اهمیت عشق در بهداشت و درمان: بررسی طب جایگزین و مکمل آن در ارتباط با طب سنتی و

Category: وب وایر Comments: No comments

در سال 1979 پیتر جانستون, پزشک خانواده با سه فرزند جوان با دریافت این خبر که او 32 سال سن داشت مترقی و علاج بیماری های ریوی. در زیر دو سال او را دیدم چهار بیماران بهبود یافتن از بیماری های علاج ناپذیر استفاده از داروها و گیاهان و ویتامین ها و یا هر درمان فیزیکی. او می تواند دیدن بدن انسان تا به حال یک ظرفیت برای خود شفا. تحقق این آغاز چهل سال اکتشاف شفا جایگزین سیستم های, که برخی از او با استفاده از در کنار طب رایج در عمل خود را.

پیتر کتاب “عقاب راه: اهمیت عشق در شفا” به نظر می رسد در تغییرات او دیده است بیش از شصت سال از مطالعه و عمل پزشکی است. با وجود پیشرفت های قابل توجه در پزشکی و جراحی زنان و احیا او شاهد افزایش علاقه در طب جایگزین و مکمل ، در حالی که اثربخشی طب مرسوم است آشکار قدرت ذهن و آگاهی را در مورد شفا است که کمتر شناخته شده است. پیتر کتاب آدرس این.

“عقاب راه” به بررسی فلسفه, اصول و روابط بین معمولی و مکمل روش های مراقبت های بهداشتی. به طور کلی عمل جراحی و داروها مبارزه با بیماری در حالی که درمان های مربوط به ذهن-بدن-روح در آغوش بیماری و درمان آن را به عنوان نشانه ای از ناهماهنگی درونی. هر دو لازم هستند و نویسنده معتقد است که ادغام هر دو سیستم کلی نگر است که بهداشت و درمان از آینده است.

زیرنویس از “عقاب راه” اهمیت عشق در شفا. آیا معمولی و یا درمان های مکمل استفاده می شود و عشق آشکار به عنوان احترام و اعتماد و محبت هستند اجزای ضروری. مهم این است که پزشکان به نشان دادن محبت خود را نسبت به بیماران است. اما حتی مهم تر برای بیماران مبتلا به نشان دادن محبت خود را.

دکتر جانستون اجازه می دهد تا خوانندگان برای دیدن دارو در یک نور جدید را به عنوان او به ارمغان می آورد درک و انسجام به 150 مختلف روش های درمانی برای بهداشت و درمان. کتاب خود را فراهم می کند دانش نه تنها برای درمانگران اما به طور کلی ، آن ارائه می شود به راحتی قابل خواندن توضیح برای آرایه گیج کننده از, بهداشت و درمان, شیوه های.

“عقاب راه: اهمیت عشق در بهداشت و درمان” نسخه از این کتاب در دسترس هستند amazon.com

نویسنده: دکتر پیتر A. Johnston
ناشر: FolioAvenue خدمات نشر
تاریخ انتشار: مارس سال 2020
ASIN: B0792XS74L
روشن شدن: $3.99
شومیز: $28.46

درباره نویسنده
دکتر پیتر A. Johnston یک خانواده پزشک عمومی داشتن فارغ التحصیل رشته پزشکی در سال 1965. او به دست آمده یاران سلطنتی استرالیا کالج پزشکان عمومی (FRACGP) مدرک تحصیلی در سال 1973. پس از آن او یک شخص از کالج های استرالیا تغذیه و محیط زیست پزشکی (FACNEM) در سال 1996. او همچنین دارای دیپلم در هیپنوتیزم, ریکی, پرانیک شفا, و بون و ازلی نمودار. او در گذشته رئیس کل سلامت موسسه استرالیا و یک شریک در منزل مرکز پزشکی از سال 1972 تا سال 1998 است. اختصاصی کارگر از زمینه های پزشکی برای توده ها او نیز شد اصل Hartwell مرکز پزشکی و Heartwell قلب مرکز شفا از سال 1998 تا 2003. او در حال حاضر زندگی در استرالیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>