سفر جوانان به حکمت

Category: وب وایر Comments: No comments

“گاو Vaulter: آلنا از جزیره سبز” یک مجموعه رمان در 2100 سال قبل از میلاد است که شرح سفر آلنا یک گاو نر vaulter از Keft به عنوان او می رود به کشورهای مختلف و دیدار با افراد منحصر به فرد است که کمک به شکل دادن به زن او می شود. با استعداد با استعداد ویژه ای اعطا شده توسط الهه, او باید تحقق سرنوشت خود را و تمام آن را شامل.
 
واضح و قدرتمند Tieken نشان می دهد انسان است که انسان باید از این ظرفیت به خوبی و قادر به تحمل مشکلات باقی مانده نوع است. قهرمان شروع می شود سفر خود را در عدم قطعیت برای جهان پر از تضاد و مخالفان. در عین حال او می آموزد که خود را متمایز هدیه آنها مناسب برای مقابله و تعادل هر یک از دیگر واگرایی.
 
پر از هیجان و شور و هیجان این کتاب درست ماجراجویی است که نیش ترمزی میزند heartstrings و هدایت ذهن به یک سرزمین عجایب هنر شور و زیبا از فرهنگ باستانی است. از دوري روح منظر escapades ارزش زندگی کردن می باشد. بسیار وجود دارد در جهان به آموخته های بسیاری در این دنیا به تنهایی به دست آورد و پس از سال ها زندگی برای یک زندگی. اولین گام است که گرفته می شود به آرامی گرفته شده اما هنوز هم یک گام در یک زمان.
 
با باربارا Tieken را “گاو Vaulter,” آلنا به شما نشان خواهد داد که قدرت ساکن در شما تقویت نفس از زندگی است که شما را احاطه کرده. کشف شجاعت خود را شجاع خطرات و مقاومت در برابر فتور در صورت عواقب و مبارزه با همه جنگ با کپی خود را از این سفر از جوانان به بی نظیر بلوغ.
 
“گاو Vaulter: آلنا از جزیره سبز”
نوشته شده توسط باربارا Tieken
منتشر شده توسط خود را آنلاین روزنامه
تاریخ انتشار: سپتامبر 2019
شومیز: $14.99
کتاب: $3.99
وب سایت: https://bullvaulter.com
 
درباره نویسنده:
باربارا Tieken مشتاق است, محیط زیست, 2010 و 2015 عملکرد شاعر در مسیرهای پیاده روی و مناظر’ هنر پیاده روی در سیرا نوادا منتشر شده شاعر و مقاله نویس معلم سابق و شهردار شهرستان Councilwoman از New Braunfels, Texas.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>