ما به تازگی باز floodgates و به اشتراک گذاشته شده با استفاده از اطلاعات در مورد Outriders – یک نام تجاری جدید تیرانداز RPG از مردم می توانند پرواز کنند.

شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن بسیاری از این اطلاعات در مقام @Outriders کانال های اجتماعی و در حال حاضر وجود دارد یک شیرجه در شرکت Square Enix وبلاگ پوشش همه چیز را از داستان به گیم پلی خود را. نگاهی به:

اما شاید شما می خواهید کمتر نگاه جامع بازی. در ادامه ما به شما ارائه یک دید کلی از Outriders – از جمله آنچه در آن است هنگامی که آن را خارج و به همین دلیل ما فکر می کنم شما باید بسیار هیجان زده به آن بازی است.

Outriders – رسمی گیم پلی ارائه

  1. چه Outriders?

Outriders یک 1-3 بازیکن RPG, shooter, مجموعه ای در یک تاریک و ناامید sci-fi جهان است.

آن را نیز به طور کامل IP جدید. جدید فرانچایز در این مقیاس بسیار نادر است این روزها و با ورود یک کنسول جدید نسل به معنی وجود دارد هیچ زمانی بهتر برای پرش به یک تازه جهان از امکانات.

در حالی که Outriders ممکن است احساس راحت و آشنا در برخی از جنبه های اشتباه نکنید – همه چیز از گیم پلی تنظیم سلاح های شخصیت ها و بیشتر از همه با نام تجاری جدید. ما هیجان زده به شما را مشغول به خود خاص و تفاوت های ظریف و اسرار است.

که در آن است Outriders مجموعه ؟

جهان و سبک Outriders چیزی است کاملا متفاوت با بقیه گله.

ما پشت, تمیز, sci-fi خود را با لیزر و براق فلزات. Outriders طول می کشد در یک جای تاریک و ناامید جهان که در آن هر روز یک احشایی مبارزه برای بقا.

این بازی قرار است بر روی این سیاره از خنوخ. در حالی که بشریت بود و بهشت وعده داده شده, یک عجیب و غریب پدیده شناخته شده به عنوان ناهنجاری تبدیل آن به یک کابوس.

اگر شما می خواهم برای یادگیری یک کمی بیشتر به طور خاص در مورد جهان و داستان بازی را به اتمام فیلم کوتاه زیر.

Outriders جهان و داستان

چه Outriders تاریخ انتشار?

Outriders عرضه خواهد کرد و برای تمام سیستم عامل در تعطیلات سال 2020 است.

ما خواهد شد به اشتراک گذاری تاریخ انتشار دقیق اطلاعات در آینده

چه سیستم عامل می توانم بازی Outriders ؟

Outriders خواهد بود در 5 پلی استیشن, پلی استیشن 4, ایکس باکس سری X, ایکس باکس یکی از خانواده ها و دستگاه های بخار.

بله شما که راست: Outriders خواهد بود در این نسل جدید از سیستم عامل است.

سال 2020 را ببینید اندازی یک عصر جدید در بازی و Outriders خواهد بود سمت راست وجود دارد با شما. این یک بازی ساخته شده برای نسل جدید گیمر ها و بازی های سیستم عامل است.

که گفت:, اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است آماده به پرش در عین حال نگران نباشید – پلی استیشن 4 و ایکس باکس یکی از بازیکنان قادر خواهد بود برای لذت بردن از Outriders تا زمانی که آنها آماده برای ارتقاء.

چه نوع بازی است Outriders?

در سطح بنیادی Outriders ترکیبی از به چالش کشیدن و رضایت بخش تیراندازی, عمیق مکانیک RPG و یک excitingly وحشی داستان پر از شخصیت های به یاد ماندنی.

ویژگی های بازی شدید اقدام وحشیانه با قدرت تمام بیمه توسط مردم می توانند پرواز دهه تجربه ایجاد بورس. که تقریبا ملموس احساس کشیدن ماشه ؟ آن وجود دارد.

اما از همه مهمتر شما همچنین می توانید شکل خود را Outriders تجربه در اطراف چیزهایی که مهم به شما.

این بازی ویژگی های بسیار انعطاف پذیر و مهارت و ارتقاء سیستم است که به شما امکان ساخت یک شخصیت را با توجه به روش بازی خود را. اگر شما می خواهم به سرپا ایستادن پشت جلد و مقابله آسیب های ویرانگر از یک فاصله یک گزینه است. اگر شما می خواهم برای دریافت از نزدیک و شخصی شما می توانید ایجاد یک ساخت است که پشتیبانی از اجرا و تفنگ گیم پلی. و اگر شما می خواهید به صرف ساعت ایجاد خود را کامل شخصیت ساخت ؟ احساس رایگان برای به حداقل-حداکثر دور!

این تیم همچنین سرمایه گذاری مقدار زیادی از تلاش خود را به اطمینان حاصل کرد که این بازی رانده شده توسط یک داستان بزرگ با تعداد زیادی از quests و ماموریت های جانبی به انجام.

شما می توانید از طریق بازی است که داستان را با سرعت خود را و مشکل – با دو تا از دوستان و یا توسط خودتان. شما می توانید سرعت اجرا را از طریق مناطق و یا شما می توانید زمان را به کشف و خوانده شده از طریق احداث مخازن از افسانه هاو روایات قومی به واقعا درک تاریخ Outriders جهان – هر آنچه که برای شما مهم است که در یک بازی مثل این Outriders مطمئن شوید که به تهیه کردن به آن است.

است Outriders یک بازی-as-a-Service عنوان?

Outriders است نه یک بازی-as-a-Service عنوان می کند و شامل microtransactions.

چگونه من می دانم اگر من می خواهم Outriders?

ما معتقدیم Outriders خواهد بود یک تجربه واقعا به یاد ماندنی – ما در حال حاضر منتشر شده مقادیر عظیمی از اطلاعات و فیلم گیم پلی هر دو در مقام Outriders کانال, اما همچنین از طریق مطبوعات و محتوای خالق جامعه است.

شما هم اکنون می توانید ببینید که چه بازی خواهد بود و حتی ممکن است قادر به خودتان تصور نشستن در مقابل آن بعد از این سال – ما اعتماد به نفس شما آن را دوست دارم.

ما به شما نشان می دهد چند شگفتی بیشتر و همچنین مقدار زیادی از جزئیات در اطراف قسمت های خاصی از بازی (مانند داستان برای مثال) در آینده و شرکت Square Enix وبلاگ خواهد شد از ویژگی های مصاحبه با این تیم نزدیک تر به نظر می رسد در بازی و بیش از حد است.

اما برای اقامت تا تاریخ با آخرین اخبار در مورد بازی بهترین کاری برای انجام این است که به دنبال Outriders در رسانه های اجتماعی:

آیا من می توانم preorder Outriders?

Outriders در دسترس است برای پیشسفارش در حال حاضر از عمده ترین خرده فروشان از جمله شرکت Square Enix فروشگاه.

اگر شما خرید این بازی قبل از راه اندازی, شما Outriders Deluxe Edition که شامل جهنم رنجرز مرد و زن مجموعه دنده های جهنم را رنجرز آرسنال از 11 اسلحه های منحصر به فرد و جهنم را رنجرز کامیون مدها و Decals.

  • پیشسفارش Outriders در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im