نیویورکی’ مالیات پرواز داستان یک اسطوره است

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

هر کس را در حال حرکت از New York چون مالیات بیش از حد بالا هستند.

شما احتمالا خواندن بسیاری از مقالات در مورد که از اداره آمار ایالات متحده با آن مهاجرت دولت آمار در پایان سال 2019. آنها نشان داد که بین آوریل 1, 2010 ژوئیه 1 2019 نیویورک از دست 1.4 میلیون نفر به داخلی مهاجرت خالص. این بدان معناست که 1.4 میلیون بیشتر افراد چپ نیویورک برای جاهای دیگر کمتر وارد شده از کشورهای دیگر. (نیویورک کل جمعیت رفت تا کمی بیش از این دهه با تشکر خارجی مهاجرت و تولد.)

اما حرکت آنها به دلیل مالیات به عنوان برخی از پارتیزان استدلال می کنند ؟ وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از این نتیجه گیری. اداره آمار نیست پست برداران در مرز به مصاحبه خروج. بنابراین هر کسی که می نویسد که فقط ساخت آن است.


من شخصا نمی دانم هر کسی که دور نقل مکان کرد به دلیل مالیات است. آیا شما واقعا از کار خود را ترک و ریشه کن کردن خانواده خود در یکی از مهمترین آسیب زا از حوادث زندگی, برای, چه, چند هزار دلار است ؟ نمی تواند پوچ باشد. حتی با کلاه ایالتی و محلی کسر مالیات شما باید بسیار دور تا زنجیره غذایی در سفارش به صورت مالیات به ایجاد یک تفاوت واقعی. شما در حال صحبت کردن در مورد یک برش نازک از جمعیتی است. و ما نمی خواهد می دانم که تاثیر نمک کلاه تا پایان سال است.

پس چرا مردم حرکت می کند ؟ آنها حرکت جدید و یا نقل مکان شغل و حرکت آنها برای بازنشستگی که من را شامل نمی شود تحت اجتناب از مالیات اما شاید برف اجتناب. برخی از حرکت برای سایر تغییرات در شیوه زندگی از جمله کاهش هزینه های خود را از زندگی. مالیات بسیار پایین لیست آخرین من بررسی می شود.

مطمئن فلوریدا مالیات بر درآمد دولت است و جذب تقریبا 20 درصد از نیویورک مهاجرت خالص در سال 2018 است. من یک احساس است که کمتر به انجام با مالیات و بیشتر به بازنشستگی عادی.

واقعیت این است که بیشتر مردم ترک کرده اند نیویورک از آینده برای چند دهه. نیویورک از دست 1.6 میلیون نفر بین سال های 2000 و 2010 و 1.3 میلیون در قبل از دهه. رفتن به سال 1970 تا 1980 نیویورک مهاجرت خالص بود 2.4 میلیون, با توجه به امپراتوری مرکز سیاست عمومی یک راست متمایل فکر می کنم تانک با استناد به داده های سرشماری.

این معنی ندارد که این نیروهای جدید شده اند و در حال فرار از مالیات بالا و بد آبی-دولت و حکومت برای تمام آن سال ها به عنوان, بیشتر سیاسی فکر مفسران را به شما بر این باورند.

من باید یکی دیگر از نظریه (و مسلما این یک تئوری اثبات نیست). من فکر می کنم که یکی از نیویورک رئیس صادرات مردم است. دولت و به خصوص شهر نیویورک پایتخت از تبلیغات مد, فرهنگ و هنر, سرمایه گذاری, چاپ و نشر. و پس از مهاجرت مردم در داخل کشور و مهاجرت از خارج از کشور به نیویورک و از آن را یاد گرفته و در آن و در غیر این صورت آنچه را که آنها می توانید از آن در برخی از نقطه آنها در حرکت است. مالیات باید تقریبا هیچ چیزی برای انجام با آن.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>