باند چای بعد از ظهر با الهام از نمایشگاه “Lagerfeld: شانل را نشان می دهد” راه اندازی در هتل چهار فصل لندن در ده تثلیث مربع

Category: وب وایر Comments: No comments

برجک بار در هتل چهار فصل لندن در ده تثلیث مربع راه اندازی خواهد شد باند چای بعد از ظهر توسط الهام عکاسی نمایشگاه Lagerfeld: شانل نشان می دهد مشهور هنرمند انگلیسی سیمون پراکتر جشن دیدنی باند فرودگاه را نشان می دهد از طراح Karl Lagerfeld در طول زمان خود را در خانه مد فرانسه. به طور گسترده ای به عنوان یکی از برجسته ترین عکاسان از نسل او پراکتر نمایشگاه ویژگی های تصاویر پشت صحنه در Lagerfeld را نشان می دهد که ارائه یک نگاه اجمالی خود را از طریق لنز به دنیای درونی شانل و جشن طراح.

هتل قنادی تیم به ارمغان بیاورد این نمایشگاه به زندگی بر روی صفحه ایجاد یک قرار دادی انتخاب تخیلی patisserie که آینه عکاسی از با نفوذ ترین نشان می دهد و خلاقیت در شانل. اولا این باغیک مسابقه بیسکویت صدر با پسته و نعناع موس به پایان رسید و با گریپ فروت confit الهام گرفته شده شانل باغ و ویژگی های معصوم چمن است که در خدمت به عنوان پس زمینه برای مد لباس زنانه بهار/تابستان 2019. رنگارنگ شیرینی پیوست, توسط , تک رنگ, قابل توجه, سیاه و سفید Battenberg کیک با کنجد سیاه cremeux و قندی نارنجی با الهام از Lagerfeld بالاتر از لوگو که ویترین, مینیمالیستی, پالت رنگ در Lagerfeld نهایی نشان می دهد برای بدنام خانه. ادریسییک ترد زنجبیل کماج صدر با کمپوت ریواس و یاس Chantilly می پردازد ادای احترام به لیلی-رز دپ معروف ژولیده و صورتی لباس عروس اسیر در شانل هزار نفر از مد لباس زنانه بهار/تابستان 2017. در نهایت موشکتیره شکلات بیسکویت با yuzu-مشخصی کرم نارگیل الهام گرفته است شانل فوق العاده موشک از فضا-عصر پاییز/زمستان سال 2017 نشان می دهد. در کنار این شام همچنین قادر خواهد بود برای لذت بردن از یک آرایه از ظریف ساندویچ انگشت و خانه scones.

به همراه خود بعد از ظهر چای مهمان می تواند را انتخاب کنید از انتخاب نادر چای منابع در همه جا از Cornwall به چین را انتخاب کنید و یا یک لیوان شامپاین. در کنار این مدیر Mixology هری Nikolaou ایجاد کرده به نوعی کوکتل, یک جین-بر اساس کوکتل با ریواس, شکوفه بادام روشن گریپ فروت و Mancino ساکورا. به نوعی به پایان رسید با سفید و لیمو رژیم غذایی کک ژله به عنوان یک اهل تفریح و بازی با سر اشاره کردن به طراح معروف مورد علاقه دائم الخمر.

Lagerfeld: شانل می خواهد به افتخار طراح کار را از طریق چشم فوق العاده, انگلیسی, عکاس سیمون پراکتر بنابراین به جشن ما ترکیب اصل انگلیسی چای بعد از ظهر با شیک, فرانسوی, patisserie و standout کوکتل. وجود دارد سرگرم کننده و اهل تفریح و بازی عناصر با هر نیش و جرعه است که به این نمایشگاه به زندگی برای مهمانان ما می گوید:” هری Nikolaou.

باند چای بعد از ظهر را در خدمت در برجک روزانه آغاز چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 قیمت در زیر هر فرد:

  • GBP 40 – باند چای بعد از ظهر (ساندویچ: بیسکویت و شیرینی)
  • GBP 44 – باند چای بعد از ظهر با یک لیوان شامپاین
  • GBP 48 – باند چای بعد از ظهر با یک لیوان حق بیمه شامپاین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>