نادرست انتخاب بین مستندات و اقتصاد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به عنوان بسیاری از کشورهای غربی شروع دومین ماه خود تحت نوعی از مستند بسیاری از آنها علنا بحث تلخ فایده سوال که آیا چنین اقدامات سختگیرانه باعث بیشتر آسیب های اقتصادی از خود-فواید شایستگی.

اما روشن است از کسب و کار بین المللی نظرسنجی منتشر شده در طول هفته گذشته که این در واقع چیزی است که از یک انتخاب نادرست: حتی کشورهای بزرگ و بدون مستندات قابل توجهی در حال تجربه بدترین شرایط اقتصادی از 2008-09 بحران مالی است.

تا هفته گذشته و یا به طوری که پس از این بررسی به پایان رسید و ژاپن بود بزرگ و پیشرفته اقتصاد حداقل تحت تاثیر شیوع کروناویروس. حتی پس از آن بخش خدمات کمتر در معرض به خارج از کشور تقاضا از تولید کنندگان شد و کاملا با چکش در ماه مارس است. ژاپن در بخش خدمات شاخص مدیران خرید ضبط شده واضح تر از رکود حتی در طول سال 2011 زلزله و سونامی.

مدارس تعطیل هستند در ژاپن وجود دارد اما هیچ محدودیت های مسافرتی در محل.

عکس: kimimasa mayama/Shutterstock/european pressphoto agency

مدارس تعطیل هستند در ژاپن وجود دارد اما هیچ محدودیت های مسافرتی در محل. دولت مردم را از خانه کار می کنند و نه بازدید از کافه ها و کاباره ها نه مجبور پایبندی با تهدید به جریمه یا حبس در برخی از حوزه های قضایی دیگر.

اما حتی بدون سخت مستند اختلال در فعالیت های اقتصادی است که سخت به درک: عمده حوادث beencanceled مصرف تاخیر موجود و طرح کسب و کار به شدت مختل و حتی داوطلبانه تلاش برای جلوگیری از ابتلا به ویروس.

سنگاپور که در آن بهداشت عمومی در پاسخ به کروناویروس در ابتدا مورد ستایش قرار داد به عنوان یک مدل و ضربه سخت شده بیش از حد. این کشور به طور کلی شاخص مدیران خرید بخش خواندن کاهش یافت و به 33.3 در ماه مارس به کمترین در آن هشت سال سابقه.

البته سنگاپور و ژاپن و ایالات متحده بسیار اقتصادهای مختلف و در موقعیت های بسیار مختلف. ژاپنی مصرف کمتر قوی و ضربه سخت توسط شوک های اقتصادی. سنگاپور-صادرات-اقتصاد متمرکز به معنی آن است که به مراتب بیشتر متاثر از شرایط خارج از کشور.

در سال 2018 و 2019 در ایالات متحده-چین سرمایه گذاران و سیاست گذاران در آغوش تولید جهانی PMIs به عنوان یک پیشرو در شاخص سلامت اقتصادی. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که چگونه مدیران خرید می توانید با ارائه یک نگاه اولیه در جهت اقتصاد است.

اما واقعیت این است که انواع مختلفی از اقتصاد با انواع شیوع و انواع سیاست به مقابله با آنها هستند همه تجربه بسیار تیز رکود کست برخی از شک و تردید در این استدلال که هزینه اقتصادی شدید خاموش شدن ناگهانی بیشتر عمومی خود را-مزایای بهداشت و درمان.

نه قفل کردن ممکن است عواقب منفی اقتصادی بیش از حد. یک مقاله منتشر شده توسط فدرال رزرو و موسسه تکنولوژی ماساچوست اقتصاددانان در پایان ماه مارس نشان می دهد که در طول سال 1918 آنفولانزای همه گیر در ایالات متحده شهرستانها با سختگیرانه تر مستندات در واقع به نظر می رسید به ظهور با کمتر شدید عواقب اقتصادی.

که در بخشی به دلیل مستندات حل مشکلات هماهنگی: جایگزین به اجرا گذاشته مستند می تواند میلیون ها نفر از مردم به طور مستقل در تلاش برای جلوگیری از خود را تبدیل شدن به آلوده با محدود کردن خود تماس های اجتماعی و فعالیت های اقتصادی برای دور دوره های طولانی تر. قیاس از سال 1918 همه گیر به وقایع امروز ناقص است, اما آن را به ارزش حداقل با توجه به اینکه بلند کردن مستندات بیش از حد به زودی ممکن است بدتر و نه بهتر نتایج اقتصادی.

روشن است که هیچ اصلی اقتصاد در حال کار در هر چیزی مانند مردم عادی به شیوه ای مناسب در حال حاضر بدون در نظر گرفتن ساختار یا اندازه محلی شیوع. بحث در مورد زمان و نحوه لغو دقیقترین مستند اقدامات خود ادامه خواهد داد اما این ایده که تجارت کردن بین که و اقتصادی عادی بسیار کمی پایه و اساس است.

نوشتن به مایک پرنده در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>