شاعران کافه Montville: دو طرف خیابان

هفته گذشته QNews گزارش یک حادثه در شاعران کافه Montville. در طول غرور ماه به راهپیمایان پیوست, Black Lives Matter تظاهرات در سراسر جهان و در میان بزرگترین بهداشت جهانی بحران برای یک قرن یک زن و شوهر — هر دو سلامت کارگران یکی سیاه و سفید خود را گستاخانه دستور خروج از یک کافه در کوه مشرف به ساحل آفتاب.

وجود دارد دو طرف به هر داستان آنها می گویند — و در Montville — دو طرف خیابان.

ثروتمند تاجر محلی به نام Ron Geyl صاحب شاعران کافه. پس از ساخت ثروت خود را در ساخت و ساز در سیدنی Geyl به خانه بازگشت به ساحل آفتاب در 1990s. او خریداری زمین — مقدار زیادی از آن را — که برخی از آن در Montville.

تبلیغات

پس از رسانه های اجتماعی furore لگد توسط شاعران کافه Montville, داستان QNews صحبت با افراد متعدد در مورد این حادثه. آنها عبارتند از سابق و فعلی کارکنان دوستان و همکاران محلی ساکنان و صاحبان کسب و کار و مشتریان ناراضی.

Montville تاریخچه

به طور سنتی, سایت حال و روز Montville ارائه یک محل استراحت برای گوببی گوببی مردم از ساحل در بازحمت حرکت کردن خود به کوه ها به دیدار همسایه Jinibara مردم است. این Jinibara ملت دعوت همسایگان از سراسر کوئینزلند جنوبی و شمال ولز جنوبی جدید به Bunya مهره جشنواره در مورد هر سه سال.

در سال 1842 قبل از استقرار کوئینزلند به عنوان یک مستعمره فرماندار NSW اعلام Bunya کوه محدودیت squatters و چوب-اهل عمل رزرو را برای استفاده انحصاری از سنتی ،

تحت اولین بار در مدل لباس پوشیدن سیستم که typified این استعمار از استرالیا تاسیس squatters مستثنی جدید-comers از ‘حل’ زمین. بنابراین کسانی که دیر به حزب به سادگی نادیده گرفته دولت منع و نقل مکان ممنوعه بر روی زمین. استعماری دولت همیشه نیاز به درآمد بعد از قانونی که تجاوز صورت گذشته نگر.

اول سفیده در منطقه به نام جای ‘Razorback’ به صورت شیب دار آن ریج. اما یک جلسه جامعه به زودی تصمیم گرفت در شاعرانه تر تسمیه روستای کوه می رود ،

این شهر در اوایل وابستگی به کشاورزی و چوب کاهش در دهه 1920 هنگامی که گردشگری شروع به ارائه یک درآمد قابل توجهی. بازدید از ساحل و بریزبن ماند در مهمان خانه در خیابان اصلی. Montville لذت می برد شهرت به عنوان یک بازی دوستانه و استقبال از کوه تعطیلات عقب نشینی است. در آخرین دهه از قرن بیستم ایجاد کرد توسعه داده است شهرت به عنوان مرکز هنر و صنایع دستی. جمع هنوز جشن کسب یک قطعه از افسانه ای Montville سفال که در عمل از سال 1966 تا اواخر 1990s.

دو طرف خیابان

در Montville ران Geyl شناسایی یک فرصت بهرهبرداری نشده. خیابان اصلی اجرا می شود در امتداد یک خط الراس فوق العاده دیدنی views over the Sunshine Coast کشور تمام راه را به اقیانوس. اما به دلیل درک خطر زمین لغزش صاحبان کسب و کار ساخته شده است در غیر منظره کنار خیابان. با خود را در زمینه ساخت و ساز Geyl دیدم که او می تواند با خیال راحت ساخت مخالف تاسیس کسب و کار به استفاده از مشاهده.

Geyl متعدد مخالفان. QNews صحبت کرد و به بسیاری از آنها. اما هر چه آنها برای پیدا کردن گسل با این مرد همه در یک چیز توافق دارند. Geyl طرح و سازه sensationally ساختمان های زیبا. او دارای یک چشم برای جزئیات و قرار دادن ساختمان به چشم انداز خود معصوم است. تنها به نگاه او چپل Montville. افسانه محلی است او خریداری برخی از نمازخانه کاری از تخریب سایت از یک قرن-اروپا کلیسای جامع.

poets cafe montville
تصویر: نمازخانه Montville Facebook

اما هر چه میل خود را با ساختمان های همه QNews به صحبت کرد همچنین توافق کردند که صاحب این همه شکوه سازه های معروف بی ادب.

بررسی شاعران کافه Montville

بررسی های متعدد از کسب و کار خود را بیش از چندین سال به گواه unprompted خشونت به مراجعان. برخی از Google نظرات محرمانه نژاد پرستی. دیگران نشان می دهد بد رفتار نسبت به افراد مسن و جوان, مادران است. صاحبان کسب و کار محلی می گویند او disparages طرف مقابل از خیابان به عنوان “دهقان را به سمت’. به ویژه با وجود عضویت بیش از 80 محلی کسب و کار Montville اتاق بازرگانی کتاب راهنمای کسب و کار به نظر می رسد که شامل هیچ یک از ران Geyl را شرکت.

برخی از نظر پاسخ به QNews مقاله در رسانه های اجتماعی اشاره کرد که Geyl است بی ادب به همه. در حالی که به نظر می رسد که این مورد آن است که در واقع درست است. در علاوه بر این به منفی متعددی بررسی شاعران کافه Montville نیز برخوردار نظرها درخشان.

پس چرا برخی از درمان مشتریان متفاوت است ؟

تبلیغات

پس از بازگشایی پس از لغو محدودیت های کافه با توجه به بررسی های مختلف نادیده COVID امن مقررات. اما کارکنان جرات چشم پوشی نیست ‘رون قوانین’. اگر چه “رون قوانین’ به نظر نمی رسد در هر اساسنامه کتاب یا نظارتی راهنمای آنها کافی است برای دیدن مشتریان صحبت گستاخانه فریاد زد: در حاضر خدمات و مرتب کردن قضیه است.

یک نگاه از طریق کافه بررسی نشان می دهد ‘رون قوانین شامل اقداماتی مانند آوردن کالسکه بچه به کافه هل دادن جداول با هم به جای گروه و یا گاهی اوقات فقط مایل یک صندلی با یک نظر. یک زن و شوهر از پرداخت مبلغ قابل توجهی برای ازدواج در نمازخانه کشف شده است که به سادگی پرسیدن به جای غیر استاندارد ‘ شمع در محراب وارده رون خشم.

در حالی که اکثر کسب و کار جلوگیری از خشونت در رفتار به مشتریان خشونت در رفتار از خود را غیر قانونی نیست.

چه غیر قانونی است تبعیض آمیز در برابر مشتریان در ارائه کالا و خدمات در هر یک از 16 به دلایل مختلف نامزد دریافت جایزه در کوئینزلند ضد تبعیض عمل می کنند.

نه QNews و نه زن و شوهر که دستور داده شد از کافه اتهام هر گونه تبعیض توسط Ron Geyl. کاملا به سادگی هیچ یک دیگر از ران Geyl به نظر می رسد به دانستن آنچه که باعث رفتار خود را یکشنبه گذشته. زن و شوهر, دستور قهوه و خواسته منو. آنها متوجه ران Geyl خودنمایی در آنها. با وجود گفتن چهار کارکنان آنها خواست به منظور, مواد غذایی, آنها نادیده گرفته شد. سپس لحظه ای که sipped از خود قهوه ران Geyl دستور یک از کارکنان را زنان صورتحساب خود را. زمانی که آنها نپرسید که به مشکل Geyl دستور داد آنها را به ترک و هرگز بازگشت.

وجود دارد تنها دو قابل تشخیص تفاوت بین این زنان و دیگر کاربران از کافه که آن روز صبح. موجب از دست آنها بدیهی است, لزبین, و یکی از آنها سیاه و سفید است.

این موضوع پس از آن پایین می آید: آیا Geyl فقط انتخاب زنان به طور تصادفی به عنوان قربانیان خود را ire که صبح بود یا آنها ندانسته تجاوز در یکی از ‘رون قوانین’? و یا آیا او سفارش آنها را از آنجا که آنها lesbians یا چون یکی بود ،

“انتخاب شیوه زندگی”

در یک LGBTIQ+ Facebook صفحه کسی نوشته شده در اشاره به QNews مقاله “این دقیق نیست.”

این نویسنده خواسته است که فرد برای مشخص کردن یک بی دقتی.

“سرنوشت راجرز دختران نمی خواست به ترک به دلیل انتخاب شیوه زندگی و نه قومیت و مالک است و نه ضد همجنس در هر شکل و فرم است.”

اصطلاح “انتخاب شیوه زندگی’ به توصیف تمایلات جنسی گفتن است.

فراتر از آن, از نظر دلالت نامشخص تخلف توسط قربانیان. شاید یک گناه بیش از حد نامردان به ذکر است در مودب شرکت ؟

اما آنچه واقعا گرفتار چشم ما بود, نهایی تاکید پاراگراف. “مالک است و نه ضد همجنس در هر شکل و فرم است.”

ران Geyl است LGBTIQ+ بستگان و شاغل LGBTIQ+ کارکنان. نمازخانه Montville میزبانی مراسم ازدواج هم جنس حتی قبل از ازدواج برابری رای و پس از.

اما هیچ یک از این مسائل اگر او را تکذیب کرد آن دسته از زنان ارائه کالا و خدمات به دلیل آنها دست برگزار می شود. و یا اگر او را تکذیب کرد همان دلیل که یک فرد از رنگ…

اذیت توسط مردم گریه ‘خبر جعلی” هنگامی که حقایق را نه متناسب با خود را در دستور کار من شد پر حرف. من خسته از ترول بی خیال حمله به اعتبار دو سلامت کارگران است.

“باید وجود داشته باشد بیشتر به داستان است.”

“وجود دارد که دو طرف به هر داستان است.”

هیچ! آنچه در QNews در بر داشت در طول تحقیقات در ابتدا پس از صحبت به قربانیان این بود که تجربه خود را سازگار با آن را بازگو در بررسی های متعدد بر روی سیستم عامل های مختلف بیش از چندین سال. آیا همه این افراد تبانی کردن به رنگ همان تصویر ؟

پرسیدم کسی نوشته شده که داستان نادرست به ‘قرار داده و یا STFU’. او در زمان ارتکاب جرمی که به ‘سوگند’.

او باید بشنود چگونه مشتریان ادعای او برادر در قانون و رئیس سابق صحبت می کند به آنها!

آه! من را فراموش کرده ام به ذکر است که ؟

فرد ساخت این دیدگاه موفق به فاش قبلی استخدام در شاعران کافه یا ازدواج خود را به Ron Geyl برادر. و نه او به ذکر است که شرکت خود را در حال حاضر کسب و کار با او.

Montville

Montville است که بدون شک ، درست است که کل منطقه است. و بازدید کنندگان از جمله LGBTIQ+ بازدید کنندگان می توانید بر روی تکیه گرم و دوستانه خوش آمدید از اکثریت مردم آنها روبرو می شوند. QNews انتظار می رود برخی از تنفر از این منطقه پس از ما به اطلاع عموم این حادثه اما در عوض مردم محلی ابراز ندامت و پشیمانی و حتی قدردانی است که کسی در نهایت صحبت کردن علنی در مورد آنچه که در نظر بسیاری از سوختگی در خود ایجاد کرد.

در واقع دو زنان ما در مورد در نظر گرفته Montville برای عروسی خود را زمانی که آنها متوجه رنگین کمان غرور پرچم, پوستر, تزئین, کسب و کارهای محلی. بیشتر کسب و کارهای محلی را پس از تصمیم به عموم نمایش تعهد خود را به تنوع و شمول است.

poets cafe montville
تصویر: Fudgyboombahs Facebook

یک راست صاحب کسب و کار است که کسب و کار تهیه می کند به توریستی تجارت با این وجود گفته QNews او دستور داده بود یک رنگین کمان غرور پرچم برای کسب و کار خود. نه به این دلیل آن را افزایش کسب و کار خود را, اما از آنجا که او به جرم این که مردم تحت تيمار با بی احترامی و عدم حسن نیت ارائه میدهد در شهر خود می باشد.

QNews و آن دو دستور به ترک شاعران کافه Montville اصرار اعضای جامعه ما را به بازدید از این منطقه زیبا. ما همچنین می خواهیم که ما اعضای جامعه اجتناب از اذیت و آزار و یا ایجاد زحمت و دردسر کارکنان و یا مشتریان از شاعران کافه Montville. هیچ یک از ما می دانیم که چه شرایط کار کارکنان تحت سرپرستی. پیدا کردن یک کار دشوار است در این زمان. بیایید زندگی مردم سخت تر است. بسیاری از کاربران نیز خواهد بود غافل از تاریخچه کسب و کار.

C و J

C و J, زن و شوهر QNews نوشت: در مورد ابراز قدردانی خود را برای حمایت از LGBTIQ+ جوامع و متحدان ما.

“ما سپاسگزار برای مردم در QNews, PFLAG و دیگر همجنسگرایان+ حمایت از گروه های به صورت واقعی خود را پشتیبانی و مشاوره. ما خوش شانس به دگرباشان جنسی در سال 2020 و که در این کشور ما می تواند منطقی انتظار بهتر از این. ما امیدواریم که که این ثابت خواهد کرد که یک فرصت یادگیری برای شاعران کافه Montville و دیگران است.”

در نهایت QNews نمی داند که چه چیزی الهام گرفته از ران Geyl به کافه خود را به نام او کرد. اما در مورد او عاشق شعر ما پایان با برخی از مورد علاقه خطوط.

Ozymandias

Percy Bysshe Shelley

من یک مسافر از یک عتیقه زمین
که گفت: “دو وسیع و trunkless از سنگ
ایستاده در صحرا . . . در نزدیکی آنها در شن و ماسه
نیمه غرق یک چهره در هم شکسته نهفته است که اخم
و چین و چروک لب و استهزاء سرد فرمان
بگویید که آن مجسمه به خوبی کسانی که احساسات بخوانید
که هنوز زنده مهر در این مرده چیز
دست که تمسخر آنها و قلب است که تغذیه:
و بر پایه این کلمات به نظر می رسد:
‘My name is Ozymandias, king of kings:
نگاه در آثار من یه توانا و ناامیدی!’
هیچ چیز در کنار باقی مانده است. دور پوسیدگی
که عظیم خراب بی حد و حصر و لخت
تنهاست و سطح ماسه کشش دور.”


ما را دنبال کنید در Facebook به صورت منظم به روز رسانی در آخرین محلی و ملی LGBTIQA+ امور جاری جامعه مسائل سرگرمی و بیشتر. فراموش نکنید که ما جدید QNews زنده Facebook حوادث زندگی می کنند.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesNovagraelf bar 1500buy verified stripe accountCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynayenimilyoner.comtropical tiki oynabeylikdüzü korsan taksiOmeglejoybetinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranVozol star 6000Bağlama büyüsürekorbetbetboo girişgenco bahisaviator sinyal hilesideneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüwww.iqelektroniksigara.com