آخرین نایک فانتوم VNM است و در مجموع 90 Vibes

Category: وب وایر Comments: No comments

نایک فانتوم VNM آینده DNA T90 به ارمغان می آورد کلاسیک, Nike Football طراحی به یکی از برند ها بر روی زمین نوآوری.

در اصل در سال 2002 منتشر شد نایک هوا زوم مجموع 90 دوم بود که ترکیب کاملی از راحتی و قدرت و دقت. ساخته شده از نرم KN-100 — قوی مواد نور — بوت اسم ناشی از ایجاد یک گیره که به حمایت از بازیکن راحتی برای کل 90 دقیقه از یک بازی است. این گیره برجسته نامتقارن خارج از مرکز کابل برای بزرگتر بوت-به-توپ سطح (که کمک می کند تا ایجاد یک تمیز کننده اعتصاب) و همچنین زوم واحد های هوا در بدمتشني برای بهینه کشش و گل میخ فشار کاهش.

نایک فانتوم VNM آینده DNA T90 می پردازد ادای احترام به سلف خود, کلاسیک سیاه و سفید و قرمز colorway و ترجمه 2002 گیره هدف از دقت طریق مدرن فانتوم VNM فناوری به منظور تسهیل قدرتمند اعتصاب. مهمترین های جدید بوت می آید مجهز به دقت Pwr اعتصاب منطقه ای در بدن سازی — 13 پشته تنظیم در زوایای خاص و صعود به ارتفاعات برای کمک به نگه داشتن توپ به پایین و به ارائه گاز بر روی سطح آن است.

بوت سومین نسخه از این Nike Football آینده DNA بسته است که می یابد نایک عملکرد فعلی چکمه هر پرداخت ادای احترام به یک کلاسیک, Nike Football, طراحی و پس از آزادی از نایک فانتوم VSN 2 آینده DNA Hypervenom و نایک Mercurial Vapor آینده DNA چالاک.

نایک فانتوم VNM آینده DNA T90 در دسترس است nike.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>