The show must go on—تقریبا—برای کارگزاران

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

بسته شدن روز وارد دو منهتن واحد محل سکونت که کارگزاران Jacky Teplitzky و باراک Dunayer ذکر شده بود برای فروش—و که در عصر Covid-19 یک مشکل است.

این روند معمولا آسان سرش به سمت خط پایان مملو از تعامل انسانی به عنوان عوامل خریداران و وکلا همه راه رفتن را از طریق واحد برای یک آخر نگاه قبل از مدارک امضا می شود. بنابراین در یک لحظه کهنه کارگزاران در داگلاس Elliman املاک و مستغلات شد, كلاسيك, مدیران, با Dunayer رفتن به تنهایی به هر آپارتمان احضار یک گروه زوم تماس بگیرید و شروع به نشان می دهد خود را برای مخاطبان زنده است.

“من تبدیل در ماشین ظرفشویی. من از روشن کردن اجاق گاز” او به آنها گفت. “من متصل به تمام رسانه ها را به مطمئن شوید که آنها کار می کنند. من هم در آب. من برافروخته توالت.”


جهانی و همه گیر است که وادار کردن کارگزاران املاک و مستغلات در سراسر کشور برای انطباق با شیوه های سنگین بر چهره به چهره تعامل به دور از صفحه نمایش. از آنلاین خانه های باز به پیک hustling به جمع آوری به عنوان بسیاری از 10 مورد نیاز امضا تغییرات اتفاق می افتد در پرواز در تلاش برای نگه داشتن معاملات تان شدیدا در حالی که هر کس در خانه باقی می ماند.

“ما همیشه بحث در مورد فکر کردن خارج از جعبه” Teplitzky گفت. “اما در حال حاضر شما باید به فکر کردن خارج از جعبه.”

با بسیاری از آمریکایی ها تحت self-قرنطینه و غیر ضروری کسب و کار تعطیل, اجاره, مستاجران در حال امضای قرارداد اجاره بدون تنظیم پا در داخل آپارتمان خود را. برخی از homebuyers در حال رفتن به سپردن بر اساس تورهای مجازی و به تأخیر انداختن فرد در بازرسی تا زمانی که آنها را می دید.


Redfin گزارش 500% در سراسر کشور در پرش عامل منجر تورهای در هفته قبل از کالیفرنیا ممنوع ترین فرد در صفحه اصلی نمایش 20 مارس.

اگر چه نگرانی های ایمنی موجب افزایش تقاضا ادامه خواهد داشت و حتی پس از مستند آسانسور Redfin اجرایی گلن Kelman گفت.

“در حال حاضر قبل از بحران به دلیل موجودی آنقدر تنگ, مردم در تلاش برای ایجاد یک ارائه قبل از آنها می تواند آن را در فرد” Kelman گفت. “در حال حاضر که آنها گیر کرده است در خانه خود را, شما باید برای انجام آن این راه است.”

با بدترین ویروس نقاط داغ در مراکز شهری خریداران به احتمال زیاد به بدبختانه برای خواص و آنلاین تور می تواند کمک به باد افشان زمینه, او گفت:.

حتی در شهر نیویورک مرکز ایالات متحده شیوع فروش ادامه خواهد داد. دو آپارتمانهای رفت و به قرارداد این ماه در 130 ویلیام سنت, تحت ساخت و ساز در منطقه مالی به خریداران که متکی مجازی نمایش و هرگز در بازدید از دفتر فروش. پیگیری تصویری تورهای کمک به مهر و موم دو می پردازد. آپارتمان در محدوده از $1.5 میلیون به 3 میلیون دلار.

آنلاین viewings ممکن است کار به فروش هر ملک اما در یک پروژه نسبتا نزدیک قیمت آنها به اندازه کافی به فشار خریداران به ارتکاب گفت: Scott Avram معاون ارشد رئیس جمهور در توسعه Lightstone.

“اگر آنها چه می بینند و احساس می کنند مانند آنها در حال گرفتن یک معامله خوب است, آنها می گویند, “من نیازی به لمس کابینت'” Avram گفت.


تصویری نیز کمک به راه دور معاملات. در منهتن والدورف آستوریا تاریخی هتل که در حال تبدیل به لوکس آپارتمانهای کارگزاران پیش بینی بهره در خارج از کشور در حال حاضر یک سری از ثبت تورهای در دست است.

استرالیا خریدار امضا قرارداد هفته دوم ماه مارس پس از یک زندگی FaceTime تور با دفتر فروش با یک عامل گفت: Dan اقبال تب های داگلاس Elliman توسعه و بازاریابی کارگزاری که مدیریت معاملات در اموال. در حال حاضر با دفتر بسته او را هدایت خریداران آینده نگر از طریق ثبت تور از نیوجرسی خود را خانه.

آپارتمان های گران قیمت ممکن است به اثبات می شود یک فروش سخت در منهتن بدون در شخص showings. فقط دو قرارداد در 4 میلیون دلار و بالاتر امضا شد در هفته گذشته داده ها از Olshan ملک نشان می دهد. بود که پس از دولت را غیر ضروری کسب و کار بودند ،


دعوت خانه, بزرگترین صاحب تک خانواده اجاره خانه ارائه می دهد تورهای مجازی و طرح های طبقه در هر یک از آن 16 بازارهای سراسر کشور است. که در آن مجاز مشتریان هنوز هم می تواند انجام یک پیاده روی را از طریق قبل از اجاره سخنگوی کریستی DesJarlais گفت: اما آن را به همان عنوان آن استفاده می شود.

“ما لیزینگ عوامل باز خواهد شد روی صفحه اصلی برای مشاهده با استفاده از اجتماعی-دورى روش و سپس آنها باقی خواهد ماند و در طول نمایش” DesJarlais گفت.

قرار دادن صفحه اصلی پناهجویان در سهولت با واقعیت کنونی این است که یک مهارت جدید. Adam Marcus که مسئول نظارت بر لیزینگ در RXR ملک جدید لانگ آیلند اجاره توسعه بندر فرود در Garvies نقطه در گلن یارو هم چند FaceTime تورهای این ماه است. در آغاز هر یک او می تواند مشتری ناراحتی.

“عبارات خود را بودند, مانند,” اوه, من واقعا آرزو می کنم وجود دارد در فرد است. این نوع از عجیب و غریب’,” او گفت:.

بدون اینکه قادر به خواندن زبان بدن مارکوس تلاش برای پیدا کردن راه دیگری برای ارزیابی آنچه شنود آنها. در پایان هر تور, او پرسید: “به من بگویید هر فکر منفی شما در مورد این محل است.”

یکی از مشتری نگران کابینت آشپزخانه بیش از حد کوچک برای او آرام پز, پس از او هر یک برای نشان دادن عمق خود را. فکر دیگری یوگا اتاق تنگ. او را در زمان به عقب و راه می رفت از طریق ابعاد.

تلاش پرداخت: از چهار تورهای مجازی انجام شده در این پروژه دو هفته پیش مارکوس گفت: سه امضا اجاره.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>