محتوا که ذره: چگونه COVID-19 در حال تغییر است ما عادات مطالعه

Category: وب وایر Comments: No comments

اگر شما تا به حال یک ابزار است که اجازه شما را به ضربه بزنید به فریبنده ترین محتوا است که نقشه کشی کاربران در و فرمانده بیشترین توجه ؟ و اگر چه که ابزار می تواند به شما نشان می دهد عکس از چگونه اینترنت کاربر منافع در حال تکامل در طول زمان در یک جهانی همه گیر?

در Teads ما ساخته شده است که ابزار. تماس با ما آن را Teads رسانه های فشار سنج; یک رابط کاربری قدرتمند است که اجازه می دهد تا ما را به درک لحظه به لحظه, چه, اینترنت جهانی جمعیت است که بیشتر تمرکز بر تجزیه و تحلیل محتوا در عمق سرمقاله مقالات مصرف کنندگان در حال خواندن در سراسر طیف وسیعی از موضوعات.

به ما بپیوندید جهان در مرور COVID-19 بحران ما بینش تیم استفاده Teads رسانه فشارسنج به درک چگونه جهانی همه گیر و مهار اقدامات در حال تغییر موضوعاتی که کاربران انتخاب به صرف ترین زمان خواندن بر روی دستگاه های خود را.

در یک سری در حال انجام مطالعات ما به دنبال در حال تحول روند مصرف از اینترنت 1.5 میلیارد دلار بیشتر حریص خوانندگان و نتایج اولیه در.

البته برخی از تغییرات ممکن است به عنوان بسیاری از تعجب. COVID-19 رانده است یک افزایش قوی در منافع کاربران در سلامت محتوا. مردم گیر در خانه نیاز به خوردن و پیدا کردن چیزی آرامش بخش انجام دهید, پس, لذیذ پخت و پز محتوای تمام خشم شاهد افزایش 20 ٪ فقط در 30 روز.

اما آیا شما می دانید که ما مصرف کنندگان را به طور ناگهانی توسعه یافته در حال رشد طعم برای بازی های ویدئویی بررسی ؟ بازی رده دیدم عظیم 60 درصد افزایش در خوانندگان است که ما تنها انتظار برای رشد بیشتر و بیشتر مردم به دنبال اشکال جدید از مشارکتی سرگرمی.

برای دیدن نتایج این بازار یک نگاهی به این اطلاعات مفید-گرافیک. ما حتی نقشه برداری موضوعات مختلف بر روی یک سلسله مراتب نیاز دارد و به نظر می رسد ما در حال انجام یک روح کمی جستجو در حال حاضر به دلیل “خود شکوفایی” محتوای دیدم برخی از بالاترین رشد از هر گونه نیاز به دسته.

دانلود تمام فایلهای Pdf توسط کشور:

در ارتباط باشید برای تحلیل بیشتر به وضعیت گستراند!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>