برنده طراحی بهتر با کمتر – طراحی و ارائه یک چالش زیست محیطی جایگزین به تک-استفاده از پلاستیک

Category: وب وایر Comments: No comments

Metsä مدیره خوشحال به اعلام برنده جایزه بین المللی طراحی بسته بندی رقابت بهتر با کمتر – چالش طراحی. ‘ارتقا سازگار با محیط زیست مواد غذایی خیابانی Ware’ هوشمند و زیست محیطی راه حل است که آدرس رو به رشد تقاضا برای خیابان بسته بندی مواد غذایی و برای پیدا کردن یک جایگزین برای استفاده از پلاستیک. در این سال پایداری و نقش دوگانه بسته بندی, بازی های برگزار شده به خصوص قوی نقش در میان شرکت طرح است.

برنده بسیار سازگار پلاستیک-رایگان بسته بندی راه حل است که می تواند ساده و مرسوم جایگزین برای پلاستیک و ظروف پلی استایرن که به طور معمول استفاده می شود برای خدمت به مواد غذایی سریع. مقوا ظرف 10 اینچ در قطر زمانی که صاف گذاشته و می توان تا هشت راه مختلف اعم از یک مخروط به یک صفحه. این طراحی ساده و در نتیجه برنامه های کاربردی بسیاری است و می تواند جای بسیاری از انواع مواد غذایی است.

علاوه بر صرفه جویی در مواد و طراحی حداقل فضای اشغال شده توسط کانتینر در طول ذخیره سازی و همچنین در دفع و بازیافت. این ارتقا سازگار با محیط زیست مواد غذایی خیابانی افزار طراحی شده توسط کریستین گمبایک مدیر ارشد هنر و پر زرق و برق داناو سوم دیپلم مدیر خلاق هر دو از فیلیپین. کریستین و پر زرق و برق دریافت جایزه اصلی از 7000 یورو است.

“برنده طراحی ساده و هوشمند و راه حل عملی ارائه تنوع بالا با حداقل استفاده از مواد منعکس کننده “بهتر است با کمتر” در بهترین حالت آن است. آن را فراهم می کند یک تجربه کاربری خوب است و واقعا سازگار با محیط زیست و مقرون به صرفه است. ساخته شده از پلاستیک-رایگان مانع مدیره آن است که به راحتی قابل بازیافت زیست تخریب پذیر و compostable و می گوید:” رقابت رئیس و عضو هیئت منصفه Ilkka هرجو, خدمات بسته بندی مدیر در Metsä هیئت مدیره.

برنده جایزه دوم از 2000 یورو است ‘Bruk’, پایدار آشامیدنی کارتن که به راحتی می توان بازیافت با کاهش پلاستیک محتوا طراحی شده توسط اریک اسمیت از ایالات متحده است. سومین جایزه 1000 € رفت برای ‘تیغ’ که جایگزین استاندارد بسته بندی پلاستیکی توسط مینیمالیستی جعبه کاغذ را پوشش می دهد که تنها تیغ سر در حالی که ترک دستگیره کشف شده است. طراحی شده توسط مگدلنا Schmitz, سارا Redlich, Mikayla فقط و Alejandro همین فلرسهمه دانش آموزان در طراحی محصول در مونستر مدرسه طراحی.

“در برنده شدن در طرح های پایداری و دایره اقتصاد جنبه به خوبی در نظر گرفته و innovatively اجرا و رقابت بین سه بود بسیار تنگ است. وجود دارد بسیاری از راه حل های الهام بخش منعکس کننده تغییر در روند مصرف از پلاستیک نسبت به پایدار بسته بندی مواد. در برخی از طرح های بسته بندی به حال یک نقش دوگانه تبدیل شدن به یک بخشی از این محصول در هنگام استفاده از آن علاوه بر تقویت دوری از بسته بندی می گوید:” Ilkka هرجو, خدمات بسته بندی مدیر در Metsä هیئت مدیره.

Metsä هیئت مدیره همچنین ارائه یک جایزه اضافی از کارآموزی برای یک دانش آموز در مدرسه جدید خود را در آینده مقوا و بسته بندی تعالی مرکز در فنلاند. ‘بازنگری’ که اجازه می دهد تا ذخیره سازی و مرتب سازی از پر و خالی کردن باتری در همان بسته برنده قضات بیش دانشجویی دسته. این بسته طراحی شده توسط Hamzeh Za’balawi, Franziska قبل از, Marcel Diederich و الیور Ricker. علاوه بر این افتخاری اشاره رفت به جاسپر چو‘s پروژه FF که پایدار است glueless ظرف سیب زمینی سرخ کرده و سس گوجه فرنگی.

بین المللی طراحی بسته بندی رقابت بهتر با کمتر – چالش طراحی 2019-2020 برگزار شد با Metsä مدیره بخشی از Metsä ، این مسابقه بود مرتب به چالش طراحان برای ایجاد بیشتر سازگار با محیط زیست راه حل برای برخی از اغلب استفاده می شود بسته بندی مصرف کننده. به عنوان بسیاری از 146 کسانی که از 28 کشور پیوست و با ایده های خود را. هیئت داوران شامل طراحی بسته بندی اثرگذارندهها از سراسر جهان است.

اطلاعات بیشتر در مورد طراحی برد و فینالیست از رقابت وب سایت betterwithless.org

لینک به عکس

Metsä هیئت مدیره
www.metsaboard.com
Metsä مدیره پیشرو اروپایی تولید کننده بیمه, تازه, فیبر paperboards و پیشرو در توسعه پایدار. ما تولید حق بیمه بسیار سبک وزن و تاشو boxboards, خدمات مواد غذایی و تخته سفید kraftliners برای کالاهای مصرفی بسته بندی و همچنین خرده فروشی آماده و مواد غذایی خدمات برنامه های کاربردی. ما با مشتریان ما در مقیاس جهانی به نوآوری راه حل برای بهتر تجربه مصرف کننده با تاثیر کمتر زیست محیطی. خالص تازه الیاف Metsä هیئت مدیره هستند با استفاده از منابع تجدید پذیر قابل ردیابی به منبع پایدار در مدیریت جنگل های شمال. هدف ما به طور کامل فسیلی رایگان آسیاب و مواد خام تا سال 2030.

فروش جهانی شبکه از Metsä هیئت مدیره پشتیبانی از مشتریان در سراسر جهان از جمله صاحبان نام تجاری خرده فروشان مبدل و بازرگانان. در سال 2019 فروش این شرکت را بالغ 1.9 میلیارد یورو و آن را تا حدود 2,400 کارکنان. Metsä مدیره بخشی از Metsä گروه ذکر شده در نزدک هلسینکی.

دنبال Metsä هیئت مدیره: Twitter, LinkedIn YouTube Instagram

Metsä گروه
www.metsagroup.com
Metsä گروه پیشرو در پایدار bioeconomy تجدید پذیر استفاده از چوب پایدار مدیریت جنگل های شمال. Metsä گروه با تمرکز بر تامین چوب و جنگل, خدمات, محصولات از چوب, خمیر, تازه, فیبر paperboards و بافت و greaseproof مقالات.

در 2019, Metsä گروه فروش بالغ یورو 5.5 میلیارد دلار و در آن استخدام حدود 9,300 مردم است. Metsäliitto تعاونی است که شرکت مادر Metsä گروه است و متعلق به حدود 103,000 فنلاندی جنگل صاحبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>