این WaterSwitch® خانه هوشمند مدیریت آب سیستم را بدست آورده CES سال 2020 محصول سال تعیین*

Category: وب وایر Comments: No comments

هر سال آب به بیرون درز از خانه های ایالات متحده بیش از بیش از 1 تریلیون گالن است که بیش از این آب استفاده می شود سالانه در شیکاگو و لس آنجلس و میامی در ترکیب! اکثر خانواده نشت در نتیجه 10000 گالن از آب از دست رفته هر سال بیش از 10 ٪ از خانه ها دارای نشت که زباله 90 گالن آب یا بیشتر هر روز از چکیدن لوله ها فرسوده توالت flappers و دیگر نشت دریچه.**
 
این WaterSwitch® smart خانه آب سیستم مدیریت کمک می کند تا مالکان پایان دادن به هدر رفته و آب آسیب های شناسایی و تعیین کمیت نشت در هر نقطه در داخل لوله کشی خود را. به لطف فن آوری های نوآورانه و ساده راه های صرفه جویی آن را آب WaterSwitch® سیستم بود به تازگی نام CES سال 2020 محصول سال.* جهان محل تجمع برای کسانی که رشد کسب و کار مصرف کننده تکنولوژی این سالانه کنفرانس معرفی نسل بعدی نوآوری به بازار است.
 
در پاسخ به این جایزه میلارد Minton رئیس جمهور از مدیریت آب Systems, Inc. – گفت: “ما هیجان زده مورد توجه WaterSwitch® سیستم دریافت کرده است در این سال CES کنفرانس و امیدوارم که این تعیین خواهد متقاعد کردن مالکان در همه جا که می توانید آنها را به راحتی و به راحتی محافظت از خانه خود را به عنوان به خوبی به عنوان صرفه جویی در آب و با پول این محصول است.”
 
این WaterSwitch® در حال حاضر حفاظت شده توسط دو اختراع ثبت شده آمریکا با دیگر ایالات متحده و خارجی ثبت اختراع در انتظار. آن را توسط ساخته شده در ایالات متحده و مهندسی به بالاترین استانداردهای. آن را مطابق با سازمان حفاظت محیط زیست WaterSense معیارهای. بازدید waterswitch.com برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این باور نکردنی سیستم و نحوه نصب و راه اندازی در خانه خود را می توانید حفاظت آن از آسیب آب حفاظت از محیط زیست و کمک به شما به شدت کاهش قبوض آب.
 
*توسط: Tech امروز تلویزیون
**https://www.epa.gov/watersense/fix-leak-week
 
در مورد WaterSwitch®
 
این WaterSwitch® یک خانه هوشمند تمام خانه آب سیستم مدیریت است که شناسایی و quantifies نشت در هر سیستم لوله کشی. این سیستم نوآورانه کمک می کند تا صاحب خانه خود را محافظت لوله کشی صرفه جویی در پول در آب از دست رفته و مهمتر از همه حفظ محیط زیست است.
 
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>