وزارت خزانه داری گفت: شرکت های بزرگ دیگر می توانید وام کسب و کار کوچک

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نقل مکان کرد و در روز پنج شنبه به اطمینان حاصل شود که شرکت های بزرگ با دسترسی به سرمایه نیست نادرست مصرف اضطراری کسب و کار کوچک وام و فدرال رزرو متعهد به بیشتر شفافیت فوری در مورد چگونه خود را نجات وجوه مستقر هستند در میان نگرانی در مورد چگونه صدها میلیارد دلار از اقتصادی امداد پول در حال اختصاص داده است.

اقدامات آمد که کنگره با تصویب $484 میلیارد مکمل بسته امداد برای دوباره پر کردن اولیه $349 میلیارد برنامه برای کسب و کارهای کوچک و همچنین ارائه پشتیبانی بیشتر برای بیمارستان ها و گسترش coronavirus تست ظرفیت.

چک حفاظت از برنامه که به بخشایش وام برای شرکت های کوچک است که نگه داشتن کارگران در, حقوق و دستمزد, زده است, جنجال و به عنوان بزرگ به خوبی متصل شده شرکت موفق به دریافت پول قبل از بسیاری از کوچکتر. با دولت ملزم به ارائه چند جزئیات در مورد آن دسته از دریافت کنندگان نگرانی افزایش یافته است که وزارت خزانه داری است عایقی برنامه های خود را در پنهان کاری و که تغذیه یک بار خود تریلیون دلار تلاش هستند تا و در حال اجرا همان را انجام خواهد داد.

روز پنجشنبه وزارت خزانه داری هشدار داده بزرگ داد و ستد عمومی شرکت هایی که آنها باید اثبات آنها نیاز به اورژانس کسب و کار کوچک وام برای حفظ عملیات خود را برای رفتن و هیچ گزینه ای دیگر برای دریافت منابع مالی یا بازپرداخت این وجوه است.

بخش خود را به روز “سوالات متداول” صفحه مورد چک حفاظت از برنامه به اصرار “شرکت های بزرگ با مناسب منابع نقدینگی” به فکر می کنم دو بار قبل از درخواست برای وام کسب و کار است که با حمایت اداره کسب و کار کوچک.

مدیریت کسب و کار کوچک $349 میلیارد صندوق برای حمایت از این وام زد هفته گذشته است و انتظار می رود پر می شود این هفته با یکی دیگر از $310 میلیارد. خشم بیش از این برنامه و انصاف را تشدید کرده که برخی از بزرگ رستوران های زنجیره ای از جمله Shake Shack دریافت 10 میلیون دلار وام برای شرکت های تابعه خود را.

وزارت خزانه داری اشاره می کند که توسط قانون کسب و کار کوچک وام های گرفته شده در مواردی که پول است “لازم برای حمایت از عملیات در حال انجام.” آن گفت که وام مورد نیاز به گواهی است که نیاز به در “حسن نیت” و را به حساب توانایی خود را برای به دست آوردن دسترسی به منابع دیگر پول مانند صدور سهام یا فروش اوراق قرضه.

“به عنوان مثال بعید است که یک شرکت عمومی با قابل توجهی از ارزش بازار و دسترسی به بازار سرمایه خواهد بود قادر به ایجاد مورد نیاز صدور گواهینامه در ایمان خوب” این گروه گفت.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin هشدار داده است کسب و کار است که آنها مورد بررسی قرار می گیرد و می تواند مجازات اگر آنها نادرست قبول کوچک کسب و کار و پول. او خواست کسب و کار برای بازگشت کسانی که در بودجه است. هدایت نمی کند و این شرکت را مجبور به بازگشت پول و یا سرعت بخشیدن به بازپرداخت.

هنوز مشخص نیست که چگونه وزارت خزانه داری و یا کوچک کسب و کار دولت را دنبال تحقیقات وام داده شد که به وام گیرندگان که باید نشده است واجد شرایط. برای وام به طور کامل بخشیده کسب و کار مورد نیاز برای نشان دادن به بانک ها که آنها را ملاقات الزامات مورد نیاز برای حفظ سطح نیروی انسانی به مدت هشت هفته. اسناد و مدارک که آنها ارائه می شود می تواند به موضوع ممیزی توسط سرویس درآمد داخلی.

هدایت منتشر شده در پنج شنبه گفت: وام که بازپرداخت وام به طور کامل در مارس 7 تلقی خواهد شد توسط اداره کسب و کار کوچک ساخته شده اند گواهی نامه های خود را در ایمان خوب است که آنها را در جایگاه خوبی با دولت است.

حداقل چهار شرکت های عمومی, Shake Shack, کورا, سوشی, ایالات متحده, اموزش نوازی گروه و ItWorks باید گفت که آنها در حال حاضر با توجه به بودجه از چک حفاظت از برنامه. Sweetgreen است که به صورت خصوصی برگزار می شود نیز گفت: آن را به حال بازگشت آن 10 میلیون دلار وام.

فدرال رزرو است که تزریق پول و حتی بیشتر را به سیستم مالی از طریق آن امکانات مختلف گفت: در روز پنج شنبه که آن را علنا فاش کردن نام از شرکت های که بهره مند از چند تا از آن برنامه های وام دهی.

فدرال رزرو گفت: این امر نیز انتشار مبلغ قرض گرفته شده و نرخ بهره به عنوان هزینه های کلی درآمد و هزینه در برنامه های حمایت کنگره اخیر تخصیص بودجه. فدرال رزرو مدیره منتشر خواهد شد برنامه گزارش در وب سایت خود را حداقل هر 30 روز بدون رنگ سیاه از اطلاعات است.

کنگره به دست وزارت خزانه داری $454 میلیارد دلار برای حمایت از تغذیه وام امکانات که به منظور حفظ اعتبار جریان از طریق سیستم مالی است. با استفاده از این لایه از مالیات دهندگان بیمه فدرال رزرو اعلام کرده است برنامه هایی که به منظور کمک به کسب و کار, دولت, دولت و شرکت های بزرگ است.

فدرال رزرو صندلی جروم H. پاول و آقای Mnuchin مورد نیاز به طور منظم گزارش به کنگره در برنامه بود اما معلوم نیست چه مقدار از جزئیات آنها را فاش و علنی و در زمان واقعی است.

“این یک پیروزی مهم برای عموم” بهارات Ramamurti اولین عضو کنگره نظارت کمیسیون مسئول نظارت بر برنامه های تغذیه ارسال شده در توییتر پس از انتشار. “شما در حال حاضر می دانم که به صورت ماهانه است که شرکت در حال گرفتن حمایت و پشتیبانی چقدر آنها در حال گرفتن.”

سیاست مشخص شده در روز پنج شنبه اعمال خواهد شد به طرح حمایت بودجه جدید با توجه به تغذیه. کسانی که شامل دو شرکت خرید اوراق قرضه برنامه های شهرداری خرید اوراق قرضه برنامه و تلاش برای کمک به متوسط کسب و کار. کسانی که در تلاش هستند در جریان است.

برنامه به معنای نگه داشتن کوتاه مدت بازارهای عملکرد که اعلام شد و در برخی از موارد فعال قبل از پول اختصاص خواهد داد به گزارش اطلاعات دقیق در مورد شرکت کنندگان در تاخیر.

در حالی که فدرال رزرو باید ارائه کنندگان اطلاعات به کنگره در حالی که برنامه های عملیاتی این Dodd-Frank قانون تنها نیاز به مقامات را دقیق آشکار عمومی یک سال پس از پایان برنامه.

تغذیه مقامات هنوز به تصمیم می گیرید که مجموعه ای از قوانین اعمال خواهد شد به دو تا از برنامه های خود را — که به طور موثر اقدام به خرید بسته نرم افزاری از مصرف کننده و کسب و کار بدهی به نام سرمایه بهادار با پشتوانه تسهیلات وام و دیگری حرکت می کند که وام کسب و کار کوچک کردن بانک ترازنامه است. نه با استفاده از کمک های مالی از coronavirus امداد لایحه شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند.

“این به نظر می رسد به من مانند تغذیه در تلاش برای قبضه کردن برخی از مسائل که واقعا گرفتار آنها را در داخل و اطراف بحران مالی گفت:” علامت گذاری Spindel نوشت که یک کتاب در مورد تغذیه به عنوان یک مخلوق کنگره است. “وجود دارد هیچ راه بهتری برای حساس به سیاست نسبت به باز کردن در مورد چه کسی را گرفتن” پول.

دیوید Yaffe-Bellany کمک گزارش از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>