اینترنت از چیزهایی که حرکت می کند به مرز نهایی با 10 میلیون ماهواره متصل IoT دستگاه تا سال 2025

Category: وب وایر Comments: No comments

اینترنت اشیا (IoT) در حال حاضر فتح زمین با میلیاردها دستگاه در همه جا—از ماشین به کارخانه به تمام شهرستانها. در حال حاضر IoT است انفجار به فضا با تجمعی ماهواره متصل IoT دستگاه ها انتظار می رود به بیش از 10 میلیون تا سال 2025 با توجه به Omdia.

پایه نصب ماهواره IoT اتصالات را افزایش می دهد نزدیک به یک عامل از چهار در سال های آینده گسترش در 25 درصد نرخ رشد مرکب سالانه (CAGR) از 2.7 میلیون واحد در سال 2019 برای رسیدن به 10.3 میلیون واحد در سال 2025 به عنوان گزارش شده توسط Omdia ماهواره IoT گزارش بازار – 2020 گزارش.

بازار درآمد بیش از دو برابر در همان دوره با جهانی ماهواره ای IoT اتصال کسب و کار تورم به $544 میلیون نفر در سال 2025 از $233 میلیون دلار در سال 2019.

“این IoT را فتح فضا به دست آورده حرکت در سال های اخیر با راه اندازی چندین بالا-مشخصات سرمایه گذاری به عنوان بخشی از “NewSpace’ جنبش مربوط به توسعه پروازهای فضایی خصوصی صنعت” گفت: سام Lucero, ارشد, اصلی, تحلیلگر IoT. “این سرمایه گذاری از جمله SpaceX را Starlink آمازون پروژه Kuiper و Softbank-حمایت OneWeb آوردن ماهواره ای مبتنی بر اینترنت پهن باند دسترسی به مناطق محروم توسط شبکه های زمینی و کمک به ایجاد اعتبار و سرمایه گذاری برای اپراتورهای ماهواره ای متمرکز IoT فرصت های بازار ، این تحولات را تنظیم صحنه برای یک افزایش سریع در اتصالات بازده بیش از 10 میلیون دلار در پنج سال.”

در حالی که این ماهواره در بازار را به حساب تنها بخش کوچکی از کلی IoT اتصالات آن را حمایت مهم مورد استفاده در صنایع دریایی و نفت و گاز. در طول 10 تا 15 سال استاندارد زمینی بی سیم اعضای فن آوری خواهد بود اقتباس به نقش کلیدی را قادر می سازد ماهواره ای مبتنی بر IoT اتصال. اما در کوتاه مدت کمتر از پنج سال—زمینی بی سیم فن آوری های سازگار ماهواره ای برای اتصال باید حداقل تاثیر حسابداری برای کمتر از 10 درصد از پایه نصب ماهواره متصل IoT دستگاه در سال 2025 به عنوان ارائه شده در نمودار.

این مهم است که توجه داشته باشید که این پیش بینی شامل به طور مستقیم ماهواره ای-دستگاه های متصل شده و دروازه تنها آن مانع بالقوه صدها یا هزاران نفر از دستگاه های نشسته پشت هر دروازه.

از مسیر زمینی به آسمانی اتصال

برخی از اپراتورهای ماهواره ای—از جمله هر دو شرکت های تاسیس و راه اندازی—در حال بررسی روش های جدید برای اتصال دستگاه های IoT. در حالی که بیشتر تکیه بر اختصاصی ماهواره ای تکنولوژی های اتصال به حمایت از IoT دستگاه های مختلف شروع به اهرم زمینی بی سیم IoT تکنولوژی های اتصال در شبکه خود استراتژی است.

زمینی بی سیم IoT تکنولوژی های اتصال—به طور خاص مجموعه ای از استانداردهای متشکل LoRaWAN NB-IoT LTE-M و در نهایت 5G NR قدرت کم—بهره مندی از بزرگتر اکوسیستم مقیاس در مقایسه با اختصاصی روش های رایج در صنعت ماهواره. این مقیاس منجر به کاهش هزینه های بیشتری تامین کننده تنوع و یکپارچه سازی آسان تر برای مشتریان. این مزایا کشیده اند بهره از چندین اپراتورهای ماهواره ای هستند که به دنبال استفاده از چنین زمینی استانداردهای بی سیم به زمین به ماهواره لینک فن آوری در محل فعلی اختصاصی ماهواره ای صنعت تکنولوژی های اتصال. در حالی که برخی از ارائه دهندگان تنها به دنبال استفاده از فن آوری های زمینی به صورت محلی و شبکه های منطقه در رابطه با محلی دروازه حاوی سنتی ماهواره backhaul لینک دیگران قصد تعویض اختصاصی ماهواره ای اتصال لینک به طور کامل با زمینی استانداردهای بی سیم.

زمینی IoT چهره رشد موانع

با وجود این بازار چشم انداز قوی وجود دارد محدودیت در کوتاه مدت رشد استاندارد زمینی IoT فن آوری های ماهواره ای برای اتصال.

اولین, بزرگترین تاسیس اپراتورهای ماهواره ای هنوز در آغوش استفاده از زمینی فن آوری های بی سیم برای زمین-به-ارتباطات ماهواره ای. دوم, راه اندازی اپراتورهای ماهواره ای متمرکز IoT گرفته اند مخلوط به روش زمینی فن آوری های بی سیم. برخی به دنبال روش سنتی با استفاده از اختصاصی تکنولوژی های اتصال. دیگران با استفاده از زمینی بی سیم پروتکل اما گاهی اوقات در رابطه با زمینی دروازه.

سوم اتصال دستگاه های پایان به طور مستقیم به ماهواره های زمینی با استفاده از فن آوری های بی سیم پیچیده است و نیاز به سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه است.

مسابقه فضایی جدید

با توجه به کلی تصویر Omdia معتقد است که زمینی فن آوری های بی سیم را در دراز مدت 10 – تا 15-year-horizon تاثیر ماهواره IoT صنعت. Omdia انتظار دارد که در عرض 15 سال به 20 سال زمان افق تمایز بین یک ماهواره IoT دستگاه و زمینی IoT دستگاه را متوقف خواهد کرد و هر دستگاه با اتصال تلفن همراه تعبیه شده قادر به رومینگ بر روی شبکه های ماهواره ای هنگامی که خارج از محدوده زمینی زیرساخت ها است.

اطلاعات بیشتر در مورد Omdia

###

Omdia یک علامت تجاری ثبت شده از Informa PLC و/یا وابسته به آن است. دیگر شرکت و نام محصول ممکن است علائم تجاری صاحبان مربوطه می باشند. Informa PLC ثبت نام در England & Wales با شماره 8860726 ثبت شده و دفتر مرکزی 5 هویکک جای لندن SW1P 1WG, انگلستان. کپی رایت © 2020 Omdia. تمام حقوق محفوظ است.

*اکثر IHS Markit تحقیقات فن آوری محصولات و راه حل های به دست آمده بودند توسط Informa در ماه اوت سال 2019 و در حال حاضر بخشی از Omdia.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>