Nhow Amsterdam RAI ظهور به عنوان یک جهان وطنی social hub در شهر آمستردام

  • Nhow Amsterdam RAI تصور می شد به عنوان یک نقطه جلسه برای هنر معاصر, طراحی, ناهارخوری زیبا و بیان فرهنگی
  • ساختمان طراحی شده توسط Reinier د گراآف معمار از OMA, استودیو تاسیس شده توسط رم کولهاس
  • Nhow Amsterdam RAI دارای 650 اتاق توزیع بیش از 24 طبقه کشش 91 متر ارتفاع
  • هتل تازه ساخته شده است بزرگترین در بنلوکس بازار

آمستردام شهری و شهر جهان وطنی که در آن است دیده می شود به عنوان یک دیگ ذوب فرهنگی. با الهام از ایده های قبل از ازدواج nhow در هلند سرمایه نمادین هتل چهار ستاره باز درهای خود را به عنوان یک محل ملاقات که در آن هنر معاصر, طراحی, ناهارخوری زیبا و بیان فرهنگی اکو فرهنگی روح که characterises این شهر بزرگ است.

تأثیرات فرهنگی از سراسر جهان بر روی صفحه نمایش در طول استقرار 24 طبقه. مخلوط پر جنب و جوش از رنگ چراغ ها و الگوها با هم می آیند با بین المللی نمادها مانند mandalas هند جمجمه از د مکزیک یا شکوفه های گیلاس ژاپن برای ایجاد یک بازی هیجان انگیز و قابل توجه فرهنگی fusion. هتل 650 اتاق طراحی شده اند به دنبال این شش نقطه اصلی که به این هتل امتیاز: شمال, غرب, شرق, جنوب, جنوب غرب و جنوب شرق است.

محل آن در کنار رای آمستردام مرکز کنوانسیون و فقط یک پیاده روی 10 دقیقه ای از مرکز شهر باعث می شود این هتل یک مقصد ایده آل برای مسافران کسب و کار. Nhow Amsterdam RAI نه جدید اتاق ملاقات با ظرفیت 145 مردم همه از آن واقع در طبقه 23 به آنها نمایش خیره کننده بیش از شهرستان.

این مواد غذایی ارائه شده است پیشگام همراهان گروه مشهور بین المللی مهمان نوازی ، Nhow Amsterdam RAI به ارمغان می آورد دو شهر جدید eateries: رستوران و بار, در طبقه اول و سالن و نوار در طبقه بالا و در ارتفاع 91 متر با دیدگاه های پانوراما از سراسر شهرستان.

فرهنگی و multifuncional

هرمان Spatt این nhow Amsterdam RAI مدیر کل گفت: “در nhow اعتقاد ما بر این یک هتل باید یک بخش فعال از شهرستان; چهار راه برای افراد, ایده, هنر, مواد غذایی خوب و فرهنگی ماجراهای. ما می خواهیم به استقبال گردشگران و مسافران کسب و کار و مردم محلی”. او در ادامه به توجه داشته باشید که “ساختمان طراحی داخلی crystallises دیگ ذوب فرهنگی این شهرستان شده است برای بیش از 400 سال است. ما همه را تشویق به آمدن و تجربه nhow برای خود”.

تاریخ آمستردام منبع الهام بخش برای معماران

Nhow Amsterdam RAI گرفته است تا جایگاه خود را به عنوان بزرگترین جدید-ساخت هتل در بنلوکس بازار است. یاد مسکن و ساختمان این هتل طراحی شده توسط Reinier د گراآف معمار از OMA, استودیو تاسیس شده توسط رم کولهاس. آن ساخته شده است از سه مثلث با هم تداخل دارند اشاره در جهات مختلف symbolising چند فرهنگی زمینه که characterises گذشته, حال و آینده شهر آمستردام.

nhow در حال رشد در اروپا و آمریکای لاتین

Maarten Markus, مدیر عامل برای شمال اروپا در NH Hotel گروه گفت: “سال 2020 است به یک شروع درخشان. تنها چند روز به این سال جدید است و ما در حال حاضر افتتاح دوم ما nhow. Nhow لندن افتتاح شد درهای خود را در 2 ژانویه فقط به دنبال داشته باشد امروز بزرگترین هتل تازه ساخته شده در بنلوکس nhow Amsterdam RAI”. مارتین افزود: “ما واقعا در بالا بردن نوار از نظر ارائه مهمانان تجربه های فراموش نشدنی. در این مثال به معنای واقعی کلمه با یک ساختمان است که امتداد 91 متر قد. ما بسیار افتخار قادر به ارائه کسب و کار و اوقات فراغت مسافران در اروپا این دو جدید و فوق العاده و قالب-شکستن هتل”.

NH گروه هتل این باقی می ماند استراتژیک متعهد به آن nhow نام تجاری و رشد آن است. بیش از سه سال آینده این شرکت قصد دارد برای باز کردن یکی دیگر از موسسات تحت این علامت تجاری: nhow بروکسل nhow فرانکفورت nhow رم و nhow, Lima.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید https://www.nhow-hotels.com/en/nhow-amsterdam-rai. لینک زیر شما را به یک ویدیو نشان میدهد که چگونه این هتل ساخته شده بود.

در مورد هتل nhow

nhow است NH Hotel گروه مخل هتل با نام تجاری شناخته شده برای آن یاد موسسات. با الهام از شهرستانها که در آن واقع شده و طراحی شده توسط پیشرو ذهن خلاق از زمان ما (Foster+Partners, OMA, تاسیس توسط رم کولهاس, کریم رشید سرگئی Tchoban ترزا Sapey و ماتئو تون, در میان دیگران) nhow است به طور همزمان یک هتل و یک خلاق. هر nhow ایجاد می شود نقطه عطفی در آن شهر یک قابلمه ذوب برای خلاقیت است.

در یک هتل nhow همه چیز غیر منتظره از طریق تحریک و تعجب آور است. هر اتاق, رستوران و لابی هستند دعوت به تفکر یک تماس به عمل در زندگی ما به عنوان تجسم با شعار #changenhow. هر مهمان را زندگی خود تجربه های شخصی خود را با یک چیز مشترک هستند: عامل wow! واقع در کلید مناطق شهری تحت یک تحول nhow هتل ها به سرعت ظهور به عنوان نشانه برای کشف خود و آزمایش از طریق ‘artivism’. چرا صبر کنید ؟ زمان در حال حاضر nhow

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید