“شماره فنجان راز” رمز و راز قتل رمان توسط JB Clemmens به نمایش گذاشته خواهد شد در L. A. Times جشنواره کتاب

Category: وب وایر Comments: No comments

JB Clemmens به ارمغان می آورد به عقب ستوان الی جیمز در “شماره فنجان راز” چهارمین کتاب از سری رمز و راز های sleuth.
 
برای خوانندگان مشتاق این سری مطمئن شوید که به بازدید از نمایشگاه کتاب در لس آنجلس تایمز جشنواره کتاب سال 2020 در اکتبر 3 – 4, 2020 در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در لس آنجلس ،
 
L. A. Times جشنواره کتاب و خارج از غرفه به عنوان بزرگترین جشنواره کتاب در U. S, جذب حدود 150,000 شرکت کنندگان در یک سال است. عمومی رایگان جشنواره امکانات نه تنها کتاب بلکه نویسنده پانل امضای کتاب جلسات قصه گویی و اجرای موسیقی تظاهرات پخت و پز و بسیاری از بیشتر. شرکت کنندگان خواهد پیدا کردن هزاران نفر از کتاب بر روی صفحه نمایش به عنوان به خوبی به عنوان جدید و اصلی آثار هنری و عکاسی بر روی صفحه نمایش.
 
Clemmens’ “شماره فنجان رمز و راز” به نمایش گذاشته خواهد شد توسط ReadersMagnet در لس آنجلس تایمز جشنواره کتاب سال 2020 است.
 
در “شماره فنجان راز” والت Whitlock یک نویسنده با یک سخت جوشانده شهرت می میرد از آشکار مسمومیت. ستوان جیمز اتفاق می افتد به در صحنه او به عنوان یکی از مهمانان در کباب برگزار شد در صفحه اصلی اسکار تاونسند قربانی ناشر.
 
فنجان در کباب مشخص شده با شماره شناسایی که که است. والت را #5 جام و یکی از چندین #7 فنجان حاوی آلوده بوربن از یک پاینت بطری که لوسی ترنت والت سالمندان همسایه را به پیک نیک. لوسی و اسکار اتفاق می افتد به استدلال می کنند با والت قبل از او درگذشت اما هر دو انکار داشتن یک دست در مرگ او. اثر انگشت از آیلین فورسیت دیگر مهمان در حال در یافت مسموم جام حذفی در حالی که جان Gearity والت را دوست دیرین می رود از دست رفته پس از حزب.
 
که مسموم والت Whitlock? چه مقصر انگیزه خود را از قتل است ؟ پیوستن به ستوان الی جیمز به عنوان او تلاش برای حل این مورد در JB Clemmens’ “شماره فنجان رمز و راز.” سفارش امروز در آمازون و Barnes & Noble.
 
بازدید JB Clemmens’ سایت https://www.4mysteryjbclemmens.com/
 
 
 
 
شماره فنجان رمز و راز: ستوان جیمز اسرار (جلد 4)
نویسنده | JB Clemmens
ناشر | CreateSpace Independent Publishing Platform
| تاریخ انتشار ژوئن 22, 2015
شومیز قیمت | $5.50
 
درباره نویسنده
 
JB Clemmens جانباز رمز و راز خواننده داشتن لذت کتاب توسط کریستی ولف مارش Grimes, کودکان, و بسیاری دیگر. او لذت می برد نوشتن. او ستوان جیمز اسرار سری شامل “چیزی مثل ماهی در منهتن” “یک جایگزین برای قتل” رمز و راز در پیما نقطه” و “شماره فنجان رمز و راز.” او همچنین نویسنده از “مرگ در دنباله.” اولین کتاب او اره منبت کاری اره موییاست داستانی ماجراجویی دو زنانی که تصمیم به رفتن از شهری به شهر دیگر, پس از بنزین, ممنوعیت. تمام کتاب های موجود در آمازون است. او در حال حاضر به پایان رساندن سه سال تحقیق برای کتاب بعدی در مورد سال 1969 بر روی ماه و Woodstock.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>