاش برای کالیبره کردن آن را ضروری است به دقت و توجه و نیاز به حرکت سریع به عنوان coronavirus ویران کشور با توجه به بررسی هزاران ایمیل و مصاحبه با بیش از 100 دولت فدرال و مقامات و کارشناسان بهداشت عمومی, C. D. C. کارکنان و کارگران پزشکی. در برقراری ارتباط به رهبری آن به سختی قابل مشاهده آن جریان هدایت می کند و آن پیام بودند و گاهی اوقات گیج کننده کاشت بی اعتمادی.

“به آنها اجازه دهید ما گفته دکتر استفان Otmezguine یک متخصص بیهوشی که درمان coronavirus بیماران در فورت لادردیل فلوریدا. ریچارد وهیتلی بالا سلامت رسمی در نوادا نوشت: C. D. C. مدیر در مورد ارتباط “تفکیک” بین ایالات متحده و آژانس است. رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر ایلینوی شدت انتقاد کرد و در این سازمان بیش از تست گفت که دولت پاسخ خواهد “به تاریخ به عنوان یک عمیقی شکست.”

“C. D. C. است که دیگر قابل اعتماد از رفتن به محل,” دکتر گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه.

حتی به عنوان ویروس آزمایش C. D. C. ظرفیت پاسخگویی سازمان و مدیر آن دکتر Robert R. Redfield در مواجهه با چالش های بی سابقه ای از رئیس جمهور تهمت که بارها و بارها آرزو دور همه گیر. تلاش خود را برای به دست گرفتن نور افکن از آژانس بهداشت عمومی منعکس گسترده تر الگوهای نامنظم خود ریاست: عمومی condemnations در توییتر تمایل به اخراج یافته از دانشمندان متناقض سیاست یا تصمیم گیری و یک سوء ظن است که “دولت عمیق” در داخل دولت است و کار به زور او را از اتاق.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران شده اند به طور فزاینده ای تلخ در مورد درک نشت از C. D. C. آنها می گویند طراحی شده بودند شرمسار رئیس جمهور و به ساخت و پشتیبانی از تصمیم گیری است که نادیده گرفتن نگرانی های گسترده تر در مورد این کشور گسترده اجتماعی و اقتصادی دررفتگی. در همان زمان برخی در C. D. C. باید bristled در آنچه آنها را به عنوان فشار به خم شدن و توصیه های مبتنی بر شواهد برای کمک به آقای تهمت سیاسی ایستاده است.

واقع در آتلانتا C. D. C. encharged با حفاظت از ملت در برابر سلامت عمومی تهدید از سیاه زخم به چاقی و خدمت به عنوان غیر قابل بحث منبع اطلاعات در مورد مبارزه با آنها. با توجه به آن سابقه و منابع سازمان ممکن است تبدیل به رهبر بلامنازع جهانی مبارزه با ویروس.

در عوض C. D. C. ساخته شده اشتباه است که تضعیف آمریکا پاسخ.

“در اینجا این است که یک سازمان است که انتظار تمام وجود برای این لحظه گفت:” دکتر پیتر لوری سابق کاردانی کمیسر در مواد غذایی و دارو که برای سال کار کرده و از نزدیک با C. D. C. “و سپس آنها flub آن است. این بسیار غم انگیز است. این چیزی است که آنها تا به انجام است.”

آژانس متحدان می گویند آن است که تنها بخشی از یک شبکه گسترده ای از دولت های محلی و ادارات بهداشت و بیمارستان های دولتی و تامین کنندگان است که در مجموع آمادگی برای سرعت دامنه و شدت این بیماری همه گیر. آنها همچنین اشاره می کنند که قانونگذاران به مدت طولانی موفق به اندازه کافی اولویت بندی بودجه برای این نوع از بحران این کشور در حال حاضر مواجه است.

دکتر امی ری, یک متخصص بیماری های عفونی در کلیولند گفت: C. D. C. نیست “به اندازه کافی اعتبار” اضافه کردن “آنها در حال یادگیری در همان زمان جهان است, یادگیری, با تماشای چگونه این بیماری آشکار.”

این سازمان که کاهش درخواست های مکرر برای مصاحبه با بالای آن مقامات در بیانیه ای گفت: “C. D. C. در جدول به عنوان بخشی از طرح بزرگتر آمریکا پاسخ دولت ارائه بهترین اطلاعات فعلی و درک علمی ما داشته باشد.”

“این مهم است به یاد داشته باشید که این یک اورژانس جهانی — و از آن تأثیر کل آمریکا” آژانس گفت. “این بدان معناست که آن را نیاز به یک تمام-از-پاسخ دولت.”

اعتبار…T. J. پاتریک برای نیویورک تایمز

در اوایل ماه مارس, دکتر Redfield به رهبری آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک V. I. P. تور high-tech labs در C. D. C. s آتلانتا ستاد ایستاده به سمت به عنوان رئیس جمهور صحبت کرد.

پوشیدن قرمز “حفظ آمریکای بزرگ” کلاه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا که “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون” ادعا کرد که او تا به حال یک “توانایی طبیعی” برای علم و اشاره کرد که او ممکن است برگزاری تجمعات انتخاباتی حتی به عنوان ویروس گسترش یافته است.

“با تشکر از شما برای خود تعیین کننده رهبری در کمک به ما, شما می دانید قرار دادن بهداشت عمومی اول” دکتر Redfield گفت: رئیس جمهور به عنوان آنها مطرح شده برای دوربین.

لحظه ای بر چالش برای مدیر و سازمان. برای مبارزه با این ویروس او را مجبور به مدیریت چالاک مطالبات رئیس جمهور که او را منصوب و انتظارات شغلی دانشمندان او منجر می شود.

این احساسات نمی تواند متفاوت تر. در یک نقطه که در ماه مقامات دولت خواست آژانس برای ارائه بازخورد ممکن آرم — از جمله “امریکا دوباره سالم” — برای پارچه ماسک صورت آنها امیدوار به توزیع به میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. این طرح از طریق سقوط کرد اما نه قبل از C. D. C. رهبران توافق کردند که به درخواست, با توجه به یک فرد آشنا با این بحث.

کاخ سفید دستیاران دیدم دکتر Redfield, 68 به عنوان یک متحد اما به عنوان coronavirus بحران تشدید خود meandering شیوه ای در تلویزیون ظاهر کنگره و جلسات تحریک یک رئیس جمهور کشیده شده به شخصیت های بزرگ و قاطعانه مدافعان دولت او.

یک نظامی سابق virologist که تخصصی در H. I. V. دکتر Redfield بود آقای تهمت انتخاب دوم پس از اولین C. D. C. مدیر استعفا داد. او تا به حال هیچ تجربه رهبری یک سازمان دولتی — هر چند او در نظر گرفته شده برای مشاغل قبلی جمهوریخواه دولت — و اغلب گفته همکاران که او شادترین درمان بیماران در آفریقا یا هائیتی.

دکتر Robert C. گالو که تاسیس موسسه انسان شناسی در دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی با دکتر Redfield در سال 1996 گفت: “به او هشدار داده بود در برابر گرفتن C. D. C. پست توصیف آن به عنوان “عظیم بهداشت عمومی بسیاری از سیاست بسیاری از فشار است.”

اعتباری…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

در حالی که ستایش دوست خود را به عنوان “فوق العاده, اختصاصی, بیماری های عفونی پزشک” دکتر گالو که همچنین شرکت دهکده جهانی ویروس شبکه گفت: در مصاحبه ای که دکتر Redfield “می تواند هر چیزی را انجام دهید ارتباطی-حکیم است.” او افزود: “او ساکت هرگز مایل مقابل هر چیزی — شاید شدید تواضع است.”

C. D. C., تاسیس در 1940s برای کنترل مالاریا در جنوب احساس یک نهاد علمی. وجود کارشناسان کار “سرعت علم — زمان شما را از انجام آن گفت:” دکتر ژرژ C. بنیامین, مدیر اجرایی, American Public Health Association.

آژانس یک بخش از وزارت بهداشت و خدمات انسانی با 11,000 کارکنان نمی تواند سیاست, اما آن را به ایالتی و فدرال بهداشت عمومی سیستم ها و توصیه رهبران دولت.

C. D. C. ترین افسانه کارشناسان این بیماری کارآگاهان از آن بیماری همه گیر هوش, سرویس, سریع پاسخ که بررسی شیوع است. اما به طور گسترده تر با توجه به کارمندان فعلی و سابق و کسانی که از نزدیک با این سازمان C. D. C. ریسک گریز کمال و بیمار مناسب بداهه در یک سرعت در حال تحول بحران — به خصوص یکی که تعطیل کشور و فلج اقتصاد است.

“این فرهنگ ما را به مداخله,” دکتر گفت: جورج Schmid در, که مشغول به کار در آژانس و برای نزدیک به چهار دهه است. او آن را به طور فزاینده اداری وزن توسط “وصف ناپذیر سنگین سلسله مراتب است.”

سخت فرهنگ آن شکل دانشمندان جاه طلبی های آن را نیز قفل شده است و برخی به یک ثابت راه تفکر مقامات سابق گفت. و آن را کمک به تولید C. D. C. ترین متعاقب شکست در بحران: ناتوانی خود را در اوایل به دولت ارائه آزمایشگاه در سراسر کشور با موثر تست تشخیصی.

C. D. C. به سرعت توسعه یافته و موفق در آزمون ژانویه طراحی شده بسیار دقیق بود اما پیچیده تر برای استفاده و تبدیل به بهتر از نسخه های تولید شده در خارج از کشور. و در زمینه تولید کیت های آزمایش برای ارسال به کشورهای C. D. C. آلوده بسیاری از آنها را از طریق درهم و برهم آزمایشگاه شیوه های. که همراه با دولت را شکست و به سرعت تا سطح شیب دار و تجاری و علمی آزمایشگاه تاخیر در اجرای آزمون ها محدود و در دسترس بودن آنها برای ماه می باشد.

در اواخر ماه ژانویه به آژانس فرستاده اپیدیولوژی به سیاتل برای کمک به مقامات بهداشت محلی یاد بگیرند که آیا چه بود پس از آن اولین بار در کشور شناخته شده بیمار — 35-سال-پیر مردی که تا به حال بازدید ووهان چین — تا به حال آلوده دیگران است.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

پس از یک دور اولیه آزمون سازمان تحمیل محدود تست استاندارد. هنگامی که پزشکان در ایالت واشنگتن و جاهای دیگر فرستاده اسامی حدود 650 نفر در ماه ژانویه که ممکن است آلوده شده اند — آنها تا به حال تماس با یک تایید بیمار شده بود بستری در بیمارستان و یا سایر عوامل خطر — C. D. C. توافق به آزمون تنها 256. که شامل در درجه اول از مردم سفر از ووهان و مخاطبین خود را.

در بخشی به دلیل ظرفیت مسائل سازمان به طور معمول توصیه نیست تست افراد بدون علائم — حتی اگر پزشکان چینی گزارش شد که مردم می تواند به گسترش این ویروس تا کنون که بدون احساس بد. دکتر Redfield ذکر شده امکان بدون علامت در سی ان ان مصاحبه در ماه فوریه اما C. D. C. نیست بر چنین انتقال تا اواخر ماه مارس است.

در اواسط فوریه, C. D. C. مقامات اعلام کرد قصد دارد برای یک نظارت ملی تلاش — با آزمایش نمونه های از مردم با flulike علائم — برای تعیین اینکه آیا ویروس پخش شد کشف نشده. تلاش شد برای شروع در سیاتل و نیویورک و دیگر شهرهای اما پس از اختلاف نظر بر سر چگونگی ادامه آن شروع نشده است.

بعد که ماه مقامات بهداشت عمومی در سراسر کشور به طور فزاینده ای نگران بازدید کننده جریان به ایالات متحده از کره جنوبی و ژاپن و ایتالیا و دیگر کشورهای اروپایی را فرا گرفته توسط ویروس.

در تماس های تلفنی با C. D. C., نگران مقامات دولتی نگهداری می پرسیدن: “آیا برنامه ای برای گسترش سفر مانیتورینگ?” پاسخ به گفته یکی از شرکت کنندگان از نیویورک بود که همیشه همان: “ما هنوز به طور فعال با توجه به اینکه.”

آقای ترامپ اعلام کرد اروپا ممنوعیت سفر در مارس 11, چند روز پس از ملاقات با دکتر Redfield و دیگران. اما خیلی دیر شده بود. ژنومی ردیابی بعدها نشان می دهد که مسافران اروپایی آورده بود ویروس به نیویورک به عنوان اواسط فوریه; آن ضرب وجود دارد و در جای دیگر در کشور است. در سیاتل یک سویه از چین تا به حال زده خانه های پرستاری در اواخر فوریه.

اعتبار…اعطای Hindsley برای نیویورک تایمز

“اگر ما قادر به تست اولیه ما را به رسمیت شناخته اند قبلا” مقیاس شیوع گفت: دکتر جفری Duchin رئیس افسر بهداشت در شهرستان کینگ ، “ما شده اند قادر به قرار دادن اقدامات پیشگیری در محل زودتر و تا به حال موارد کمتر.”

بخشی از C. D. C. شروع تا مشکلات کارمندان فعلی و سابق گفته شد که این گروه مسئول در پاسخ ابتدا — بخش بیماری های ویروسی — کوچکتر است و دارای مراتب کمتر کارکنان متمرکز مسری بیماری های تنفسی از C. D. C. آنفلوانزا را بدست آورد که در نهایت در زمان بیشتر نقش پیشرو. “آنها بسیار به سرعت تحت الشعاع آنچه که آنها تا به حال به انجام,” دکتر گفت: Pierre Rollin یک virologist که در سمت چپ در سال گذشته است.

در حال حاضر بیش از 3000 C. D. C. کارکنان کمک coronavirus پاسخ تجزیه و تحلیل داده ها و انجام کار آزمایشگاه و استقرار به شهرستانها که در آن ادارات بهداشت محلی نیاز به کمک. در حالی که دیگر سازمان های فدرال نیز درگیر — از جمله F. D. A. که در تسریع استفاده از آنتی بادی آزمون; به سازمان مدیریت اضطراری فدرال است که کار به هواکش و سایر لوازم و موسسه ملی بهداشت است که مورد مطالعه قرار واکسن و درمان های ممکن — C. D. C. حاکم متخصص.

حتی قبل از بحران کنونی دکتر Redfield نگه داشته بود مشخصات پایین. چند روز او می تواند خال در گوشه ای از کافه تریا sipping قهوه به تنهایی.

اگر چه او در کاخ سفید coronavirus نیروی کار دکتر Redfield در بر داشت خود را تحت الشعاع قرار, Dr. Anthony S. Fauci, ملت, معروف ترین متخصص بیماری های عفونی و دکتر دبورا Birx یک کارشناس ایدز و سابق C. D. C. پزشک.

در ضمن اوراق قرضه خود با برخی از کارکنان خود را ساییده شده. یک دانشیار بازگو مى کند که آژانس دانشمندان تا به حال یک “کوته” از نقش خود و مشخص خود را در رابطه با بالا معاون دکتر آنه Schuchat حرفه ای, C. D. C. دانشمند مورد احترام عمیق در آژانس به عنوان رشد تیره و تار.

او شده است در آتلانتا به تازگی رفت به جای, بین خانه خود در بالتیمور و غرب گرا. یک فرد آشنا با فکر او را توصیف دکتر Redfield به عنوان احساس “کمی در یک جزیره است.”

C. D. C. هنوز بسیاری از مدافعان که می گویند آن را انجام داده است و بهترین آن می تواند به مبارزه با یک, یواشکی, ویروس ناشناخته. “هنگامی که آنها انتشار آن چه C. D. C. باید انجام دهید — حفظ صدای اعتبار,” دکتر گفت: James A. شهر مدیر پزشکی بخش مراقبتهای ويژه در Harborview Medical Center در سیاتل. “حتی اگر آن را در آینده با سرعت آهسته تر است که می تواند خسته کننده من فکر می کنم آنها بسیار متفکر و تلاش را حتی-keeled تحقیقات است.”

دکتر Redfield کاهش یافته است به نظر این مقاله است. اما در مصاحبه اخیر خود با تپه, او گفت:, “من می گویند C. D. C. هرگز قوی تر شده است.”

در یک جلسه مطبوعاتی هفته گذشته او اذعان کرد که این کشور باید خود را برای بهبود سیستم برای پیگیری بیماری شیوع هر چند او مورد اختلاف است که آژانس بود به نحوی قادر به تشخیص زمانی که coronavirus شروع به گسترش در ایالات متحده است. “ما واقعا هرگز نابینا به مقدمه ای از این ویروس,” او گفت:.

اعتبار…Audra ملتن برای نیویورک تایمز

در داخل ساختمان 21 C. D. C. gleaming 12-داستان مقر چیزی شده است مهم تر از گرفتن سریع اطلاعات دقیق در مورد چگونه این ویروس در حال گسترش است که بیمار شدن, چگونه بهترین برای درمان آنها و چگونه به سرعت می تواند کشور بازگشایی شده است.

اما ثابت شده است دشوار است برای آژانس کهنه سیستم های اطلاعات بسیاری از آن تکیه بر اطلاعات مونتاژ و یا به اشتراک گذاشته شده با محلی مقامات بهداشتی از طریق تماس های تلفنی, فکس و هزاران نفر از صفحات گسترده متصل به ایمیل. داده است و نه جامع و کامل و یا به اندازه کافی قوی با برخی استثنائات بستگی دارد در زمان واقعی است.

C. D. C. نمی تواند تولید دقیق شمارش چگونه بسیاری از مردم در حال آزمایش کامپایل و تکمیل اطلاعات فردی در مورد تأیید یا حتی نگه داشتن به موقع برگه از مرگ و میر.

نتیجه این است که یک سازمان است که تا به حال نقاط کور فقط در لحظه ای اشتباه محدود در توانایی خود را برای جمع آوری و پردازش اطلاعات در مورد پاتوژن و یا به اشتراک گذاری آن با کسانی که به آن نیاز: خط مقدم پزشکی, کارگران, دولت, مقامات بهداشت و سیاستگذاران.

“که خاص گرانول داده مفاهیم بزرگ است” گفت: Julie فیشر یک استاد میکروبیولوژی در دانشگاه جورج تاون که در مطالعات جامعه آمادگی برای ظهور بیماری است. “ما از دست داده ارزش زمان در تصمیم گیری و قرار دادن بهداشت عمومی منابع استفاده کنید.”

وقتی C. D. C. مقامات خواست متحده برای پیگیری مسافران از چین در ماه فوریه برای عفونت ممکن است سازمان تبدیل به یک کامپیوتر شبکه به نام Epi-X. این ارسال ایمیل به مقامات دولتی در یک زمان برای هر ورود پرواز به طوری که آنها می تواند دانلود یک لیست از هدفمند مسافران است.

در کالیفرنیا, دولت بهداشت و درمان افسران دریافت به عنوان بسیاری از 146 ایمیل های اطلاع رسانی در روز آنها را وادار به صرف زمان حمل و نقل آنها را به محلی مناسب ادارات بهداشت. در برخی موارد اطلاعات جمع آوری شده برای C. D. C. توسط وزارت امنیت داخلی ذکر شده نادرست تاریخ یا زمان; در موارد دیگر مسافر داده بود به اشتباه دولت یا بیش از یک هفته پس از مسافران وارد شده بود, ایالات متحده است.

“ما پیش فرض اطلاعات” گفت: Fran فیلیپس, مریلند, معاون وزیر بهداشت. “ما می خواهیم آنها تماس بگیرید و مردم می گویند” خوب من در چین بود که سه سال پیش.'”

در فوریه. 11 آقای Whitley, نوادا, برتر, سلامت, رسمی, شکایت به دکتر Redfield در نامه ای در مورد “شکست” در “ارتباطات متحده دریافت کرده اند از C. D. C.” آژانس گفته بود سه تا مسافران از چین می تواند “همراه با طبیعی خود را روز به روز کسب و کار” — مشاوره است که در تضاد با C. D. C. پیام برای نظارت بر چنین مسافران و مطمئن شوید که آنها در قرنطینه.

یک هفته بعد C. D. C. s Epi-X سیستم را متوقف و ارسال اعلامیه به طور کامل حتی اگر پروازهای آینده نگه داشته. آژانس تا به حال به طور موقت بسته و سیستم را به “بهبود کیفیت داده ها” این گفته مقامات دولتی در ایمیل.

سفر-نظارت بر برنامه نمایش حداقل 268,000 مسافران از طریق اواسط ماه آوریل است. یک C. D. C. گزارش ذکر شده 14 Covid موارد که ترسیم شد برای کسانی که مسافران اما لغزش و خطا در داده ها ساخته شده است که شمارش دور از قطعی است. این سازمان در ادامه می گویند که این برنامه را متوقف کند این بیماری از معرفی به کالیفرنیا جایی که اطلاعات ناقص بالا حجم سفر و امکان بدون علامت گسترش آن ساخته شده بی اثر است.

پس از coronavirus موارد شروع به توسعه به صورت جدی در ایالات متحده در ماه مارس فدرال و مقامات دولتی خواستار آغاز شد اطلاعات برای تصمیم گیری های کلیدی. در میان آنها: که در آن به حرکت هواکش از ملی ذخایر و که در آن برای ساخت موقت بیمارستان.

دولت و مقامات محلی به سرعت غرق در تلاش برای سند بيمارستان ، کارکنان در لس آنجلس عمومی وزارت بهداشت برای مثال به نام هر یک از 94 شهرستان بیمارستان در اوایل هفته از وقوع درخواست پرستاران چگونه بسیاری از coronavirus بیماران در بخش های مراقبت ويژه و چگونه بسیاری از آنها در هواکش.

C. D. C. سعی کردم به repurpose یکی از اطلاعات آن سیستم برای جمع آوری اطلاعات به طور مستقیم از بیمارستان اما آن را به حال شکاف قابل توجهی. در نهایت وزارت بهداشت و خدمات انسانی در مارس نیز داوطلب خدمت سربازی خصوصی پیمانکار TeleTracking فن آوری تنها به بیمارستان ها در تلاش برای ورود به سیستم.

بیمارستان مدیران متوسل به پیدا کردن کمک های خود را دارند. اسکات Malaney رئیس بلانچارد ولی سیستم بهداشت و درمان در اوهایو یک تماس تلفنی از یک مقام رسمی در میشیگان سیستم مراقبت های بهداشتی است که در حال اجرا بود کوتاه روی تخت و تجهیزات. آن را درخواست همسایه امکانات به اشتراک گذاری منابع و یا در سرریز بیماران در صورت لزوم.

“او گفت: آنها به دنبال دفترچه تلفن بالا و پایین بزرگراه 75 برای دیدن اگر وجود دارد مکان های دیگر است که می تواند کمک به” آقای Malaney به یاد می آورد.

قطع در بهداشت عمومی رکورد نگه داشتن سیستم با تاخیر های اطلاعات مهم است که می تواند کمک به بیماران گفت: دکتر توماس Inglesby مدیر مرکز بهداشت امنیتی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health.

بیمارستان نگاه به C. D. C. برای اطلاعات است. “در آن است در معرض خطر بالاتر به یک فرد سالم در سن 75 با کروناویروس و یا دیابتی مبتلا به این بیماری در سن 45?” دکتر Inglesby گفت. “ما باید داده ها به دانستن پاسخ به این سوال به سرعت و ما باید با استفاده از آن برای تصمیم گیری بهتر.”

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

به عنوان تعدادی از موارد مشکوک — و مرگ و میر نصب شده, C. D. C. تلاش برای ضبط آنها را با دقت. آژانس با عجله به استخدام کارگران اضافی برای پردازش ایمیل های دریافتی از بیمارستان. هنوز هم بسیاری از مقامات تبدیل به دانشگاه جانز هاپکینز است که به منبع اصلی برای به روز می شمارد. حتی کاخ سفید با ذکر شماره آن به جای C. D. C. را عقب مانده برگه.

برخی از اعضای هیات بودند میگردند که یک سیاتل نوجوان موفق به کامپایل coronavirus داده ها سریع تر از آژانس خود, ایجاد یک وب سایت که جذب میلیون ها نفر از بازدید کنندگان روزانه. “اگر یک معلم مدرسه ابتدایی بالا می توانید آن کسی که در C. D. C. باید قادر به آن را انجام دهد” گفت: یکی دیرین کارمند.

برای سال های فدرال و دولت باید سرمایه گذاری نیست به اندازه کافی پول برای مطمئن شویم که ملت را از نظام سلامت را مهم اطلاعات مورد نیاز برای پاسخ به یک بیماری همه گیر. از سال 2010 به عنوان مثال کمک های مالی برای کمک به بیمارستان ها و ایالات آماده شدن برای شرایط اضطراری کاهش یافته است.

در سال 2019 بیش از 100 سلامت عمومی گروه فشرده با رهبران کنگره برای تخصیص 1 میلیارد دلار بیش از یک دهه به ارتقاء زیرساخت ها است. C. D. C. دریافت 50 میلیون دلار نسبت به تلاش های این سال است. سپس به عنوان coronavirus موارد و مرگ و میر نصب شده در مارس دولت فدرال متعهد به 500 میلیون دلار تحت مراقبت اورژانس عمل می کنند.

“بحران برجسته نیاز به ادامه تلاش ها برای نوسازی بهداشت عمومی سیستم های اطلاعات است که C. D. C. متحده و تکیه بر” دکتر Redfield گفت: یک کمیته مجلس سنا در آوریل 12. “به موقع و دقیق اطلاعات ضروری به عنوان C. D. C. و ملت کار به درک تاثیر Covid-19 در همه آمریکایی ها.”

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

داده ها یکی از ابزار ضروری بهداشت عمومی; آقای مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند اغلب به نظر می رسد و برای دیدن آن به عنوان یک سلاح در برابر او. او پیشنهاد کرد که آزمایش “مبالغه” است که آن را باعث می شود ایالات متحده نگاه بد با افزایش تعداد موارد تایید شده. او کشف و ضبط شده است در پایین پایان بینی از ویروس عوارض تنها برای دیدن آنها را تحت الشعاع عنوان موارد و مرگ و میر افزایش یافت.

به تازگی C. D. C. جلب انتقاد پس از گزارش های رسانه ها افشا می شود که در پیگیری که چگونه بسیاری از آمریکایی ها تا به حال تست شده آژانس تا به حال نقض استاندارد عمل با ترکیب داده ها از تست آنتی بادی است که می تواند نشان می دهد در گذشته عفونت با تست های تشخیصی. این سازمان گفت: آن را ناشی از سردرگمی در overworked دولت های محلی و مقامات بهداشتی گزارش نتایج اما به اشتباه گل آلود تصویر از این بیماری همه گیر.

“دانشمندان در C. D. C. هنوز بزرگ” دکتر Jha گفت. “این بسیار گیج کننده برای همه ما چرا C. D. C. عملکرد بوده است خیلی ضعیف است.”

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

در اواخر شب در مارس 15, C. D. C. قرار داده و بیانیه ای جسورانه در وب سایت خود را: تجمع بیش از 50 نفر باید لغو این سازمان گفت: به طور موثر خواستار پایان دادن به رویدادهای عمومی.

در داخل بال غربی رئیس جمهور دستیاران حیرت زده شد. جلسه در اتاق وضعیت coronavirus نیروی کار بود و فقط قرار دادن نکات تکمیلی خود را در آن هدایت است. آن را محدود به تجمعات بیش از 10 نفر — یک واقعیت است که C. D. C. مقامات از جمله دکتر Redfield می دانستند از شرکت در روز از بحث در مورد این مسئله.

خبرنگاران به زودی بودند peppering کاخ سفید با سوال در مورد این که آیا آن را overruling C. D. C. برخی از آقای تهمت دستیاران شانه ای بالا انداخت و به عنوان یک miscommunication. اما دیگران مشاهده آن را به عنوان C. D. C. اصرار آن را می دانستم که بهترین است.

این قسمت بر رابطه تیره و تار بین سازمان بهداشت و کاخ سفید است. جانباز مقامات در C. D. C. نمی شد نا آشنا با روش های واشنگتن است. اما آنها تا به حال هرگز در برخورد با یک رئیس جمهور مانند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا یک کاخ سفید بود.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 2 ژوئن 2020

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   بیش از 40 میلیون نفر — معادل 1 در 4 متحده کارگران — باید زمینه برای مزایای بیکاری پس از همه گیر در زمان نگه دارید. یکی در پنج که مشغول به کار بودند در ماه فوریه گزارش از دست دادن شغل و یا در حال furloughed در ماه مارس یا اوایل آوریل از اطلاعات فدرال رزرو نظرسنجی منتشر شده در 14 ماه مه نشان داد که درد بسیار متمرکز در میان پایین بگیر. به طور کامل 39 درصد از سابق کارگران در یک خانواده درآمد $40,000 یا کمتر کار از دست داده در مقایسه با 13 درصد در آن ساخت بیش از 100.000 دلار, فدرال رزرو رسمی گفت.

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


در حال حاضر تحت محاصره مشکلات با آژانس تست تشخیصی, C. D. C. مقامات تماشا با رشد زنگ به عنوان آقای ترامپ رو نقد برای دولت خود پاسخ بارها و بارها تضعیف آژانس.

اگر نیروی کار بود گاهی جلوتر از C. D. C. در آن هشدار به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران خود را اغلب بیان فوق العاده ای شک و تردید در مورد کوروناویروس و مراحل مورد نیاز برای مبارزه با آن است. او گفت: ویروس خواهد ناپدید می شوند “مثل یک معجزه” حتی به عنوان C. D. C. دانشمندان توصیف آن به عنوان یک تهدید واقعی است. وقتی C. D. C. خواست آمریکایی ها به پوشیدن ماسک, او گفت:, “من آن را نمی بینم برای خودم.”

و زمانی که دکتر Redfield گفت واشنگتن پست که موج دوم ویروس می تواند حتی سخت تر” از اول آقای ترامپ اصرار داشت که او علنا ادعا شده نقل قول نابجا در کاخ سفید جلسه. دکتر Redfield با رئیس جمهور در کنار او ایستاده scowling گفته اشتباه گرفته است.

در یک نقطه, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و حتی شکایت در مورد آژانس به 80 میلیون پیروان توییتر گفت: “برای دهه @CDCgov نگاه و مطالعه آن تست سیستم, اما هیچ چیز در مورد آن.”

“می آید” گفت: دکتر جفری Koplan که در خدمت به عنوان C. D. C. مدیر در دولت کلینتون و بوش “هنگامی که آن را می سازد آن را بسیار سخت به کار به طور موثر زمانی که همه چیز در حال پیشنهاد, درخواست, دستور داده که شما فکر می کنم بر خلاف مهار این بیماری همه گیر.”

رئیس جمهور و مشاوران بازدید کارمندان دولت در C. D. C. — بسیاری از آنها کار کرده بود تحت رئیس جمهور از هر دو طرف — به عنوان بی وفا لیبرال ها مشتاق به زخم آقای ترامپ سیاسی توسط نشت به مطبوعات. در برخی ارشد مقامات دولت آغاز شد با اشاره به آژانس دانشمندان به عنوان اعضای “دولت عمیق” با توجه به چندین نفر که به شرکت در مکالمات اما نخواست نامش فاش شود به بحث و گفتگو نشست.

به عنوان بحران عمیقتر تنش بین واشنگتن و آتلانتا افزایش یافته است.

اعتبار…آماندا Voisard/ایسنا

در اواخر فوریه دکتر نانسی r. schultze ، که نظارت C. D. C. بیماری های تنفسی مرکز بوده و منجر به آژانس پاسخ اضطراری شد و کنار او و پس از او صادر استارک عمومی و هشدار داد که این ویروس را مختل آمریکا زندگی می کند. نظرات ارسال شده سهام غلت و خشم آقای ترامپ که گفته شده است در پیشبرد. مقامات بهداشت عمومی در داخل و خارج از سازمان را دیدم او را مجبور به عقب نشینی به عنوان تلاش برای به سکوت حقیقت است.

اغلب این درگیری باید بر محور اقتصادی و عواقب ناشی از خاموش شدن ناگهانی اند که 40 میلیون نفر به بیکاری شرکت را به ورشکستگی و سوخت خشم در سراسر کشور است.

در اوایل ماه آوریل C. D. C. ارسال شده فرمت از آن “هیچ بادبان” سفارش برای کشتی های کروز منع آنها از عامل از طریق اوت و هشدار داد که این ممنوعیت می تواند به طور نامحدود. کاخ سفید حمایت کرده بود منظور اصلی اما بخش خصوصی اعتراض به ممنوعیت نامحدود از ترس آسیب پایدار به یک صنعت است که در استخدام ده ها هزار نفر از مردم است.

ارسال به سرعت پایین آمد جای منظور پایان دادن به این ممنوعیت در ماه جولای. “کسانی که همه چیز را مفید” دکتر Redfield بگویید همکاران او در زمانی که اختلافات بین C. D. C. و نیروی کار گرفت.

کاخ سفید به زودی قرار داده و در دفاعی که ایالات متحده آمریکا امروز ذکر شده ایمیل های داخلی در مورد فشار است. “با عرض پوزش به انجام این کار, اما دفتر معاون رئیس جمهور دستور داده است ما را به جلو بدون بادبان سفارش افزونه از وب سایت فورا” این مقاله به نقل از یک C. D. C. رسمی به صورت کتبی به آژانس همکاران.

اعتبار…John G Mabanglo/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

به رئیس جمهور و مشاوران و یکی از خسته کننده ترین لحظه آمد در مارس 1, زمانی که دکتر Schuchat منتشر شده یکی از آژانس به طور منظم گزارش مرگ و مير و بدون دادن کاخ سفید هر گونه اطلاع با توجه به دو تا از آقای تهمت مشاوران.

نوشته شده در خشک علمی زبان گزارش ارائه شده بلانت ارزیابی ویروس را گسترش نشان می دهند که چگونه سفر از اروپا و تجمع توده حال شتاب آن است. دکتر Schuchat رفت و بیشتر زمانی که برای مصاحبه همراه با فشار مقاله — “سلامت رسمی می گوید ایالات متحده از دست رفته برخی از شانس به سرعت ویروس” — گفت که “اقدام زودتر می توانست با تاخیر بیشتر تقویت.”

به عنوان رئیس جمهور تحت فشار قرار دادند فرمانداران به “آزاد” کشورهای خود را از ویروس مستندات بالا C. D. C. مقامات در مارس تحویل یک پیش نویس جدید راهنمایی کامل از هشدارها در مورد لغو محدودیت. در این آژانس خواست مدارس و کلیساها و مراکز مراقبت از کودکان, روز, اردوگاه های رستوران ها و کافه ها را متعدد احتیاط و به آرامی حرکت می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران خشمگین بودند زمانی که آنها را دیدم پیش نویس است. به آنها این بود شواهدی که C. D. C. حاضر به نظر سیاسی و اقتصادی و اجتماعی اثرات در وزن چگونه و چه زمانی به بازگشایی این کشور است. این سازمان توصیه هایی برای خانه از عبادت و به خصوص اذیت برخی از مشاوران که در برابر مشاوره است که کلیساها جلوگیری از دادن صمیمیت و همدلی.

زمانی که در کاخ سفید نشسته در پیش نویس راهنمایی برای هفته یک کپی به بیرون درز شد.

در حالی که C. D. C. تاخیر در ارسال پیش نویس راهنمایی که اجازه می دهد کلیساها به بازگشایی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن همه اما دستور داد آن را به انجام این کار. در طول سفر به, میشیگان, on May 21, رئیس جمهور — که روز بعد را توضیح دهد “در آمریکا ما باید بیشتر نماز, نه کمتر” — ساخته شده آن را روشن C. D. C. دیگر هیچ انتخاب است.

“من گفت:” بهتر است شما آن را از'” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “و آنها در حال انجام آن است.”

یک پیشنهاد در هدایت که الاذکار “در نظر تعلیق” استفاده از کر و congregant آواز زیرا “ممکن است کمک به انتقال” برداشته شد. دو مقامات فدرال و گفت: در حال پاکسازی شده توسط کاخ سفید است.

لارنس Gostin مدیر یک مرکز حقوقی در سازمان جهانی بهداشت سابق و C. D. C., رسمی, chided کاخ سفید برای اعمال فشارها در C. D. C. در طول بحران.

“بهداشت عمومی سیاست است. اما این متفاوت است,” او گفت:. “این انتقاد عمومی آن سازمان بهداشت و درمان ، آن را رد دستورالعمل های آن قرار می دهد. آن را به آنها می گوید شما نمی توانید حتی با قرار دادن دستورالعمل خارج است.”

“من انتظار می رود C. D. C. به هماهنگی با کاخ سفید,” او اضافه شده است. “اما این است که تیم کار می کنند. این هماهنگی است. این رویارویی است.”

اعتبار…تاد Heisler/نیویورک تایمز

به عنوان مبارزه با کروناویروس امتداد به تابستان و ایالات متحده lurches نسبت به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را شهردار میامی بیچ می خواهد به دانستن آنچه که به انجام اگر Covid-19 موارد منفجر پس از این شهر سواحل معروف باز دوباره.

پزشکان و پرستاران باقی می ماند و از جان گذشته برای به روز رسانی در مورد چگونه برای محافظت از خود. مدرسه superintendents و رئیس جمهور نیاز به تصمیم می گیرید که چگونه به برگزاری کلاس های خود را در پاییز. و کارفرمایان می خواهید مشاوره در مورد اینکه آیا برای تست همه از کارگران خود را قبل از بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است.

C. D. C. جایی است که آنها انتظار برای دریافت پاسخ. به عنوان تهاتری ملی برای مهم بهداشت عمومی اطلاعات این دو ماموریت: ارائه راهنمایی های پزشکی برای سلامتی کارگران در حالی که ارائه آسان به درک اطلاعات سیاسی رهبران کسب و کار مدیران اجرایی و عموم مردم.

اما بسیاری می گویند این آژانس در زمان تلاش برای ارائه روشن و به موقع راهنمایی.

در مری مارگارت بیمارستان جامعه در مناطق روستایی Batesville, Ind., پزشکان و پرستاران مریض شدم بعد از C. D. C. راهنمایی در اواسط ماه مارس که ماسک لازم بودند تنها زمانی که درمان بیماران مبتلا به علائم تنفسی یا تب. اولین بیمارانی که آزمایش مثبت برای Covid-19 وجود دارد به جای آن نشان داد تا با سردرد و خستگی و تهوع و اسهال است.

“این ویروس ساخته شده است آن را در نیمه راه در سراسر جهان بدون ما با داشتن یک سر به ما ارائه دهندگان خدمات است که این است که چگونه این بیماری می تواند در حال حاضر گفت:” تیم Putnam, بیمارستان اجرایی. “بیش از دو ماه بعد از بیماری ظاهر من انتظار می رود بهتر است.”

خط مقدم پزشکان و پرستاران به مدت طولانی با تکیه بر آژانس برای مشاوره بالینی بهترین شیوه و گفت: در بسیاری از مصاحبه هایی که آنها راضی بودند C. D. C. s مشاوره به خصوص با توجه به تازگی از coronavirus.

این سازمان صادر کرده است 114 مشورتی اسناد فاجعه و پناهگاه های بی خانمان جوامع بازنشستگی تاکسی کلینیک اطفال و مکانهای دیگر. “ما صادر شده و تعداد بی شماری از راهنمایی و توصیه هایی بر اساس بهترین در دسترس علم و اطلاعات” آژانس افسر مطبوعات گفت. کارشناسان آن نیز برگزار شد و حدود ده تماس برای پزشکان در مورد مراقبت از Covid بیماران و تماس های دیگر برای گروه پزشکی.

اما در مصاحبه با پزشکان در سراسر کشور گفت: بسیاری از آنها در حال حاضر نگاه در جاهای دیگر به صورت مفصل توصیه های در مورد چگونه به با خیال راحت برای مراقبت از بیماران آلوده نما, سوال در مورد ویروس جدید در لیست های پستی و یا تمیز کاری آنلاین مقالات تحقیقات.

در یک بحران یکی از C. D. C. را در نقش اصلی است که به توضیح آن هدایت و استدلال ارائه یک منطق برای زمانی که تفکر خود را تغییر و تصدیق آنچه که آن را نمی داند. آژانس روال در گذشته شرایط اضطراری شد به برگزاری جلسات مطبوعاتی تقریبا روزانه; دکتر توماس فریدن دکتر Redfield را سلف بود و بسیار قابل مشاهده در طول ابولا و Zika بحران. اما در این مورد پزشکی کارگران و چپ بودند را حس اغلب مات موارد در C. D. C. وب سایت پس از آن رهبری متوقف برگزاری جلسات به طور منظم در مارس 9.

“در حال حاضر آنها فقط باید فایلهای Pdf است که در خارج وجود دارد و بدون هر نوع گفتگو” گفت: دکتر جنیفر Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز. “است که یک ضعف.”

تخصص پزشکی و بهداشت عمومی در سازمان ها, گاهی, گرفته, آن را در خود به شناسایی و برجسته به روز رسانی برای اعضای خود است.

“این عالی خواهد بود اگر C. D. C. در واقع می تواند اعلام تغییرات قابل توجهی به جای دفن آن را بر روی وب سایت خود را و فرض آن انجام شده است” جیم کالینز میشیگان مدیر واگیر, بیماری ها, شکایت به همکاران خود را در یک ایمیل در Jan. 31.

اعتبار…

C. D. C., پزشکی برخی از کارگران شکایت ارائه شده محدود راهنمایی در مورد چگونه به کودکان انتقال این ویروس زمانی که به تهویه بیماران و نحوه اولویت بندی استفاده از جداسازی اتاق. و از آن زمان تا آوریل 27 برای آژانس به گسترش لیست از علائم ممکن است شامل بیش از یک دوجین نشانه ای از بیماری است که برخی از تخصص پزشکی در جوامع گزارش شده بود هفته پیش.

به بسیاری از اضطراب پزشکان و پرستاران برخی از C. D. C. را راهنمایی بالینی اغلب به نظر می رسید رانده شده توسط در سراسر کشور کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و نه منافع کارکنان مراقبت های بهداشتی.

در ابتدا C. D. C. توصیه می شود که تمام پزشکان و پرستاران آینده در تماس با کروناویروس بیماران پوشیدن N95 ماسک که فیلتر کردن 95 درصد از تمام ذرات هوابرد. اما در مارس 10, با منابع رو به کاهش های C. D. C. اعلام کرد که کمتر محافظ فولاد ماسک بودند “یک جایگزین قابل قبول” به جز در طول مراحل است که ممکن است aerosolize ویروس. روز بعد این سازمان گفت: سلامت کارگران می تواند حتی پوشیدن “ماسک های خانگی (مانند سربند و شال) برای مراقبت از بیماران مبتلا به COVID-19 به عنوان آخرین چاره.”

“بی اعتمادی رخنه” گفت: لری Freeman, مدیر اجرایی انجمن ملی شهرستان و شهر مقامات بهداشتی. “‘آیا ما واقعا محافظت می?'”

آرام ارشاد در تجهیزات حفاظتی همسان مشاوره از سازمان بهداشت جهانی در فولاد ماسک. اما C. D. C. نه برجسته است که واقعیت در آن به روز رسانی و به هیچ توضیح دیگر از اذعان به مشکلات کمبود. یک تجزیه و تحلیل منتشر شده در این هفته نشان می دهد که N95 و دیگر ماسک ماسک ها نسبت به فولاد و یا پارچه ماسک در حفاظت از پزشکی کارگران در برابر ویروس.

رهبران مدارس کسب و کار و سازمان های دیگر نیز گفت: آنها اشتباه توسط C. D. C. مشاوره که گاهی در تضاد با آن از کاخ سفید coronavirus نیروی کار.

در یک چنین نمونه در مارس 16, کاخ سفید خواستار محدود کردن تجمعات به بیش از 10 نفر و “تحصیل از خانه در هر زمان ممکن است” برای حداقل 15 روز آینده. اما روز قبل C. D. C. توصیه کرده بود که در مدارس نزدیک تنها اگر کسی در ساختمان آزمایش مثبت یا شواهد وجود دارد “قابل توجهی به جامعه انتقال است.”

در 17 مارس تقریبا 2500 superintendents از سراسر کشور بودند و امیدوار به گرفتن برخی از وضوح در طول یک دوره آنلاین با C. D. C. چرا C. D. C. توصیه اکثر مدارس می تواند باقی می ماند باز است ؟

اما فقط 40 دقیقه قبل از سمینار بود برای شروع C. D. C. لغو آن بدون توضیح و هرگز دوباره. این سازمان بعدا به خبرنگاران گفت: این تصمیم گرفته بود “به طور کامل انطباق با راهنمایی های جدید از کاخ سفید” قبل از پرداختن به superintendents.

در ساحل میامی پر بسته بندی شده با گردشگران و ساکنان مسن و کارگران خدمات شهردار دن Gelber dreads چشم انداز شیوع بیماری های جدید. در حالی که او قدردانی بازگشایی راهنمایی که C. D. C. منتشر شده به تازگی آقای Gelber, یک دموکرات گفت که او آرزو آژانس نیز پخش کردن مراحل خاص به دنبال اگر موارد افزایش دوباره.

اعتبار…ویتنی کورتیس برای نیویورک تایمز

“این تقریبا به عنوان اگر آنها فقط گفت: ‘باز کردن و کشف کردن که آیا این ایده خوبی است یا نه پس از آن,’,” او گفت: C. D. C. “ما لازم نیست که یک شبکه در اینجا.”

نوح Weiland کمک گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>