شهر را دچار مشکل تاکسی صنعت می تواند کمک به

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

این شهر تاکسی صنعت در میان انعطاف پذیر ترین صنایع در جهان است.

رانندگان کنندگان و مدیران آرام قهرمانان است که باید کمک کرد تا نیروهای جدید از طریق 9/11, Superstorm شنی و بی شماری دیگر شرایط اضطراری.

برای بیش از 60 سال خود من ناوگان ارائه شده است حمل و نقل در شهر نیویورک 24/7 – 365 روز در سال بدون شکست است. هرگز یک بار حتی در آن شرایط اضطراری آیا ما تا کنون نزدیک و یا شکست در تعهد ما برای رسیدن تاکسی در جاده ها است. بسیاری از تاکسی اپراتور همکاران می گویند همین است.


 امروز ما نگران COVID-19 مانند هر کس دیگری در این شهر است. اما ما در حال کار هر روز و هر شب. ما ناوگان باز هستند. ما در حال تمیز کردن ما تاکسی بی وقفه در هر زمان آنها را وارد کنید و ما را ترک گاراژ – و رانندگان در حال تمیز کردن بسیاری از بار در طول تغییرات خود را. اما ما در حال تجربه شیب کاهش در ridership و فارس که برخی از آنها پایین نزدیک به 75 درصد در هفته گذشته است.

 این قابل درک است. سفر از خارج از کشور محدود شده است. کشتی های کروز در حال خالی است. برادوی تاریک است. موزه ها بسته هستند. کنسرت خاموش هستند. مدارس تعطیل هستند. مقامات هشدار در برابر حتی متوسط اجتماعات وجود دارد و بحث شدید curtailments ما در اجتماعی زندگی می کند هر روز. علاوه بر این بسیاری از نیویورک در حال کار از راه دور و فقط در حال حرکت در اطراف شهرستان.

 وجود دارد راه های ما می تواند کمک به شهر ما و ما رانندگان از طریق این بحران مانند ما همیشه باید:

  • فعال کردن پرستاران, خانه بهداشت مشاوران خدمات اورژانس و پرسنل واجد شرایط برای دسترسی به-یک-سوار تاکسی کرایه سرویس صنعت بی سر و صدا انجام شده است با نتایج بسیار خوبی را برای چند سال گذشته. مسافران پرداخت هزینه یک Metrocard برای سوار شدن در هر نقطه از شهر ضروری به نگه داشتن نیویورکی امن و سالم و یا شهرستان می تواند ایجاد خود برنامه مدل پس از دسترسی به-یک-سوار تاکسی برنامه.
  • اجازه می دهد تا رانندگان به طور موقت نگه داشتن همه surcharges از جمله $2.50 تراکم اضافه که انجام شد در پیش بینی از سراسر شهر بود احتقان قیمت گذاری هزینه است که با تاخیر 50 درصد MTA هزینه و 30 درصد تاکسی بهبود صندوق هزینه (برای حمایت از صندلی چرخدار در دسترس). چنین یک اقدام اضطراری می تواند بلافاصله جبران شیب دار بودن ضرر و زیان وارده توسط رانندگان تاکسی در طول این بحران است.
  • باید این شهرستان بلافاصله شروع یک کمپین آگاهی تشویق نیویورکی به عمل اجتماعی فاصله خوب بهداشت و بله گرفتن امن و تنظیم شده و تمیز تاکسی سواری. از جمله اطلاعیه های خدمات عمومی خواهد بود و اجباری در تمام تاکسی زرد مسافری اطلاعات صفحه نمایش و اجرا در چند هزار دیجیتال taxitops در عمل. به یاد داشته باشید تاکسی ها بسیار عالی و مقرون به صرفه گزینه ما به عنوان عمل اجتماعی فاصله – اکثر تاکسی زرد باید پارتیشن جداگانه که رانندگان و مسافران است.

تاکسی همیشه وجود دارد برای نیویورکی و ما همیشه وجود دارد خواهد بود – عامل حفظ و نگه داشتن شهر در حال حرکت است. اجازه دهید ما تاکسی بود سفرای حسن نیت و بهره وری. ما تکنولوژی و حجم ارتباط و شاید بیش از هر چیز نماد شهر نیویورک تابآوری است که شهروندان ما باید در حال حاضر.

اجازه دهید تاکسی بخشی از راه حل و اجازه دهید رانندگان تاکسی درآمد زندگی آنها سزاوار است.

ران شرمن است رئیس جمهور از شهری تاکسی مدیره از تجارت است که این شهر قدیمی ترین و بزرگترین زرد تاکسی ناوگان.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>