لگو و نینتندو شریک را افسانه ای آجر-ساختمان به یک سطح جدید

Category: وب وایر Comments: No comments

LEGO گروه اعلام همکاری با نینتندو است که تغییر راه مردم ارتباط برقرار کردن با سوپر ماریو در دنیای فیزیکی و شرکت در LEGO® تجربه است.

هر دو شرکت به اشتراک گذاری اشتیاق به نوآوری و بازی و همکاری آنها منجر به reimagination از لگو ساختمان تجربه را قادر می سازد یک راه کاملا جدید به بازی با الهام از محبوب تصویری آیکون بازی سوپر ماریو.

نه یک بازی ویدیویی و نه سنتی آجر لگو مبتنی بر مجموعه LEGO® سوپر ماریو™ یک خط تولید جدید است که ویژگی های تعاملی لگو ماریو رقم که با جمع آوری سکه ها در زندگی واقعی بازی سطوح ایجاد شده با آجر لگو. خط جدید به شما اجازه بچه ها تجربه جهان اهل تفریح و بازی سوپر ماریو مانند قبل از هرگز. سوپر ماریو خواهد بود به زندگی به ارمغان آورد جسمی لگو جهان و سطح جدیدی از چالش ها و سبک های بازی خواهد بود بخشی از یاد لگو تجربه لذت می برد توسط نسل.

این خبر نیز به اشتراک گذاشته شده در یک ویدیو ارسال شده توسط LEGO گروه و نینتندو در اوایل امروز.

این تصویری است که نکات در چه طرفداران می توانید انتظار زمانی که لگو سوپر ماریو بعد از راه اندازی این سال نشان می دهد که یک بازیکن با استفاده از تعاملی ماریو شکل به جمع آوری سکه ها در یک زندگی واقعی سطح بازی که ایجاد شده با آجر لگو.

“ما بسیار هیجان زده را به ماریو به جهان فیزیکی از طریق تعاملی و اجتماعی لگو بازی” جولیا گفت گلدین رئیس بازاریابی افسر EVP از گروه LEGO. “با این تجربه ما کمک خواهد کرد که میلیون ها نفر از کودکان و نوجوانان با عشق برای ماریو به تعامل و بازی در یک راه کاملا جدید که در آن آنها در کنترل ایجاد و بازی با شخصیت های مورد علاقه خود را. توسط یکپارچه ترکیب از آخرین فن آوری دیجیتال لگو سوپر ماریو بسیار اجتماعی تعاملی و مشارکتی تجربه برای بچه ها.”

“من همیشه دوست داشتم لگو محصولات و چگونه آنها کمک به کودکان استفاده از تخیل خود را به بازی” گفت: Takashi Tezuka اجرایی افسر و بازی تولید کننده Nintendo Co., Ltd. “محصول جدید ما با هم ایجاد شده با لگو گروه به دنبال ترکیب دو سبک مختلف بازی – یکی که در آن شما آزادانه ساختن جهان از ماریو و که در آن شما را به بازی با ماریو در جهان است که شما ایجاد کرده است.”

LEGO® سوپر ماریو™ راه اندازی خواهد شد بعد از این سال و کسب اطلاعات بیشتر در دسترس خواهد بود در آینده.
www.LEGO.com/supermario

در مورد نینتندو:
در سراسر جهان پیشگام در ایجاد تعاملی سرگرمی نینتندو شرکت ، Ltd. از کیوتو در ژاپن تولید و به بازارهای سخت افزار و نرم افزار خود را برای نینتندو سوئیچ™ سیستم و نینتندو 3DS™ خانواده از سیستم های قابل حمل. از سال 1983 زمانی که آن را راه اندازی سیستم سرگرمی نینتندو™ نینتندو فروخته است بیش از 4.7 میلیارد ویدئویی و بیش از 750 میلیون واحد سخت افزار در سطح جهان از جمله نینتندو سوئیچ و نینتندو 3DS خانواده از سیستم به عنوان به خوبی به عنوان بازی پسر™, Game Boy Advance, Nintendo DS™ خانواده از سیستم Super NES™ نینتندو 64™ نینتندو گیمکیوب™ Wii™ و Wii U™ سیستم. آن را نیز ایجاد صنعت آیکون تبدیل شده اند که به خوبی شناخته شده نام خانواده مانند خر کنگ های Wii موبایل و کامپیوتر و کلیپ های. تماما متعلق به شرکت تابعه Nintendo of America, Inc., مستقر در ردموند بشویید. به عنوان مرکزی برای نینتندو عملیات در آمریکا. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نینتندو لطفا بازدید از وب سایت این شرکت در https://www.nintendo.com/.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>