جمع آوری شده Wit & Wisdom آلن جونز: COVID-19

Category: کیو نیوز Comments: No comments

در زمان بحران و استرالیا و البته نوبت به جمع آوری Wit & Wisdom آلن جونز. زیرا در عصر COVID-19 اگر شما نمی خنده شما می خواهم گریه. جونز دیروز توصیف پاسخ به سراسر جهان همه گیر به عنوان ‘سلامت نسخه از گرم شدن کره زمین’.

برخی از مردم در این جهان رو از طریق زندگی تا در حال حاضر بدون قرار گرفتن در معرض به جمع آوری Wit & Wisdom آلن جونز. ما اجازه می دهد به شما تبریک می گویم که. اما نگران نباشید. شما بدون آسیب پذیر تر از بقیه از ما. سال از قرار گرفتن در معرض آلن جونز تا کنون موفق به immunise استرالیا در برابر او. خیلی گله ایمنی!

تبلیغات

به هر حال به شما تا به سرعت در میان چیزهای دیگر, 78 ساله شوک سوار کار ماهر توصیف تغییر آب و هوا به عنوان یک “علمی جعل’. او همچنین یک بار پیشنهاد پرتاب یک زن استرالیا P. M. ‘به دریا در یک کیسه کاه’. در سال های اخیر او پیشنهاد اسکات موریسون ‘پرتاب جوراب به پایین گلو او در اشاره به زن کیوی P. M.

خود انزوا

پیش از آن در هفته 2GB دستور جونز به خود انزوا خارج از نگرانی برای از دست دادن پتانسیل از درآمد حاصل از تبلیغات آنها باید از دست دادن او را به COVID-19.

با وجود پذیرش خود-جداسازی برای خود در پخش خود را از روستایی عقب نشینی جونز توضیح داده شده هر کس دیگری پاسخ به “هیستری و alarmism’.

“مگر اینکه من در حال حرکت در محافل مختلف این تقریبا جهانی واکنش من این است که ما باید رفته رفته…. و در این دنیای مدرن از کوچکترین تحریک به نظر می رسد ما برگرداندن — با وجود همه پول صرف شده در آموزش و پرورش — ما بازگشت به هیستری و alarmism.

“ما در حال حاضر به نظر می رسد رو به سلامت نسخه از گرمایش جهانی – اغراق در تقریبا همه چیز; قطعا در شرح و قطعا در رفتار.”

به طور معمول جونز نادیده مشاوره از کارشناسان که این اقدامات در محل قرار داده خواهد شد امیدوارم صاف منحنی’. استرالیا امیدوار است به سرعت گسترش COVID-19 طوری که بیمارستان ها نه ضعف.

اما برای کسانی که در حال توسعه یک طعم و مزه برای Alan مشاوره سیج در حالی که خواندن این ما وارد شده کامل و معتبر مجموعه ای از شوخ طبعی و حکمت زیر. لذت بردن از!

کامل جمع آوری شده Wit & Wisdom آلن جونز

Wisdom of Alan Jones

ما امیدواریم که شما لذت می برد که و فراموش نکنید که برای شستن دست های خود را.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>