Maserati Birdcage Tipo 61 #2459 بازگشت به خاک آمریکا

خودکار جمع گاراژ صاحب مشهور Maserati Birdcage Tipo 61, #2459 امروز اعلام کرد که این خودرو دارای بسته کردن آن تور اروپا و بازگشت به آن خانه در ایالات متحده در هوستون تگزاس.

خیره کننده قرمز Maserati Birdcage Tipo 61, #2459 ساخته شده برای جاده پیشگام بریگز کانینگهام در سال 1960. طبقه آن شامل تاریخ موفق بسیاری از نژادها و انجام رانندگان است. یکی از تنها 22 Birdcages تا کنون تولید شده این دقت بازسازی خودرو ترین مستند در تاریخ است.

در میان دیگر معتبر توقف 2019 تور اروپا شامل ویترین در سالن Privé ماشین های کلاسیک نشان می دهد یکی از طولانی ترین در حال اجرا و تاسیس ترین خودرو رویدادها در انگلستان و Goodwood Festival of Speed, “بزرگترین کامپیوتر گاردن پارتی در جهان” واقع فقط در خارج از لندن است. این خودرو نیز دیده شده است در کویت Concours d’Elegance و همچنین در ایالات متحده در Keels & چرخ Concours d’Elegance در هوستون و Amelia Island Concours d’Elegance در فلوریدا.

“ما خیلی خوشحالیم که این ماشین های دیدنی و جذاب بازگشت به خانه در ایالات متحده گفت:” خودکار جمع گاراژ مالک و شهرت مازراتی کارشناس کن Dougherty. “ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاری این بازی یک از یک نوع وسیله نقلیه با بیشتر ماشین های آمریکایی علاقه مندان در حوادث در اینجا در ایالات متحده”

شهرت رانندگان ماشین سازندگان و طراحان ارائه شده بررسی درخشان از Maserati Birdcage Tipo 61, #2459.

  • “یک ماشین افسانه – نور بسیار زیرک, عکس, ترمز, فوق, فرمان, enormous گشتاور و قدرت خوب.” ~ آقا Stirling Moss, معروف ترین مسابقه اتومبیل راننده تمام وقت
  • “بهترین دست زدن به ماشین من تا کنون هدایت می شود. آسان برای رفتن سریع به گوشه و به نظر نمی رسد به کار سخت در سرعت بالا است.” ~ Carroll Shelby مسابقه آیکون و معروف سازنده اتومبیل شلبی
  • “تعادل ماشین کاملا فنر و ترمز درست و مناسب برای آن وزن و قدرت. چسبندگی به مسیر فقط افسانه است.” ~ دن Gurney, نژاد, نماد, تیم صاحب و طراح

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Maserati Birdcage Tipo 61, #2459 بازدید www.maseratibirdcage2459.com

در مورد خودکار جمع گاراژ
خودکار جمع گاراژ (ACG) مستقر در هوستون ماشین های کلاسیک فروشگاه متخصص در عتیقه ترمیم خودکار کلاسیک, خدمات اتومبیل و خرید و فروش ماشین. با بیش از 40 سال تجربه در ماشین های کلاسیک, کسب و کار, ACG بنیانگذاران کار کرده اند و با موزه ها جمع و برخی از جهان مهم ترین مجموعه های نادر و عجیب و غریب ماشین.
###
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید