“ثروتمند حسابدار” در حال حاضر رایگان در آمازون به مدت 5 روز (تا 4/24/2020) –

Category: وب وایر Comments: No comments

بهترین فروشنده انتشار اعلام انتشار راب نیکسون’snew کتاب “ثروتمند حسابدار: چگونه حسابداران می توانید کسب درآمد بیش از $1M سود در حالی که کمتر از 500 ساعت است.” از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود رایگان در فروشگاه آمازون روشن شدن در آوریل 20th.

این کتاب در مورد صاحبان شرکت های حسابداری کار کمتر و درآمد بیشتر. ایجاد ثروت از طریق خود شرکت حسابداری. تبدیل شدن به نسخه خود را از “ثروتمند حسابدار.” به عنوان یک شریک / مالک / سهامدار حسابداری کسب و کار شما باید حداقل $1M سود هر شریک (پس از کسر مالیات) در هر سال و در حالی که کمتر از 500 مشتری ساعت. روش در این کتاب به اشتراک گذاشتن روش های مدرن تر در مورد ساختمان های مختلف و سبک از کسب و کار حسابداری.

به عنوان شما پیاده سازی ایده های شما خواهد بود با اضافه کردن ارزش فوق العاده ای برای مشتریان خود و ساختمان های شگفت انگیز حسابداری کسب و کار برای خودتان. یک کسب و کار انجام است که سرگرم کننده و پربار. 3 F را موفق کسب و کار حسابداری. و همچنین به عنوان ایجاد ثروت واقعی را برای شما و خانواده خود را. استراتژی در این کتاب تمام شده است اجرا شده توسط یک شرکت حسابداری در جایی. این داستان ها همه واقعی است. و همه چیز کار می کند.

این کتاب به دنبال یک جریان ثابت به حداقل رساندن مقیاس و سرب است. چگونه به رفع عملیات روز به روز بنابراین شما می توانید آزاد کردن ورود وجه نقد و سود آور تر. چگونه برای به حداقل رساندن زمان به طور چشمگیری بنابراین شما بیشتر کارآمد و ایجاد ظرفیت. چگونه به مقیاس کسب و کار خود را به هر اندازه که شما می خواهید. چگونه خود را برای رهبری تیم خود و شرکت خود را به طوری که تمام اهداف خود را به دست آورد.

“ثروتمند حسابدار” توسط راب Nixonwill رایگان و برای دانلود در دسترس در آمازون به مدت 5 روز (4/20/2020 – 4/24/2020) در: https://www.amazon.com/dp/B086R6NT3Y.

“ثروتمند حسابدار” تا 5.0-امتیاز ستاره در Amazon.com. در اینجا چیزی است که برخی از مردم تا به حال به می گویند:

“من شده است به دنبال از کار باور نکردنی راب کند با حسابداران. من صادقانه می توان گفت که هیچ کس بهتر در جهان وقتی که می آید به اشتراک گذاری چگونه شما می توانید ساخت سودآور عمل. در این کتاب راب اتحاد عجیبی در توانایی برای به اشتراک گذاشتن سیستم ها و فرآیندهای است که نه تنها رشد یک عمل اما به بازگشت زمان به مالک. او کودک پوستر برای کار دقیق سخت تر نیست و ‘ثروتمند حسابدار’ سهام دقیق طرح در مورد چگونگی ساخت این یک واقعیت است. اگر شما یک حسابدار و سپس شما این را دوست دارم به عنوان خوانده شده. عملی به نقطه و بدون کرک.” – کلینت T.

“من شناخته شده غارت برای سال من و فرستاده من حسابدار به او برای مربیگری یک سال پیش.

“همه می توانم بگویم این است… راه آن بهتر داشتن خوشحال کمتر-تاکید حسابدار کمک به شما از کسی که طول می کشد روز به عقب بر گردیم به شما به خاطر آنها تاکید کرد و آشفته.

“من فقط استعداد این کتاب به یکی دیگر از دوستان او پیامک من با “من دوست دارم که چگونه راب ذهن کار می کند حتی اگر آن را مانند یک پانچ در دهان. این چیزی است که من مورد نیاز است. با تشکر.”

“اگر شما مانند هدر رفتن وقت و پول نیست این کتاب را بخوانید.” – تاد هرمان

برای کسب اطلاعات بیشتر:

برای سوالات بیشتر و یا به برنامه مصاحبه ای در مورد این آزادی مطبوعات لطفا با ما تماس بگیرید در (626) 765-9750 یا [email protected]

بهترین فروشنده انتشار لس آنجلس شرکت چاپ و نشر اختصاص داده شده به کمک به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان تبدیل به “شکار” خود را با بهترین-فروش کتاب.
 
درباره نویسنده:

از سال 1994 راب نیکسون مدیر عامل و بنیانگذاران PANALITIX دارای مربی و تدریس حسابداران چگونه برای اجرای سودآور و کارآمد شرکت. او یک کارآفرین است که در حال اجرا کسب و کار موفق از سال 1986. آخرین نوآوری PANALITIX است ابر نرم افزار را قادر می سازد که حسابداران به ارائه زمان واقعی خدمات مشاوره کسب و کار مشتریان خود را.

یک اندیشه صنعت-رهبر که صحبت کردن درگیری های او را گرفته در سراسر جهان راب مجموعه معیار برای تغییر برای حسابداران عدم انطباق با تغییر میباشد. بیش از 150 ، 000 شنیده ام به او صحبت می کنند و 16,000 حسابداران باید با استفاده از راب محصولات آموزشی از جمله انقلابی خود را مربیگری مدل به نام coachingclub™ و یا دی وی دی کارگاه آموزشی ماژول.

در سال 2011 راب چاپ اول کتاب “شیوه های حسابداری اضافه نمی کردن!” روشنگری و در عین حال راهنمای عملی برای شرکت به حرکت فراتر از محدودیت های سنتی ‘عمل’ مدل. پس از انفجار محاسبات ابری و تاثیر آن بر حسابداری صنعت انگیزه ای برای راب آخرین کتاب خود “باقی مانده مرتبط است.” این همه در مورد آینده حرفه حسابداری.

“باقی مانده مربوط به” عملی و تمرین مشاوره برای حسابداران باقی می ماند مربوطه در ‘اختلال’ صنعت شده است و به عنوان “مهم ترین کتاب کسب و کار است که شما را به خواندن در سال 2015 است.” آنتونی S Bongiorno این Bongiorno ،

راب 20+ سال تجربه در صنعت باعث می شود برای خواندن ضروری در این کتابچه به صورت یک حسابدار موفقیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>