LEGO گروه و گروه موسیقی جهانی پیوستن به گسترش کودکان خلاق بازی را از طریق قدرت موسیقی

Category: وب وایر Comments: No comments

LEGO گروه امروز اعلام کرد که منحصر به فرد جهانی و با همکاری گروه موسیقی جهانی (UMG) جهان پیشرو موسیقی مبتنی بر سرگرمی شرکت را قادر خواهد ساخت که کودکان در سراسر جهان برای کشف خلاقیت خود را از طریق بازی با بیان خود را از طریق موسیقی است.

این همکاری بر اساس اطراف توسعه جدید مجموعه LEGO® محصولات راه اندازی شده در سال 2021 ایجاد شده برای تشویق و الهام بخشیدن به نسل بعدی از نوازندگان معماران و طراحان و طرفداران. این مثبت و اهل تفریح و بازی ابتکار عمل با هدف تقویت رشد کودک و مهار روان و خلاق مزایای موسیقی و لگو بازی.

به عنوان صنعت جهانی رهبر UMG اشکال فرهنگ در سراسر جهان از طریق قدرت موسیقی. UMG به ارمغان می آورد هر دو محلی و جهانی ستاره همراه با بی نظیر فروشگاه از موسیقی ضبط شده و انتشارات پوشش تمام ژانرها و زبان به لگو برنامه های گروه.

به همان اندازه لگو که کار کرده است برای الهام بخشیدن و توسعه کودکان از طریق بازی از سال 1932 می افزاید: به مشارکت تجربه جامد در نوآوری و توسعه بازی برای کودکان و خانواده های آنان در سراسر جهان نسل بعد از نسل.

ترکیب موسیقی و لگو سیستم در بازی این همکاری ارائه خواهد شد فرصت های هیجان انگیز برای کودکان برای اتصال و خلاقانه بیان خود را و عشق خود را از موسیقی. مهار همهجانبه و تعاملی بازی و امن اجتماعی تجربه همکاری با هدف الهام بخشیدن و حمایت از توسعه خلاق.

اولیویه رابرت-مورفی جهانی سر از کسب و کار جدید گروه موسیقی جهانی نظرات: “نقش موسیقی بخشی جدایی ناپذیر در زندگی هر کودک از لحظه ای که متولد می شوند و در طول توسعه خود را. در سراسر دهه کودکان ادامه داد: برای کشف این شور و شوق از طریق وینیل, رادیو کاست, موسیقی فیلم, سی دی و جریان. در حال حاضر از طریق همکاری بین لگو و UMG ما ارائه تعاملی جدید راه الهام بخش نسل بعدی از طرفداران و متفکرین خلاق.”

در مشارکت لگو گروه CMO جولیا Goldin می گوید: “ما می دانیم که موسیقی است که شور و شوق زیادی برای بسیاری از کودکان آن را تا به توانایی های باور نکردنی به تعامل و متحد کردن فرزندان و خانواده خود را فقط مانند آجر لگو. این همکاری را ببینید ما جشن گرفتن قدرت از ادغام موسیقی و لگو سیستم در بازی ارائه کودکان با یک راه کاملا جدید برای خلاقانه بیان خود را با آوردن به زندگی موسیقی در جهان خود را راه خود را.”

طرفداران که مایل به یادگیری بیشتر در مورد این خوش ابتکار باید باشید تا بعد از این سال زمانی که جزئیات کامل برای این بازی در حال تغییر مشارکت آشکار خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>