جدید مرخصی استعلاجی قانون کمک نمی کند که کارگران است که به آن نیاز ترین

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

اصلاح (21 مارس): در نسخه های قبلی از این مقاله چند گرافیک به حال نادرست تعدادی از نور خاکستری ارقام برای گروه یا زیر گروه از کارگران تا حد زیادی به دلیل گرد کردن مسائل. تعداد دستیاران پرستاری با بیمه بهداشت و درمان نیز برچسب های تقلبی.

اصلاح (مارس 22): در نسخه های قبلی از این مقاله تعدادی از خصوصی کارگران صنعت با پرداخت مرخصی استعلاجی در سال 2018 شد به اشتباه اعلام کرد که 16 درصد است. عدد درست است که 29 درصد است.

در مورد این داستان

اطلاعات در مورد اندازه شرکت صنعت می آید از سال 2017 سرشماری مرکز آمار ایالات متحده کسب و کار (SUSB). ضروری صنایع تعریف شده بر اساس فیلادلفیا لیست ضروری کسب و کار عبارتند از سوپر مارکت ها و فروشگاه های مواد غذایی, فروشگاه جعبه بزرگ, داروخانه ها, فروشگاه های تخفیف بازارهای کوچک و غیر تخصصی مواد غذایی و فروشگاه ها و مراکز مهد کودک, سخت افزار, فروشگاه ها, ایستگاه های گاز, کلینیک های دامپزشکی برای حیوانات, حیوانات خانگی, حیوان خانگی فروشگاه ها, بانک ها, laundromats و خشک پاک کننده ها. ضروری صنایع تنها شامل کارگران در بخش خصوصی.

تعداد کارگران بدون مرخصی استعلاجی در صنایع مختلف با استفاده از داده ها از سال 2018 جامعه آمریکا بررسی (ACS) و اداره آمار نیروی کار’ مزایای کارکنان بررسی (مارس 2018). در حالی که بیشتر نسخه های اخیر از مزایای کارمند بررسی در دسترس 2018 نرخ استفاده می شود برای مطابقت با ACS داده است. مرخصی استعلاجی برای مواد غذایی و امکانات رفاهی صنعت و تجارت خرده فروشی صنعت با استفاده از این میزان متعلق به بخش خصوصی کسب و کار. مرخصی استعلاجی نرخ برای مراقبت های بهداشتی و کمک های اجتماعی صنایع شامل هر دو بخش خصوصی و دولت کارگران است.

میزان کلی کارگران بدون پوشش بیمه درمانی می آید از سال 2018 جامعه آمریکا بررسی (ACS) و شامل غیر نهادینه شهروندان شاغل در آن زمان از ACS. ACS بیمه نرخ شامل افرادی که بیمه در زمان, آنها در زمان بررسی در تضاد با اداره آمار نیروی کار’ بیمه رای دادن که فقط شامل افرادی است که آیا پوشش بیمه سلامت در هر نقطه در سال است. اطلاعات در مورد کارگران بدون پوشش بیمه سلامت در مشاغل خاص می آید از ACS microdata.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>