فن آوری نگه داشتن کارگران 6 فوت از هم جدا

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

گرفتن یک کمی بیش از حد نزدیک به شما همکار? وجود داردs یک دستگاه است که به شما اجازه می دانم.

در Newlab ساختمان در بروکلین نیروی دریایی حیاط تقریبا 110 کارگران ضروری است که گزارش شده در جریان همه گیر را در پارچه مهار و تلفن همراه-اندازه سنسور که ارتعاش و فلش هنگامی که دو نفر از کارکنان کمتر از 6 فوت از هم جدا تقریبی انتقال دامنه برای Covid-19.

این دستگاه از نیروی دریایی محوطه راه اندازی StrongArm و فن آوری و همچنین سیاهههای مربوط به چگونه و برای چه مدت مردم در تماس آمد. این اطلاعات می تواند حیاتی به درک که در آن و زمانی که کارگران در معرض اگر آنها بعد از تست مثبت برای coronavirus.


اولین چالش برای ما این بود: چگونه می توانم به شما در حفظ و مردم 6 فوت از هم جدا ؟ گفت: شان استوارت مدیر اجرایی Newlab یک 84,000 فوت مربع مرکز برای راه اندازی تکنولوژی پیشرفته در ساخت. دوم این است چگونه می توانید تماس با ما-اثری اگر ما نیاز به?

Newlab به 800 مهندسین و کارآفرینان در ظرفیت کامل است که در میان بسیاری از شهرستان کارفرمایان و مالکان به دنبال راه های جدید برای جلوگیری از گسترش Covid-19 به عنوان کارکنان بیشتر به دفتر بازگشت. تا 400,000 نیویورک در حال انتظار به سر به عقب به محل کار خود در مرحله اول اقتصادی بازگشایی. توسط ژوئیه میلیون ها نفر بیشتر کارمندان می تواند نامیده می شود.

آن دسته از کارمندان که به احتمال زیاد خواهد شد بازگشت به ترکیبی از فن آوری های پوشیدنی پا-ترافیک سنسور علامت-نرم افزار ردیابی و دمای اتوماتیک اسکنر. همه چیز را از راه رفتن را از طریق درب برای رفتن به دستشویی می تواند تبدیل به تکنولوژی را فعال کنید.

حدود 80 درصد از شرکت ها تغییر محل کار پروتکل های ایمنی در ماه گذشته و حدود یک چهارم از شرکت های سرمایه گذاری در فن آوری های جدید برای اجتماعی فاصله و تماس با ردیابی با توجه به PwC نظرسنجی از 288 ارشد مالی افسران ممکن است.

شرکت های فن آوری در حال تنظیم مدل کسب و کار خود برای دیدار با این تقاضا است. کسب و کار اصلی برای StrongArm تکنولوژی در حال توسعه تکنولوژی پوشیدنی است که نگه می دارد و انبار های صنعتی و کارگران ایمن از آسیب. StrongArm دستگاه های نظارت بر حرکات کارگران برای تویوتا خارج شده و شرکت های دیگر و ارسال هشدار در مورد اقداماتی که خطر آسیب بلند مدت.

بسیاری از انبار های صنعتی و کارکنان تلقی می شد ضروری و نگه داشته اند گزارش به کار سراسر همه گیر ایجاد انگیزه در کارفرمایان برای پیدا کردن راه هایی برای جلوگیری از انواع بیماری گزارش شده در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و برخی از تجارت الکترونیکی انبارها.

از StrongArms مشتریان “اکثر این باور است 12 تا 18 ماه ورزش, به طوری که آنها نیاز به یک حل دراز مدت مدیر عامل شرکت شان Petterson گفت.


StrongArm دارای سابقه استعلام از یقه سفید مدیران اما Petterson گفت: این شرکت متمرکز شده است در حال حاضر در آن زمان مشتریان صنعتی.

یک لیست طولانی از شرکت های در حال توسعه فن آوری برای دیدار با تقاضا در دفاتر ، نرم افزار جدید میزبان کارمند نظرسنجی برای نظارت ممکن است قرار گرفتن در معرض. بلوتوث را فعال کنید مچبند ارائه هشدارهای زمانی که کارکنان می آیند بیش از حد نزدیک و شبیه به دستگاه StrongArm فراهم می کند.

در ساعی, انعطاف پذیر-فضای کاری رقیب به WeWork E-Z-Pass–سبک اسکنر چک کارگران برای تب به عنوان آنها را وارد کنید. Newlab دارای یک سیستم مشابه توسعه یافته توسط بروکلین راه اندازی نوربرت سلامت. این اسکنر با استفاده از ترکیبی از رادار و فن آوری مادون قرمز فورا به اسکن کارگران علائم حیاتی از جمله قلب و میزان تنفس.

نوربرت سال گذشته راه اندازی شد از Newlab با تمرکز بر توسعه حیاتی-ثبت نام-نظارت بر فن آوری است که اجازه می دهد تا خانواده ها به راحتی بررسی بستگان سالمند.

اما که باید در مرحله دوم به دلیل بازگشت به کار از برنامه های کاربردی در جهان چه بیشتر به طور قابل توجهی نیاز دارد در حال حاضر گفت: Alex Winter شرکتs مدیر عامل و بنیانگذار شرکت.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می کند تمام ساختمان های اداری بررسی درجه حرارت در درب در هر روز. یک فرمان اجرایی از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می دهد صاحبخانه حق را انکار ورود به افرادی که رد تب اسکن.

قوانین برای فن آوری است که نظارت اجتماعی فاصله کمتر تاسیس شده است. Risa Boerner یک شریک در فیشر فیلیپس حقوقی گفت: کارفرمایان به طور فزاینده ای برای درخواست مشاوره در wearables و دستگاه های دیگر است که می تواند مسیر Covid-19 قرار گرفتن در معرض.

آنها در حال تلاش برای پیدا کردن راه حل است که محافظت از نیروی کار خود را, اما همچنین از امن ترین حریم خصوصی نظر گفت: Boerner که رئیس شرکتs امنیت داده ها و محل کار حفظ حریم خصوصی عمل ،

شرکت های نیاز به در نظر گرفتن چه مقدار اطلاعات از دستگاه های در حال جمع آوری در کارکنان که با استفاده از اطلاعات ذخیره شده است و که دسترسی به آن, او گفت:. تحت یک دولت قانون در سال گذشته تصویب کارفرمایان ملزم به توسعه اطلاعات-برنامه امنیتی برای هر گونه اطلاعات در آنها ذخیره خود را در مورد کارگران و بازدید کنندگان است.

حدود 82 درصد از افراد مشغول به کار در Newlab—که مستقیم به کارکنان و اعضای تصمیم به پوشیدن سنسور. برخی کاهش یافته است از نگرانی های حریم خصوصی استوارت گفت.

StrongArm می گوید کارفرمایان می توانیدt دسترسی به داده ها به صورت تنبیهی اهداف است. مدیران دریافت گزارش تنها در حوادث است که می تواند ایجاد کرده اند قرار گرفتن در معرض ویروس.

من نیاز به دانستن نزدیکی خود را به خطر از درب جلو به پشت درب Petterson گفت. من نمی باید بدانید که چگونه شما در زمان برای دود خود را شکستن.

نظارت است که به سختی به محل کار. دوربین و مانیتور رایج در ادارات و کارخانه طبقه است. شخصی RFID کارت کلید باز کردن درب و دروازه امنیتی در بسیاری از منهتن برج های اداری ایجاد trackable داده است.

منهتن راه اندازی انداختن با استفاده از این مدار بسته دوربین های در حال حاضر نصب شده در ساختمان ها به صورت اجتماعی آن-فاصله فن آوری است. شرکت راه اندازی دو سال پیش با یک هوش مصنوعی پلت فرم است که می تواند تشخیص از طریق نظارت تصویری در زمانی که کسی در حال حمل یک اسلحه گرم. همان فن آوری می تواند شناسایی و فروشگاه موارد زمانی که کارکنان ایستاده نزدیک تر از 6 فوت از هم جدا.

این شرکت با استفاده از این اطلاعات برای ساخت یک نقشه حرارتی که در آن کارکنان به احتمال زیاد به ایجاد تماس نزدیک.

ما دونتی فکر می کنم کارفرمایان و یا کارمندان می خواهید هشدار از طریق مسنجر هنگامی که مردم بیش از حد نزدیک گفت: بن Ziomek از بنیانگذاران و مدیر محصول افسر. اما ما می توانید به آنها بگویید مناطق که در آن کارکنان با داشتن مشکل داشتن از هم جدا و آنها می توانند تنظیم کارکنان و یا مبلمان به آن را آسان تر است.


شرکت های مانند Humanyze در ضمن در حال حاضر نشان دهنده یک تو رفتگی در دیوار در حال رشد در املاک و مستغلات با استفاده از داده های حسگر به درک چگونگی حرکت مردم را در طول یک دفتر. که داده ها می تواند کمک به شرکت های خود را تنظیم دفتر طراحی بهتر ردیابی, طبیعی, مکان تجمع برای کارکنان.

مشتریان می تواند با استفاده از همان فن آوری به نگه داشتن مردم از هم جدا. این سنسور می تواند کشف تنگناها و مناطق دیگر که در آن کارکنان به احتمال زیاد برای شکستن اجتماعی فاصله.

این همچنین می تواند به یک کارفرما است که نگاه در اینجا این است که یک منطقه از دفتر شما نیاز به پاکسازی بیشتر غالبا گفت: بن Waber شرکتs جمهور.

اکثر ادارات در حال هل دادن میز و مبلمان 6 فوت از هم جدا اما این برندهt نیست که اگر مردم می تواندt رفتن به حمام و یا درب بدون bumping به کسی اشاره کرد جیمز وین یک مدیر Genslers هوشمند مکان را بدست آورد.

بین المللی شرکت طراحی است که با استفاده از نرم افزار است که تجزیه و تحلیل برنامه های کف و باعث می شود پیشنهادات خود را به اجازه می دهد تا گردش خون بهتر. است که با ترکیب سنسور ارائه بینش چگونه دفاتر استفاده می شود در زمان واقعی است.

این است که کل مرزی متمرکز در ساخت ساختمان های بیشتر پاسخگو به ساکنان وین گفت. است که می تواند علامت که هدایت شما را به یک راه یا دیگری بر اساس تراکم در آن زمان: چپ را دنبال مسیر درست نیست, که در آن وجود دارد بیشتر مردم است. دانt رفتن به این حمام آن است.

حمام دیگر تمام است چالش به عنوان Newlab یافت. استوارت گفت: کارگران می ترسید آنها می تواند به تلو تلو خوردن به اتاق پر فراتر از نقطه ای که در آن اجتماعی فاصله ممکن است. اما هیچ کس می خواهد هر نوع نظارت در حمام.

نوربرت سلامتs رادار سنسور همچنین می تواند کمک وجود دارد. شرکتs رادار می تواند تشخیص دهد از طریق یک دیوار که آیا مردم در حمام, شناسایی اشکال نه از افراد.

این شرکت هنوز در حال توسعه این نرم افزار اما در زمستان گفت: کارگران در نهایت می تواند چک را از طریق کار خود اینترانت—و یا از طریق یک مانیتور در نزدیکی درب—آیا حمام در دسترس است.

امید است به جای قدیمی و از مد افتاده دست کشیدن به عنوان به خوبی به عنوان پتانسیل تراکم زمستان گفت: بدون نیاز به رفتن در دقیق چیزی که شما می خواهید برای جلوگیری از است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>