مبارزه است با کاساندرا گرگ “شکار”

Category: وب وایر Comments: No comments

وجود دارد بیشتر به زمین از آنچه چشم انسان مشاهده می کنید. موجوداتی به نام جن در کمین هر دو در سایه و در طیف وسیعی از نور خورشید است که با برکت نامرئی و توانایی های فراطبیعی که در حال مبارزه با یک جنگ انسان هرگز نمی تواند شریک شدن و یا پس از آن به نظر می رسد. پراکنده و چند دور هستند و انسان نیز داده شده با یک هدیه ویژه – توانایی دیدن و ارتباط برقرار کردن با آنها.
 
سبا بلر توسط یک زن با چنین هدیه. او قوی و هوشمند و اغوا کننده عامل خاص که تصمیم به فرار از هرج و مرج است که زندگی او تبدیل شده است. ناپدید شدن از همه چیز او را شناخته است او شروع به زندگی می کنند یک زندگی آرام.
 
اما سرنوشت یک طرح متفاوت برای او. زمانی که او را شکست از اوراق قرضه برگزار شد که او به عنوان یک بسیار ماهر عامل کمی به او می دانم که او می تواند کشیده به بیشتر ترس نبرد که بیش از آنچه که او همیشه فکر می کردم او می تواند مقرون به صرفه است.
 
از جهان مرموز است که بسیاری از انسان ها نمی توانند او در دیدار سه باستان حق امتیاز – شاهزادگان Suliman, دامین و رشید. چنین برخورد شروع یک جنگ است که هم بزنید ضعف و قدرت بی گناهی و دانش و عشق و نفرت برای بقای بشریت و جن به طور یکسان.
 
کاساندرا گرگ می نویسد عمیقی داستان که تراورس فضا و زمان ثابت کند که انسان قادر است بیش از چگونه آنها خود را محدود. با بیرون آوردن قلمرو شما را پیدا خواهد کرد که شما به تنهایی در جستجوی خود را برای شجاعت و قدرت و اراده به زندگی می کنند.
 
“شکار”
نوشته شده توسط کاساندرا Wolf
منتشر شده توسط Austin Event
تاریخ انتشار: 31 اکتبر 2018
شومیز: $11.66
 
درباره نویسنده
کاساندرا گرگ عاشق خواندن و نوشتن ماوراء الطبیعه داستان شخصیت های داستانی و نیز برخوردار کاوش در جهان به عنوان یک کار تمام وقت نویسنده داستان است. او کنجکاو است گردآورنده و محقق از نوشته های باستانی و کتاب های مذهبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>