چشمگیر miniseries در میان مردان برای اولین بار در آوریل 19

Category: وب وایر Comments: No comments

در میان مرداناین آرژانتینی سریال بر اساس کتابی به همین نام توسط Germán Maggiori, برای اولین بار در چهار شنبه, مارس 19 HBO. راه اندازی امروز پوستر رسمی پرده اول-نگاهی به داستان قابل توجه است. برای مشاهده پوستر اینجا کلیک کنید. بار در کشور بازدید Hbocaribbean.com

سری طول می کشد محل در سال 1996 در بوئنوس آیرس در یک اخلال در چشم انداز شهری مشخص شده توسط شدید خشونت و عدم اخلاقی و سیاسی و ارزشهای اجتماعی است.

این داستان بر اساس فرقه رمان Germán Maggiori و ستاره گابریل Goity, نیکولاس Furtado دیگو ولاسکز دیگو Cremonesi و کلودیو Rissi. تولید شده توسط HBO امریکا همراه با Pol-ka, این شبکه تلویزیونی است که به کارگردانی پابلو Fendrik و نوشته شده توسط Germán Maggiori در همکاری با Fendrik.

اجرایی تولید در میان مردان در حال Luis F. Peraza روبرتو ریوس و پل Drago برای HBO امریکا و Adrián Suar و دیگو Andrasnik برای Pol-Ka.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>