شکارچی اردک

Category: آرکانساس Comments: No comments

از بسیاری غم انگیز همه چیز در مورد زمان همه گیر در میان غمگین ترین ناتوانی در برگزاری مجالس ترحیم و یادبود خدمات پس دوستان و خانواده می تواند جشن زندگی عزیزان. من تا به حال دو مرگ در هفته های اخیر (نه از ویروس ذهن شما) و آن را یک افتخار برای جمع آوری و به اشتراک گذاری داستان در مورد زندگی خود را.

یکی بود که من نوشته ام در مورد قبل است. برخی از بهترین صبح ها از زندگی من صرف شد در آب گرفتگی سبز چوب در Wiley میچام Piney نهر اردک باشگاه روی خط که جدا شهرستان مونرو از لی شهرستان در نزدیکی شهر مونرو است. آن را همیشه یک متغیر خواب وقتی که من تا به حال به در وسط شب به مدت 90 دقیقه رانندگی وجود دارد از خانه من در وست لیتل راک.

در بدترین حالت من می دانستم که من می تواند یک صبحانه مناسب و معقول از معامله. من می خواهم درایو شرق در بزرگراه بین ایالتی 40 مبارزه با اسپری مرطوب صبح از کامیون های بزرگ که جمعیت بین ایالتی در هر ساعت. ویلی که درگذشت 17 مارس در سن 88 سالگی و در میان دولت اردک افسانه ای شکارچیان اصرار داشت که مهمانان می رسند Piney کریک بعد از 5:30 صبح

همراه با 18 چرخ من روبرو می شوند Suv ها و وانت کشیدن قایق یا تریلر چهار چرخ بر روی آنها. زمستان مهاجرت از اردک شکارچیان به زمینه های sloughs و آب گرفتگی چوب شرق آرکانزاس است به عنوان قابل پیش بینی به عنوان آینده از روز شکرگزاری و کریسمس هر سال در یک کشور است که دوست دارد به فکر می کنم از خود را به عنوان شکار اردک پایتخت جهان است.

ویلی خواهد بود انتظار برای من در مزرعه اش که او لقب مرکزی جهان. ما خواهد راه رفتن بیش به همین تامپسون محل برای یک فنجان قهوه است. در آن زمان من به پایان رسید من اولین جام جهانی که صبح امروز گروهی از شکارچیان خواهد بود آماده به آب گرفتگی چوب. رشد مردان در سراسر آمریکا ترشح بزاق در فکر یک آرکانزاس, شکار اردک, گاهی اوقات به پرداخت هزاران دلار برای بازدید از دولت معروف ترین باشگاه های. این منابع بیشتر Arkansans را برای اعطا و یا حتی نمی دانند وجود دارد هرگز تحقق میلیون ها دلار سرمایه گذاری به نوبه خود اردک باشگاه به کاخ.

Piney نهر نیست یک کاخ با هر وسیله ای. اما این یکی از آن ارزشمند منزوی مکان های که در آن دوستان می توانید به تمدید یک دهه سنت. ویلی شکار همان قطعه از املاک برای تقریبا 70 سال است. او سمبل نژاد از مردان که ساخته شده آرکانزاس شکار اردک بزرگ است.

در مکان هایی مانند کارولینای شمالی و جورجیا آلاباما و ویرجینیا کلمه گسترش در طول 1970s و 1980s است که مردم باید به یک شهر کوچک به نام مونرو و شکار با مردی به نام ویلی. من در میان آنهایی که خوش شانس است که هنوز هم به شکار با ویلی پس از متوقف هدایت. او مرا دعوت به شکار اردک به صورت منظم و من هرگز تبدیل کردن آن ارائه می دهد.

ویلی را ستاد جهانی ساخته شده بود در سال 1974. دیوارهای آن پوشیده شده با گوزن قفسه اردک مانت, روزنامه, بریده, عکس کاریکاتور, شما نام آن را. او را سیل 600 هکتار از چوب در هر فصل در یک مزرعه است که در خانواده برای نزدیک به یک قرن است. معمولا تنها یک سوراخ در هر روز شکار شد. چه طور منظم هنوز هم به عنوان مراجعه ویلی را سوراخ میان واقعا نقاط خاص در آمریکا شکار پرندگان.

ویلی است که مطرح شد در نزدیکی فرانکلین دنیاست. در اواخر 1800s در کلرادو زندگی می کردند و آیداهو و واشنگتن برای زمان قبل از پایان با یک کار تدریس در هریسبورگ در شمال شرق آرکانزاس است. جایی که او ملاقات کرد Wiley مادر یک هریسبورگ ، او بعد از فروش اجاق گاز در سراسر کشور هنگامی که او به قطار در Brinkley یک روز و متوجه ارسال برای یک کار تدریس در مونرو. او در زمان کار بعد از خرید 80 هکتار و ساخته شده است یک خانه دو طبقه.

Wiley. متولد در طول رکود بزرگ در سپتامبر 1931, جوانترین از چهار پسر. نیز وجود دارد دو دختران در خانواده. او تنها کسی هرگز به حضور در دانشگاه, اما او نگه داشته مزرعه در خانواده گسترش عملیات خود تبدیل شد و اردک شکار سلطنتی در این فرآیند است. ویلی را پدر نبود یک شکارچی اردک اما او یک برنج کشاورز که ارسال خواهد یک جوان Wiley به ترساندن هزار اردک خوردن برنج. ویلی به زودی کشف کرد که او لذت می برد تیراندازی این اردک.

مایک هاکبی منظم بود مهمان در Piney کریک در طول دهه به عنوان فرماندار و سریع شروع به گفتن داستان در مورد شکار وجود دارد که من با او تماس در مورد Wiley مرگ است. چند سال پیش از پیری و به طور فزاینده ای ضعیف Wiley میچام متوقف شکار هر روز از این فصل است. او را به من بگویید که او به جلو نگاه به فصل آینده به پایان زمانی که او دیگر تا به حال به قایق سواری در تاریکی به ویلی را سوراخ.

“من به نقطه ای که من به جای بحث در مورد آن از انجام آن در واقع” او می گویند.

من می دانستم که درست نیست. آن را شکار اردک, بعد از همه, اجازه داده است که یک کشاورز از مونرو به تبدیل شدن به دوستان با مردم جالب از سراسر کشور است.

من معمولا می ماند تا زمانی که در مورد ظهر و سپس درایو را به Little Rock, تبدیل, رادیو, تا با صدای بلند در تلاش برای بیدار ماندن. من منو برای آینده شنبه شب می تواند تنظیم شود. ما را آرکانزاس paddlefish خاویار که من برداشت از جسی جورج در مارول به عنوان اشتها آور و اردک وحشی به عنوان غذای اصلی. برای بومی Arkansan که دوست دارد خود دولت است و دوست دارد به خوردن آن فقط دریافت نمی کند بهتر از آن است.

بزرگترین لذت از شغل من تا به حال از طریق این دهه بوده است و او فرصت را به تبدیل شدن به دوستان با رنگارنگ Arkansans مانند ویلی میچام. بیش از حد بسیاری از در حال حاضر از بین رفته اند اما این خاطرات برای همیشه لطفا برای. من هنوز هم می تواند تجسم mallards آغاز به دایره به عنوان Wiley قرار می دهد سیگار برگ خود را و شروع به تماس. من هنوز هم می تواند او را بشنود گریه کردن به آنها را رها کردن به ویلی را سوراخ: “شلیک این اردک.” ممکن است آن را تا کنون بود ،

————v————

سردبیر ارشد رکس نلسون ستون به نظر می رسد به طور منظم در Arkansas Democrat-Gazette. او همچنین نویسنده از جنوب سرخ شده در وبلاگ rexnelsonsouthernfried.com.

سرمقاله در 04/08/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>