نمی توانید به اندازه کافی از جرم و جنایت-busting ستوان جیمز و ذهن ترا درهم میشکنند موارد ؟ دریافت نگه دارید از جدید خود را در مورد “شماره فنجان رمز و راز.”
 
مطمئن شوید برای بررسی از این نمایشگاه از این جنایت تخیلی, هیجان انگیز در آینده 2020 توسان جشنواره کتاب در مارس 14-15, 2020 در دانشگاه آریزونا دانشگاه توسان AZ.
 
توسان جشنواره کتاب میتوان به سومین جشنواره ادبی در کشور جذب بیش از 130,000 مردم است. دو روز باز هوا رویداد ویژگی های انواع سخنرانی و میزگرد, نمایشگاه, برنامه های فرهنگی, کتاب, خریدهای, و, ویژه, برنامه نویسی, شهر علم برای کودکان و نوجوانان است.
 
Clemmens’ “شماره فنجان رمز و راز” به نمایش گذاشته خواهد شد توسط ReadersMagnet در سال 2020 توسان جشنواره کتاب.
 
در “شماره فنجان راز” یک نویسنده مشهور والت Whitlock است مسموم در یک کباب پز که در آن جام مشخص شده با شماره شناسایی که که است. قربانی #5 جام و یکی از چندین #7 فنجان حاوی آلوده بوربن از یک پاینت بطری که لوسی ترنت والت سالمندان همسایه را به پیک نیک. او و اسکار Townsend, والت ناشر, اتفاق می افتد به استدلال می کنند با والت قبل از او درگذشت. هر دو انکار داشتن یک دست در مرگ او. اثر انگشت از آیلین فورسیت دیگر مهمان در حال در یافت مسموم جام حذفی در حالی که جان Gearity والت را دوست دیرین می رود از دست رفته پس از حزب. اضافه کردن به رمز و راز از والتر قتل ناپدید شدن یک سند مهم.
 
که مسموم والت Whitlock? پیوستن به ستوان جیمز در تعقیب قاتل در JB Clemmens’ “شماره فنجان رمز و راز.” سفارش امروز در آمازون و Barnes & Noble.
 
بازدید JB Clemmens’ سایت https://www.4mysteryjbclemmens.com/
 
 
 
 
شماره فنجان رمز و راز: ستوان جیمز اسرار (جلد 4)
نویسنده | JB Clemmens
ناشر | CreateSpace Independent Publishing Platform
| تاریخ انتشار ژوئن 22, 2015
شومیز قیمت | $5.50
 
درباره نویسنده
 
JB Clemmens جانباز رمز و راز خواننده داشتن لذت کتاب توسط کریستی ولف مارش Grimes, کودکان, و بسیاری دیگر. او لذت می برد نوشتن. او ستوان جیمز اسرار سری شامل “چیزی مثل ماهی در منهتن” “یک جایگزین برای قتل” “رمز و راز در پیما نقطه” و “شماره فنجان رمز و راز.” او همچنین نویسنده از “مرگ در دنباله.” اولین کتاب او “اره منبت کاری اره مویی” است که داستانی ماجراجویی دو زنانی که تصمیم به رفتن از شهری به شهر دیگر, پس از بنزین, ممنوعیت. تمام کتاب های موجود در آمازون است. او در حال حاضر به پایان رساندن سه سال تحقیق برای کتاب بعدی در مورد سال 1969 بر روی ماه و Woodstock.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de