جهان در کوتاه

Category: آرکانساس Comments: No comments

30 paradegoers مجروح در حمله

برلین — یک مرد عمدا سوار یک خودرو به جمعیت در یک کارناوال رژه در یک شهر کوچک در مرکز آلمان و مجروح شدن حدود 30 نفر از جمله فرزندان مقامات روز دوشنبه گفت:.

راننده 29 ساله شهروند آلمانی دستگیر شد در صحنه در Volkmarsen نزدیکی کاسل حدود 175 مایل در جنوب غربی برلین دادستان گفت. او در حال بررسی اتهام اقدام به قتل.

یک سخنگوی فرانکفورت دادستان الکساندر Badle گفت: در بیانیه ای که “حدود 30 نفر” مجروح شدند. آنها گرفته شد و به اطراف بیمارستان با زندگی-تهدید و آسیب است.

مظنون نیز مجروح Badle گفت.

“این تحقیقات به ویژه به شرایط از جرم و جنایت همچنان ادامه دارد,” او گفت:. “در خصوص هیچ اطلاعاتی می تواند هنوز ارائه شده در مورد انگیزه. بررسی است, بررسی تمام راه.”

پیتر Beuth داخلی وزیر ایالت هسن گفت: حدود یک سوم از کسانی که مجروح شدند کودکانی که آمده بودند برای تماشای رژه و جمع آوری آب نبات است که به طور سنتی پرتاب به جمعیت در جشن های کارناوال در آلمان است.

گفته ماشین سوار در اطراف یک مانع مسدود کردن ترافیک از رژه منطقه ای Frankfurter Rundschau گزارش شده است.

اعضای خانواده بحرانی پس از انفجار گاز

SKOPJE شمال مقدونیه — سه و 10 سال باقی می ماند در وضعیت بحرانی در شمال مقدونیه یک روز پس از پخت و پز خانه-انفجار گاز که منجر به کشته شدن یکی دیگر از چهار نفر از اعضای خانواده خود مقامات بهداشت و درمان روز دوشنبه گفت:.

رئیس واحد مراقبت های ویژه در پایتخت اسکوپیه بیمارستان Ilir حسنی گفت: زنان بین 30 و 50 ساله دچار سوختگی 80 درصد از بدن آنها قرار داده شده است در دستگاه تنفسی. پسر سوختگی در 75% از بدن حسنی گفت.

نه – و 11 ساله خواهر و پسر عموی 8 ساله کشته شدند فورا اوایل روز شنبه هنگامی که سیلندر گاز منفجر شد و در اتاق نشیمن یک خانه در روستای Romanovce. 58 سال از جراحات وارده درگذشت بعد یکشنبه در اسکوپیه بیمارستان.

ده نفر همه اعضای خانواده از جمله برخی که بازدید از آنها در خانه در زمان حادثه.

به غیر از سه نفر از زنان و کودکان در شرایط بحرانی باقی مانده دو نفر-7-ماه-زن باردار و 65 سال — رنج می برد فندک صدمات.

معلوم نیست چه چیزی باعث تصادف. رسانه های محلی گزارش داد که سیلندر گاز منفجر شد و در حالی که خانواده آماده کردن صبحانه.

شرپاها سعی کنید برای زمستان رکورد در اورست

کاتماندو, نپال — چهار تجربه Sherpa راهنماهای که در تلاش برای صعود به بالای کوه اورست در طول کمتر از یک هفته در طول فصل زمستان به یک رکورد جدید در جهان بالاترین قله.

تیم پرواز در یک هلیکوپتر به کمپ پایه اورست دوشنبه آغاز خواهد شد و این صعود امروز.

رهبر تیم Tashi Lakpa, 34, گفت که او و دیگران برنامه ریزی برای رسیدن به 29,035 پا نشست روز شنبه را سریع فرود و بازگشت به کاتماندو پایتخت نپال روز یکشنبه.

“آخرین تیم که مقیاس قله در زمستان آن را در دو ماه اما ما در حال برنامه ریزی برای انجام آن را در پنج روز. ما در حال تلاش برای یک مجموعه جدید از کوهنوردی رکورد” Lakpa گفت: روز شنبه در کاتماندو.

اعضای تیم خواهد بود مبارزه با سرمای شدید باد بالا و انباشت اشیاء بدست آمده تا برف و یخ به عنوان آنها سعی می کنید برای تبدیل شدن به اولین برای رسیدن به بالای قله اورست در زمستان در 27 سال است.

تنها تعداد انگشت شماری از کوهنوردان رسیده کوه قله در طول این فصل است. شاهکار برای اولین بار انجام شده در سال 1980 شده است انجام می شود از سال 1993.

اورست است که عمدتا کوچک در طول بهار و بالا رفتن نجومی در آوریل و مه زمانی که شرایط آب و هوایی مطلوب تر هستند.

خلبان دستور بازداشت شده در, سقوط مرگبار

آنکارا-یک دادگاه دستور دستگیری خلبان یک هواپیما که سقوط کرد در این ماه در فرودگاه استانبول کشته شدن سه مسافر به اتهام “قتل نفس غیر ارادی و باعث آسیب” ترکیه را به دولتی آژانس خبری روز دوشنبه گفت:.

پگاسوس هواپیمایی بوئینگ 737 زد باند در Sabiha Gokcen airport on Feb. 5, سقوط یک خندق و شکست از هم جدا در حالی که فرود در آب و هوای بد. برخی از 180 مسافر و خدمه مجروح شدند در این تصادف که دیدم مسافران تقلا از طریق تقسیم بدنه به فرار.

خبرگزاری آناتولی گفت: دادستان بررسی سقوط بازجویی خلبان پس از ترخیص از بیمارستان. یک دادگاه در استانبول بعد از آن دستور داد که خلبان که تنها به M. A. دستگیر و در انتظار محاکمه, Anadolu گفت.

دادستان گرفته اند اظهارات از کنترل ترافیک هوایی و کارکنان فرودگاه کارمندان و خلبانان دو هواپیما که سقط فرود در مدت کوتاهی قبل از پگاسوس پرواز فرود آمد.

تصادف اتفاق افتاده است به عنوان 11-year-old هواپیما فرود در برف و باران سنگین است. ایالات متحده حمل و نقل هوایی محققان همچنین در بازرسی از خرابه برای دیدن اگر هر گونه ویژگی های عوامل است که می تواند کمک به حادثه.

یک بخش در 02/25/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>