نیسان توسعه 2020 نیسان GT-R NISMO به اوج یاد nameplate. برای حداکثر عملکرد موتور ارتقا آیرودینامیک خود را بیشتر افزایش یافته و وزن ریخته شد از طریق دقیق استفاده از مواد عجیب و غریب.

اما هنگامی که زمان آمد به سند جدیدترین نیسان ماشین فوق العاده ورزشی در زیستگاه طبیعی آن – در مسیر – یک مشکل وجود دارد. چگونه به فیلم آن ؟

وارد مائورو Calo. حرفه ای با دقت راننده و خودرو تصویری متخصص شناخته شده برای کار خود را در بودجه فیلم های پرفروش, فیلم و خودرو تلویزیون نشان می دهد او کامل خودرو به تعقیب و فیلم 2020 GT-R NISMO – یکی دیگر از GT-R.

در حالی که نیسان کمک به تعیین محل مناسب GT-R به توان تبدیل به یک هدف ساخته شده در دوربین ماشین, Calo شد و در حال حاضر مشغول کار بر روی طراحی. هنگامی که ماشین وارد او و تیم خود نصب یک قرار دادی لوله ساختار بود که جوش داده شده به شاسی و قادر به نگه داشتن وزن حرفه ای فیبر کربن gimbal دوربین نصب سیستم.

نیسان GT-R: نهایی با سرعت بالا دوربین ماشین

تا Calo متوجه جاه طلبی خود را از در حال توسعه نهایی با سرعت بالا, دوربین, ماشین, خودرو انتخاب این نوع فیلمبرداری خواهد بود یک high-performance SUV. اما Suv ها فاقد سرعت و یا چابکی به دنبال جهان سریع ترین اتومبیل های با کارایی در مسیر.

به لطف مرکز ثقل پایین قابل تنظیم تعلیق های ورزشی و چهار نفره پیکربندی GT-R از پایه مناسب خودرو به جای یک دکل دوربین از این نوع است. و هنگامی که عملکرد توربو دوقلو 3.8 V6 مستقر است و از طریق آن پیشرفته تمام چرخ ها سیستم درایو آن را آسان ببینید که چرا Calo انتخاب آن است.

“زمانی که من شروع به فکر می کنم در مورد توسعه یک دوربین با عملکرد بالا ماشین من به سرعت متوجه شدم که نیسان GT-R تنها ماشین که دیدار با معیارهای من” گفت: Calo. “این سوپراسپرت عملکرد با برجسته درایو تمام چرخ حمل و نقل و ثبات. آن را معروف و قابل اعتماد و آن را می توانید صندلی تیم من نیاز به راه اندازی سیستم دوربین. وجود دارد هیچ دیگر مدعی است.”

افسانه فیلم از سریع ترین اتومبیل های جهان

هنوز بسیاری از GT-R مشتریان به طور منظم با استفاده از تمام چهار صندلی است اما یک نمونه شلیک نیاز به یک دوربین کامل خدمه. با Calo در چرخ یک حلقه اپراتور تمرکز دستگاه کشش و یک مدیر می تواند در ماشین در همان زمان حصول اطمینان از افسانه با کیفیت بالا فیلم های جهان سریع ترین اتومبیل در سرعت بالا (با تمام اقدامات احتیاطی گرفته شده در یک مدار بسته ،

“من می دانستم که در حال حاضر از رانندگی آن را بر روی عکس و ویدئو, شاخه, آنچه که یک ماشین نیسان GT-R است” Calo گفت. “اما از آنجایی که من اقتباس من از نیسان GT-R به یک دوربین فیلمبرداری با سرعت بالا ماشین شده اند و با استفاده از آن به فیلم برخی از سریع ترین اتومبیل های جهان در مسیر احترام و قدردانی از عملکرد آن قابلیت اطمینان و ثبات تنها افزایش یافته است. آن شگفت زده به من و تیم من با هر زمان از آن استفاده کنیم.”

بنابراین وجود دارد هیچ چاره ای که به عنوان خودرو قادر خواهد بود به ساقه سریع ترین و توانا ترین GT-R تا کنون ایجاد شده – 2020 GT-R NISMO.

با دقت طراحی رقص در پیش برنامه ریزی شده و هماهنگ از طریق دستگاه مخابره ترانزیستوری دو GT-Rs تعقیب یکدیگر در اطراف Lausitzring مسیر مسابقه در براندنبورگ, آلمان به عنوان بخشی از GT-R NISMO رسانه پیش نمایش رویداد. این قطعه فیلم ضبط شده مشاهده شده است میلیونها بار در یوتیوب و دیگر رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im