اقتصاد خراب است. آن را ندارد به این راه.

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

کتی مارتین / اطلس

برای دومین مستقیم هفته نیروی کار ایالات متحده مجموعه ای ملال انگیز بیکاری رکورد. صبح روز پنجشنبه وزارت کار گزارش داد که 6.6 میلیون نفر ثبت ادعاهای جدید برای مزایای بیکاری در هفته گذشته. این رقم دو بار به عنوان بالا به عنوان رکورد قبلی 3.3 میلیون, مجموعه, درست هفت روز پیش.

این به ارمغان می آورد دو هفته در مجموع تعداد مدعیان بیکاری به حدود 10 میلیون نفر است. که 10 میلیون آمریکایی که شغل خود را از دست—و در بسیاری از موارد خود را بیمه بهداشت و درمان—در هرج و مرج فزاینده از بهداشت عمومی بحران. ده میلیون آمریکایی که محوری به بیکاری-برنامه های بیمه با شرکت خود را در توقف خود را شروع کنید تا از بین برد و یا کسب و کار خود را بسته و هیچ جدول زمانی مشخص برای بازگشایی. ده میلیون آمریکایی بسیاری از به طور موثر قرنطینه توسط قانون محلی به طور همزمان در برخورد با ناگهانی حبس و ناگهانی افزایش بیکاری جدا از عادات روزانه خود را و ممنوع از خروج از آپارتمان خود را به commiserate با همکاران و یا به دنبال راحتی در آغوش خانواده.

در ایالات متحده آمریکا است که شتاب به سمت اقتصادی و انسانی فاجعه بر خلاف هر چیزی که ثبت شده در تاریخ آمریکا است.

در طول رکود بزرگ 2007-2009 اقتصاد رنج می برد از دست دادن خالص از حدود 9 میلیون شغل است. همه گیر رکود اقتصادی دیده می شود نزدیک به 10 میلیون تعداد مدعیان بیکاری فقط در دو هفته. برخی از کشورهای در حال تشنج در نرخ یک رکود بزرگ هر چند روز. پس از سقوط مالی, هاوایی, کاهش نرخ بیکاری به اوج خود رسید و در رقم 7.3 درصد است. در هفته گذشته دقیقا 7.3 درصد از هاوایی کارگران ظ برای مزایای بیکاری

به عنوان ذهن numbingly افتضاح به این آمار و ارقام رسمی هستند, آنها به احتمال زیاد درک شدت افزایش بیکاری بحران است. برخی از افراد بیکار نمی دانم به فایل برای مزایای بیکاری و دیگر صبر کنید چند هفته قبل از جمع آوری بیمه. وجود گسترده گزارش می دهد که مردم شده اند مانع توسط توفنده وب سایت ها و ساعت-انتظار طولانی بر روی گوشی با ادارات دولتی شده اند که در ناودان های تاریخی افزایش می کند. داده های اقتصادی ما مانند ما بهداشت عمومی داده کفن در عدم قطعیت: در بسیاری از موارد ما به سادگی نمی دانم که آیا ما بیشتر نگران کننده آمار اندازه گیری واقعیت یا ما به سادگی اشباع ظرفیت ما برای اندازه گیری در وهله اول.

در اوایل نوبت از بحران آشکار بود که مجبور به بسته شدن خیابان های شهر خواهد بود یک آخرالزمان-سطح رویداد برای رستوران, سفر, صنعت, کنسرت, پارک های تفریحی و هر شرکت دیگر در کسب و کار جذب جمعیت. اما اقتصادی توقف در حال حاضر ناهمواری را تقریبا در هر بخش از اقتصاد است. هنگامی که رستوران ها و فروشگاه ها می تواند باز نمی شود آنها نمی توانند سفارش منابع جدید. هنگامی که مزارع نمی تواند تامین رستوران با غذا, آنها نمی توانیم تجهیزات جدید. بدون تجهیزات جدید سفارشات تولید کنندگان مجبور به اخراج کارگران است. اگر شما قطره یک تخته سنگ را در وسط یک حوض امواج در نهایت رسیدن به هر لبه.

مهم ترین سوال این است: چه چیزی می تواند به ما در حال حاضر ؟

غم انگیز ایالات متحده به احتمال زیاد از دست رفته خود را بهترین فرصت برای جلوگیری از اخراج های دسته جمعی. که می شده اند به یک صفحه خارج از کشور دانمارک راهکار و به طور مستقیم پرداخت کسب و کار برای دیدار با حقوق و دستمزد خود را به تعهدات و حفظ کارکنان خود را. این امر انجام داده اند چند نکته مهم به اهداف. کاهش اخراج آن را نگه داشته اند کارگران در داخل شرکت خود را به طوری که شرکت هایی را که باید زمان آسان تر ramping تا پس از بحران عبور می کند. با کاهش نرخ بیکاری را داشته و کارگران از داشتن آن را در خود به صبر کردن برای ساعت ها بر روی تلفن و یا آنلاین به امن مزایای بیکاری. توسط انجماد اقتصاد این امر را کاهش اضطراب برای میلیون ها نفر از افرادی که در این لحظه نمی دانم که در آن خود را به کار بعدی است و یا زمانی که آنها در واقع باید فکر می کنم در مورد تقاضا برای کار.

اما با رفع بیکاری فزاینده نسبت به 10 میلیون ما ممکن است خیلی دیر به محوری به سمت شمال-رویکرد اروپا.

در عوض بسته نجات اقتصادی آمریکا را تشویق می کند به طور ضمنی اخراج و افزایش هزینه های بیکار. مزایای بیکاری یافته است و بسیاری از خانواده ها دریافت خواهد کرد یک بار پرداخت 1200 $در هر فیلم به همراه 500 دلار برای هر کودک است.

تقویت ما بیکاری برنامه های سود در این راه لازم بود به نگه داشتن خانواده ها از گرسنه با توجه به ناگزیری تاریخی اخراج. اما تا به حال در ایالات متحده به سرعت واکنش نشان داد و خلاقانه به چشم انداز تاریخی ناگهانی-جلوگیری از رکود این سطح از اخراج نشده اند اجتناب ناپذیر است. ما می تواند پرداخت به کارگران دستمزد زندگی می کنند به ماندن با شرکت های خود را. به جای شرکت در حال شلیک کارگران یکهو و ما در حال تلاش به آنها پرداخت دستمزد زندگی می کنند به هر حال.

در حالی که ممکن است خیلی دیر به معکوس از اخراج میلیون ها نفر که در حال حاضر اتفاق افتاده کنگره هنوز هم شانس به ساقه جزر و مد. این شروع می شود با ساختمان به اورژانس نجات بسته است. قانون جدید فراهم می کند برای بیش از $300 میلیارد وام به کوچک و متوسط اندازه شرکت از طریق مدیریت کسب و کار کوچک. این وام ها طراحی شده برای بخشیده شود اگر شرکت پول قرض نمی آتش خود کارگران است.

دولت می تواند بلافاصله تقویت این برنامه به دو روش—با بازاریابی بیشتر و پول بیشتر. اول دولت باید تبلیغات این برنامه بارها و بارها علنا خواستار شرکت ها به استفاده از پول دولت برای ادامه به کارگران خود را پرداخت. پیام باید: شما یک وطن پرست و وظیفه اخلاقی برای حفظ کارگران خود را در طول این بحران ملی و دولت اتحاد میهنی و اخلاقی وظیفه به شما پرداخت به آن را انجام دهد.

دومین کنگره باید بازگشت به جلسه بلافاصله به دو تضمین وام به بیش از 600 میلیارد دلار. که تقریبا برابر با 11 هفته از حقوق و دستمزد برای همه شرکت هایی با کمتر از 500 کارمند در ایالات متحده است.

ما در حال حاضر در معرض خطر در حال حرکت در جهت مخالف است. به جای عجله بزرگتر کسب و کار کوچک کمک مالی از طریق کنگره رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل انتقاد دموکرات که خواستار پیگیری شد.

اگر کنگره حرکت نمی کند به سرعت بیشتر رنگ پریده و تاریخ ساخت در انتظار ما است. در اوج رکود بزرگ در سال 1933 حدود 25 درصد از آمریکایی ها از کار شد. در دو هفته گذشته 6 درصد از آمریکایی ها زمینه برای مزایای بیکاری. امروز ما در حال برخورد با یک نور-سرعت رکود است. اما پس از دو ماه از این کلمه رکود اقتصادی ممکن است کافی است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>