این فشردگی در حال تبدیل برق: این EQA در زمستان تست و جدید پلاگین هیبریدی در نمایشگاه خودروی ژنو

Category: وب وایر Comments: No comments

با مفهوم EQA در سال 2017 IAA بین المللی موتور نمایش در فرانکفورت, مرسدس بنز نشان داد که چگونه EQ استراتژی را می توان به کلاس جمع و جور. تولید نسخه تمام الکتریکی خواهر و برادر از GLA آن هنوز قبل از پایان سال است. نمونه های اولیه از EQA در حال حاضر تحت چالش زمستان محاکمه در شمال دور. و مرسدس بنز را تکمیل معادله قدرت در خانواده از فشردگی اضافی ورزشی مدل های نسل سوم انتقال قدرت هیبرید.

جدید GLA دور فعلی ماشین جمع و جور نسل از مرسدس-بنز به عنوان هشتم ، برقی مدل در قالب EQA به دنبال خواهد داشت قبل از سال است. نمونه های اولیه در حال حاضر رفت و آمد در جاده های پوشیده از برف از سوئد است. زمستان امسال آزمایش می بیند مهندسین توجه خاص به مدیریت حرارتی باتری و داخل کشور و به شارژ در هوای سرد. بیشتر جنبه های ایمنی رانندگی کشش و بازیابی انرژی بر روی یخ و برف است.

در همان زمان اتومبیل های مرسدس بنز در حال گسترش است آن خط را از پلاگین در ارقام تحت معادله قدرت label خواهد شد و در حال حاضر مدل های اضافی با نسل سوم انتقال قدرت هیبرید در ژنو موتور نمایش. برای جمع و جور وسایل نقلیه با معادله قدرت (برق) لذت رانندگی و مناسب برای استفاده روزمره به جلو.

شفافیت برای e-mobility

یکی از جنبه های کلیدی از کسب و کار پایدار, استراتژی دایملر AG برقی تحرک. با آن “جاه طلبی 2039” ابتکار مرسدس بنز در حال کار به سمت قادر به ارائه یک شرکت2-خنثی ماشین جدید ناوگان در 19 سال زمان است. یکی از جنبه های مهم از تحرک پایدار شفافیت است. این است که چرا Mercedes-Benz AG اولین حق بیمه خودرو تولید کننده به آن هدف حفاظت از آب و هوا از نظر علمی تایید شده توسط علم بر اساس اهداف طرح (SBTI). این به این معنی است که این شرکت در خط با الزامات جهانی پاریس آب و هوا خبر داد.

زنده آنلاین: جهان برتر از مدل های جدید از خانواده جمع و جور پلاگین هیبریدی در سال 2020 ژنو موتور نمایش

مرسدس بنز کنفرانس مطبوعاتی در مطبوعات برای اولین بار در روز 3 مارس سال 2020 آغاز می شود در 8:30 صبح (CET) و می تواند تجربه آنلاین از دیدگاه های مختلف در طول کامل در چند زاویه جریان زندگی در مرسدس من رسانه ها: https://media.mercedes-benz.com/gims2020. کامل رسانه ای ویژه برای ژنو سال 2020 نشان می دهد موتور نیز می تواند یافت می شود وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>