“کل شهر گذاشته’: آمریکا و مدعیان صعود به آسمان بالا

Category: آرکانساس Comments: No comments

NEW ORLEANS — به سختی یک هفته پیش دیوید مک پخت و پز روزانه صدها نفر از خوب شام در یکی از نیواورلئان’ نامی رستوران.

امروز او را برای پخت و پز خود را در خانه گذاشته همراه با صدها نفر از هزاران نفر از مردم سراسر آمریکا در یک تحول عظیم اقتصادی موجب تلاش برای کاهش سرعت گسترش coronavirus.

وزارت کار آمار و ارقام منتشر خواهد شد پنج شنبه انتظار می رود برای شکستن رکورد قدیمی برای بیشترین تعداد مدعیان بیکاری ثبت شده در یک هفته. وجود دارد بیشتر به طور ناگهانی بیکاری آمریکایی ها از طول رکود بزرگ — و بیش از پس از بلایای طبیعی مانند طوفان و آتش سوزی و سیل.

اما مک و دیگران مانند او لازم نیست رسمی شماره برای درک واقعیت های جدید از زندگی در یکی از کشور نقاط داغ برای ویروس است که باعث covid-19 بیماری است.

“تمام شهر گذاشته است. همه” گفت: McGraw با استفاده از اغراق است که به نظر نمی رسد مانند بسیار از یکی. “هر کسی که مشغول به کار در یک رستوران گذاشته است.”

رستوران ها و هتل ها و خطوط هوایی خودروسازان و سرگرمی, مکانهای تمام شده ضربه سخت به عنوان شهرهای متحده و کل کشور را در دستور بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و کارگردانی ساکنان به در خانه باقی می ماند.

هدف این است که برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. برای بسیاری از افراد باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

ویروس احتیاطی را تحت تاثیر اقتصاد جهانی. شرکت در اروپا در حال آماده کردن کارگران در سریع ترین سرعت از بحران مالی جهانی در سال 2009 با توجه به نظرسنجی از مدیران کسب و کار.

رسمی آمار کار برای اروپا هستند اما شرکت ها شده است اعلام کرد دهها هزار نفر از کاهش کار دائمی و موقت. افزایش افزایش بیکاری ممکن است به عنوان شدید به عنوان در ایالات متحده به دلیل آن است که سخت تر به آتش کارگران در اروپا, که در آن بسیاری از دولت ها در حال حمایت از شرکت های مالی به نگه داشتن کارگران در بخشی از پرداخت را ترک کنند.

برخی از اقتصاددانان پروژه که ایالات متحده می تواند حدود 3 میلیون بیمه بیکاری ادعا می کند که آمار و ارقام منتشر شده برای هفته مارس 15-21. خواهد بود که حدود 12 بار به عنوان بسیاری از هفته گذشته است.

“این رفتن به یک فصل افزایش دهد گفت:” کنستانس شکارچی رئيس جمهور از انجمن ملی برای کسب و کار اقتصاددانان و اقتصاددان ارشد در حسابداری شرکت KPMG. “ما نمی هر گونه تاریخ ثبت شده از هر چیزی شبیه به این.”

در وزارت کار ثبت قدمت آن به سال 1967 بزرگترین بطور تطبیقی فصلی یک هفته شماره جدید بیمه بیکاری ادعا شد 695,000 در اکتبر سال 1982 زمانی که نرخ بیکاری در کشور حدود 10 درصد است.

قبل از coronavirus نگرانی تشدید این ماه نرخ بیکاری در ایالات متحده بوده است در 50 سال کم از 3.5%

است که برخی به عنوان افزایش تعداد گذاشته و کارگران soars.

در لوئیزیانا به تنهایی 71,000 مردم واصل جدید بیکاری در برنامه هفته گذشته در مقایسه با معمول از 1400 یا 1500 نفر در هر هفته گفت: دولت کار, منشی, Ava Dejoie.

لوئیزیانا دارای یکی از بالاترین سرانه تعداد از coronavirus موارد در آمریکا به لیبریا جان ادم ادواردز دستور داده است تا غیر ضروری کسب و کار به محدود رستوران به بایگانی اطلاعات و تحویل ممنوع تجمع بیش از 10 نفر و کارگردانی ساکنان به در خانه باقی می ماند.

New Orleans صاحب رستوران و وراج Keisha هنری گفت: او از دست داد $10,000 درآمد در هفته گذشته پس از سه توابع او قرار است به تهیه کردن به پایان رسید تا لغو. در ضمن او هنوز هزینه های مربوط به راه اندازی یک بار و سالن شش ماه پیش. هنری گفت: او تا به حال به غیر روحانی کردن تعدادی از کارکنان.

“من آرزو می کنم من فقط می تواند آنها را نگه دارید و به آنها پرداخت اما به عنوان یک کسب و کار کوچک من لازم نیست که سرمایه کافی برای پرداخت هزینه برای کارکنان زمانی که ما در حال قرار دادن یک محصول” او گفت:.

کارگران می تواند به دنبال مزایای بیکاری از دولت خانه خود را بلافاصله پس از از دست دادن شغل خود. اما به طور معمول طول می کشد دو تا سه هفته قبل از آنها دریافت هر گونه پول, از آنجا که سازمان های دولتی برای اولین بار مجبور به تماس با کارفرمایان سابق خود را به منظور بررسی سابقه کار و سپس محاسبه مقدار هفتگی خود منافع خود را بر اساس دستمزد قبلی.

که صبر می تواند طولانی تر به دلیل ناگهانی افزایش تعداد مدعیان بیکاری. مردم باید در انتظار “که اولین سود پرداخت می کنند بسیار طولانی تر از 21 روز” کالیفرنیا قانونی تحلیلگر دفتر هشدار داد اوایل این هفته.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: 1 میلیون و بیکاری ادعا کرده بود در زمینه دولت خود را از مارس 13, a span کمی طولانی تر از فدرال دوره گزارش.

تا هفته گذشته بسیاری از دولت بیکاری سازمان بوده است کارکنان برای رسیدگی به مقایسه قطره ای از ادعا. در حال حاضر آنها در حال تلاش برای اضافه کردن کارگران برای رسیدگی به هجوم.

“هیچ کس نمی تواند تا سطح شیب دار است که سریع و بدون کمی از یک سکسکه گفت:” میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه های مستقر در نیویورک است که طرفداران برای دستمزد پایین کارگران و بیکاران.

قانون امضا شده در هفته گذشته توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند توزیع 1 میلیارد دلار میان کشورها برای کمک به دولت از نرخ بیکاری. اما آن می تواند در حالی که برای آن پول به رسیدن به ایالات متحده است.

تحت قانون در انتظار چهارشنبه در کنگره کارگران بیکار می توانید هر مقدار دولت فراهم می کند و معمولا برای مزایای بیکاری به علاوه 600 $در هر هفته اضافه بر بودجه توسط دولت فدرال. که افزایش می تواند تا چهار ماه.

اگر پول اضافی می تواند کمک به آن را نمی ممکن است از بین بردن تشویش در میان به تازگی بیکار.

“من فکر می کنم ما در حال قرار دادن بسیاری از امید است که این سیستم را به بازگشت به کسب و کار به طور معمول در هفته آینده و من فقط باور نمی کنم که درست باشد گفت:” یان اسمیت بود که از شغل خود به عنوان یک سرور در یک آتلانتا-منطقه رستوران. “بزرگترین چیزی که نگه داشتن بسیاری از ما در شب است و چه طبیعی جدید نگاه می کنید؟”

به تازگی بسیاری از کارگران بیکار را گزارش کرده اند ناکامی با این ماجرا خطوط تلفن و غیرمنتظره سایت های اینترنتی به عنوان آنها سعی کنید به درخواست برای کمک بیکاری.

کوری Rickmers از راکویل مریلند بود furloughed هفته گذشته از کار خود را به عنوان یک دیجیتال نامزدی مدیر برای یک شرکت چاپ و نشر. این اولین بار تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری و ادعای خود پیچیده بود با این واقعیت که او قبلا کار می کرد از دولت است.

Rickmers گفت: آن را در زمان چند ساعت از تماس های تلفنی در روز دوشنبه قبل از او در نهایت به یک فرد که می تواند کمک به او را در دولت وزارت کار.

“روند نا امید کننده است,” او گفت:. “من فقط می توانید تصور کنید آنچه که میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور و … نیاز به مبارزه برای حق در حال حاضر.”

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه گفت: بررسی های اخیر بیش از 6,600 کسب و کار در دولت خود را نشان داد بیش از نیمی گذاشته کارکنان. به طور معمول دولت در بخش اقتصادی فرصت دریافت بین 250 و 1000 نرخ بیکاری در روز است. اما DeSantis گفت: این سازمان دریافت 21,000 ادعا می کند در روز دوشنبه.

“ما در حال کار بر روی گرفتن آنها تسکین” DeSantis گفت. “اما مرد که نه تنها رفتن به یک هزینه اقتصادی است که باید سلامت هزینه مگر ما کار سخت به درمان است که به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

رنه مورگان یک توسعه دهنده وب است که زندگی در میامی فلوریدا است که در میان کسانی که تشکیل پرونده جدید ادعا می کند.

او مشغول به کار بود فقط برای چند هفته در یک بیوتکنولوژی راه اندازی زمانی که او اجازه رفتن در اوایل این ماه پس از شرکت در زنجیره تامین از چین مختل شد توسط coronavirus بحران است. او مجموعه خود را از یاد ماشین تحریر برای فروش در eBay به پول برای پرداخت اجاره بها در حالی که او منتظر برای دریافت مزایای بیکاری از دولت است.

“من دوباره بررسی کنید و هر روز آن را نگه می دارد و گفت که برنامه در حال اجراست” مورگان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>