یکی پس از دیگری به صبح, عینک, Goldman Sachs Group Inc.’s اکثر رهبران ارشد—همه مردان در زمان تبدیل می شود در مرحله توصیف برنامه های خود را برای بازگرداندن آن کاهش نیافته ،

بسیاری از آن مبتنی بر یک زن که در حال مرتب به آنها بپیوندید.

استراتژی گلدمن گذاشته در آن سرمایه گذار بعد بستگی دارد به شدت در كشور به طور معمول از آن خزانه دار, بث Hammack یک دیرین گر که بی سر و صدا نمودار راه خود را به صفوف است. او چالش: rework نحوه بودجه بانک همه چیز را از وام های مصرف کننده به میلیارد دلار مشتقات می پردازد. رهبران ارشد دیدن این حکم به عنوان اثبات او را ملزم عالی اداری در 151 ساله شرکت.


به عنوان گلدمن مبارزات خوبی را در تعهد به استخدام زنان بیشتر به آن بسیاری از سران دفاتر Hammack است که در میان تعداد کمی که ایجاد برش در هر behind-the-scenes گفتگو. خودی او را به عنوان یک نامزد به احتمال زیاد به روزی در خدمت به عنوان رئیس امور مالی و سرب و تجارت بخش یا تعدادی از دیگر پست بالا—شغل است که او را یکی از بانک برجسته ترین چهره در وال استریت.

هنوز در بسیاری از Hammack است آتیپیک در گلدمن. او نمی پروژه با تکبر راه رفتن از آن بالا آگهی و نگه می دارد او روابط به تعدادی از برجسته صنعت ارقام تحت بپیچید. تعداد نسبتا کمی در بانک آگاه هستند مثلا که پدر او کمک کرد تا شروع رنسانس Technologies یکی از مشهور ترین جهان, پول-ساخت ماشین آلات.

او به خوبی ممکن است این نوع از رهبر است که گلدمن نیاز به آن را می پرسد سهامداران به این باور در کمتر زرق و برق دار و استراتژی برای برقراری مجدد آن صنعت تسلط.

“او را درخشان و او می تواند توضیح پیچیده ترین چیز در استاندارد زبان انگلیسی گفت:” مارتی چاوز بانک سابق رئیس امور مالی. “هنگامی که من فکر کردم از به چالش کشیدن خود و خواست اگر او می تواند توضیح دهد که چیزی در یک هایکو,” او گفت: یادآوری گفتگو در مورد نقدینگی پوشش نسبت. از صبح روز بعد پاسخ او منتظر بود در صندوق پستی خود را. “که بث.”

در حال حاضر گلدمن قرار دادن کار خود را مستقیما در تابش خیره کننده. ماه گذشته بانک گذاشته یک استراتژی برای افزایش درآمد با ترکیبی جدید و خطوط کسب و کار و فن آوری—یک ابتکار عمل است که به زودی آمار آن اولین ضربه با موجی از اجرایی خروج. اما فقط به عنوان مهم به شرکت جدید سود اهداف برنامه های خود را برای بهبود راه آن وجوه خود را.

“آن ستون نشسته مستقیما بر روی شانه ها از بث” زمان CFO Stephen Scherr گفت. “او حساسیت در مورد بازار معمول است در میان افرادی که نشستن در صندلی خزانه دار.”

حتی در یک صنعت که در آن مردان تسلط بر هر اصلی شرکت قحط و غلا از زنان بالای گلدمن وسرد است. هیچ یک تا کنون به عنوان آن صندلی مدیر ارشد اجرایی رییس جمهور و رئیس اجرایی یا CFO. نه تنها بخش دارای یک رهبر است. تنها دو زن شده اند و به اصطلاح به نام ماموران اجرایی—اما هیچ یک از سال 2005.

Hammack است که در میان تعداد کمی از مدیران قرار گرفته برای کمک به تصحیح عدم تعادل. دیگر شامل استفانی کوهن رئیس استراتژی افسر که جوانترین عضو گلدمن نخبگان کمیته مدیریت در سال 2018 و کری Halio رئیس گلدمن بانکی تابعه. Hammack کاهش یافته است به نظر.

در حال حاضر Hammack را صعود در گلدمن گرفته است او به مراتب در خارج از سایه پدر مورگان Howard برجسته سرمایه گذاری-سرمایه داری که قبلا کمک جیم سایمونز شروع رنسانس. سیمونز بود که در او بت میتسوا و دو در حال حاضر به نشستن در همان صفحه اول از ریاضی وکالت ، برخی از همکاران او تنها یاد گرفته در مورد این روابط به تازگی زمانی که بانک برای شکار راه را به نفع خود کسب و کار بیشتر از صندوق های تامینی.

“او همیشه می خواستم به آن را در خود” مورگان گفت.

مطرح شده فقط در خارج از فیلادلفیا Hammack است وسط سه خواهر. مسن انتخاب یک مسیر به کسب و کار و جوان شد یک کارآگاه خصوصی. Hammack را تا پایان در وال استریت پس از پر حادثه روی لئامت دادن در دانشگاه استنفورد.

او بخشی از یک شورا از رئیس جمهور در دانشگاه استنفورد است که شامل مرد که بال بچه در 1980s کلاسیک “Gremlins” و جان Overdeck که رفت تا تبدیل به میلیاردر مدیر صندوق پرچین پشت دو سیگما سرمایه گذاری است.

کلاس شامل یک گزینه با مایرون Scholes. او به ایجاد موسس ساخت برای قیمت گذاری ابزار—Black-Scholes مدل—رفت و برنده جایزه نوبل است. او بعد از تاسیس صندوق سرمایه بلند مدت مدیریت.

Hammack صرف دو تابستان کارآموزی در کف فیلادلفیا بورس قبل از پذیرش یک دانشگاه ارائه از گلدمن ساکس در سال 1993. در اوایل او parlayed پذیرش او به دانشکده کسب و کار هاروارد به ارتقاء. او شده است در حال افزایش بوده است.

زنان بودند تاسیس خود در بخش معاملات در 1990s به عنوان مشتقات بازارهای سوار خود را سریع و خطر ناک—رشد. بسیاری از Hammack زنان همسالان جذب نسبت به فروش نقش ها که سمت چپ او را به عنوان چیزی از یک ناهنجاری گفت: تراشه کارور که زد مشتقات میز در زمان.

او بخشی از یک خوشه کوچک از معامله گران با مشاهده مستقیم از وال استریت بزرگترین زلزله—اورنج کانتی اوراق قرضه شهرداری default, Gibson, سلام,’ botched شرط در مشتقات حقوقی blowups در اطراف بانکداران اعتماد و انفجار از Scholes را LTCM. در هر حال به پیمایش با دقت.

“من قطعا تا به حال برخی از معامله گران که در آن شما نگران شد که برخی از پرسش های دشوار” کارور گفت. “با او, شما می توانید تعداد در پایان در جای مناسب است.”

در این دهه است که به دنبال وجود دارد خواهد بود تملق گوی توجه گلدمن بزرگ اهل ریسک—اغلب معامله گران بالا رفت که همه در و اقبال برای بانک. Hammack هرگز دیده می شود در این رده است.

بحث ارتقاء

او را در رفتن به نگه داشتن انواع نقش کلیدی در برخورد با اوراق قرضه, نرخ و مخزن تجارت. در نهایت ظهور او را به شهرت رانده شد توانایی خود را برای مقابله با رگولاتور و نهادهای دولتی پس از او ساخته شده در سال 2010. او در حال حاضر صندلی با نفوذ وال استریت گروه مشورتی است که به گوش وزیر خزانه داری ایالات متحده.

یکی مانع شد و گنجاندن نام او در بالا مشخصات دادخواهی مدنی متهم بانک های بزرگ از تبانی به دکل قیمت اوراق قرضه صادر شده توسط فانی می و فردی مک. شاکیان به نام ده ها تن از مدیران وال استریت—نه به عنوان متهم بلکه به عنوان “کلید پرسنل.” مانند دیگران شرکت حل و فصل. Hammack حرفه ای ادامه داده است apace.

او ارتفاع به خزانه در سال 2018 شد بحث در بانک برای یک دلیل متفاوت: مدیران ارشد نمی تواند توافق بر سر اینکه آیا واحد تجاری می تواند یدکی یکی از آن نادر ارشد زنان است. آن را نشانه دیگری از تنش های اجرایی داود و سلیمان را به عنوان او تلاش می کند تا به وعده برای پیشرفت زنان هر دو در شرکت خود و دیگران است.

گلدمن وزارت خزانه داری است که در میان یک تغییر بیش از حد و کاهش وابستگی آن به طور بالقوه زودگذر یا گران بازارهای مالی و در آغوش یک مدل به طور فزاینده ای بر اساس سپرده مشتری و مدیریت شرکت های بزرگ جریان های نقدی. خواهد شد که جدایی ناپذیر به افزایش درآمد با تشکر حسابداری تغییر ناگهانی. بهبود ترکیب بودجه و برش هزینه های بهره تغذیه مستقیم به بانک بالا خط.

برای Hammack کار فقط ممکن است شروع نفوذ ردیف بالا از مردسالار شرکت است.

“گلدمن حداقل تلاش برای حل این مشکل گفت:” لسلی Sillcox یکی از این بانک به نام ماموران اجرایی هنگامی که آن را در سال 1999. “بیست سال بعد, من انتظار می رود خیلی بیشتر زنان در نقش های ارشد در سراسر صنعت است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im