“دهمین: 7 گام برای کنترل گرفتن پول خود را و وفادار مباشر” ده بالا بهترین فروشنده در آمازون

Category: وب وایر Comments: No comments

“دهمین: 7 گام برای کنترل گرفتن پول خود را و وفادار” مباشر به نظر می رسد در چه نظارت به معنی به ما. آن است که پر کردن تعهد هر کارت می گیرند ؟ یا نوشتن یک بررسی هر هفته ؟ و یا بازگشت به خدا بخشی از آنچه که او برای اولین بار داده به ما ؟ یاآیا پاسداشت چالش ما به فرض وضعیت کسی که خدمت می کند ؟ “دهم” کمک می کند تا به پاسخ این پرسش. آن را نیز می دهد راهنمایی مفید در کنترل گرفتن پول خود را و مالی نگرش و چگونه آن را خوب ثروتمند شود.

پل استفان می دهد یک دوره کوتاه در برنامه ریزی مالی است که به یک روشن و مستقیم رو به جلو در مسیر ثبات مالی. 7 مراحل توضیح داده شده در جزئیات کمک خواهد کرد که شما را به کنترل از پول خود را بنابراین شما می توانید بدانید که در آن پول خود را می رود باید کنترل کامل بیش از هزینه های خود را و هرگز خود را منفجر بودجه. “دهم” گرفته شده دشوار است موضوع و تبدیل آن به یک دقیق و آسان به درک کتاب. عشق خود را برای پیروی از برنامه های خدا برای زندگی ما است که واقعا الهام بخش است.

پل استفنسون “دهم” رایگان خواهد بود و برای دانلود در دسترس در آمازون و Lulu.com به مدت 5 روز (04/07/2020 – 04/11/2020) در https://www.amazon.com/dp/B085N5MTYN.

“دهم” است که دارای امتیاز 5.0 توسط کسانی که خریداری کرده اند این کتاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>