جهان داغترین کالا? ماسک صورت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

مدت کوتاهی قبل از سازمان غذا و داروی آمریکا اعلام کرد جدید کروناویروس در آستانه یک بیماری همه گیر اچ هشدار من به Scough که باعث می شود مد روز “فیلتر روسری” که پوشش دهان و گفت: برای جلوگیری از بیماری است.

بروکلین بر اساس Scough آغاز شده توسط سه “سبک آگاهانه germaphobes” که در طراحی این روسری با کمک یک پیمانکار دفاعی. آنها هزینه $39 به 59 دلار در هر, اما آن را به عنوان اتفاق می افتد, شش, هفت, انواع فیلتر روسری به فروش می رسد با توجه به Scough وب سایت. سفارشات در حال 50 بار بالاتر از حد طبیعی کرد و گفت: اندرو کسلر که در حال تلاش برای پیدا کردن مواد را بیشتر فیلتر روسری.

“این یک ماه” کسلر گفت.


آن را نشانه ای از ترس و وحشت بار. پزشکی ماسک های صورت هستند که ناگهان جهان داغترین کالا به عنوان coronavirus راهپیمایی در سراسر جهان است. بازار سهام آغاز شده قوی صبح روز چهارشنبه اما پاک شده خود سود پس از FDA گفت: coronavirus همچنان به گسترش است.

سهام در ایالت Realty Trust آمار کم 52 هفته به عنوان سرمایه گذاران آشکارا به این نتیجه رسیدند کمتر گردشگران بازدید از ساختمان امپایر استیت. میسی به شدت متکی به گردشگری ترافیک در آن گل سرسبد Midtown فروشگاه نیز رسیده کم 52 هفته آیا به عنوان Imax Corp. سهام در پارک اپراتورهای سی ورلد سرگرمی و شش پرچم سرگرمی کاهش بیش از 6 درصد. هرتز و AvisBudget به شدت کاهش یافت. در نشانه ای مردم خواهد شد صرف زمان بیشتری را در خانه Netflix بکشد افزایش 5 درصد است.

الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی, شهادت, قبل از کنگره امروز برای توصیف تهمت تلاشهای دولت برای مهار coronavirus. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در 6 p. m.

در ضمن در صورت ماسک ندارد پرواز کردن قفسه های آنها در حال حاضر به تصویب رسید.

“ما نمی هر گونه گفت:” یک کارمند در یک Duane Reade در Midtown.

“آنها همه رفته اند” گفت: Aniedi Etuk یک داروساز در مواد مخدر Shoppe در هارلم.

Etuk گفت: تنها, ماسک, است که محافظت در برابر coronavirus و بیماری های دیگر است و N95.

“آنهایی که آبی رنگ می بینید مردم با پوشیدن آن را قطع نکنید” گفت: Etuk رئیس جمهور از نیویورک, شهرستان داروسازان در جامعه است. “آنهایی که سفید است که منحنی در اطراف صورت خود را و در حال استفاده توسط کارگران ساختمانی در حال بهتر است اما کافی نیست.”

او گفت: غیر ممکن است برای دریافت N95 ماسک برای حدود چهار هفته و تامین کنندگان به او بگویید که هیچ امداد در چشم است.

“شما نمی توانید آنها را دریافت کنید,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>