این ایمان و ارائه دهندگان خدمات را رد کرد لایحه

رهبران از شش ویکتوریا ایمان مبتنی بر سرویس دهندگان می گویند که آخرین پیش نویس مذهبی لایحه می رود “بیش از حد” و دولت باید آن را منتقل نکنید.

رهبران Anglicare ویکتوریا (تصویر بالا) چوپان خوب, استرالیا, نیوزیلند, یهودی, مراقبت, Victoria, McAuley خدمات اجتماعی برای زنان, قلب مقدس ماموریت و متحد ویک.Tas همه امضا و یک بیانیه مشترک کوبیدن این طرح در حال حاضر.

تبلیغات

ارائه دهندگان می گویند که آنها در مخالفت با جریان لایحه به دلیل آن اجازه می دهد تا مردم را به استفاده از ایمان “به عنوان ابزاری برای آسیب رساندن به مشتریان, مشتریان, کارکنان و داوطلبان”.

“اگر چه ما از مذاهب مختلف ما متحد در تمرکز ما در جامعه و خدمات اجتماعی” آنها نوشت.

“ما مفتخریم که کار ما را انجام دهد. ما معتقدیم تفرقه ملی گفتگو در مورد اینکه آیا مردم با ایمان باید قادر به تبعیض علیه مردم از هیچ یا مذاهب مختلف است در منافع ملی است.”

آنها می گویند که این قوانین باید “تعادل آزادی مذهبی در برابر حقوق” از دیگر استرالیایی.

مذهبی لایحه خواهد شد که “عواقب ناخواسته’

ارائه دهندگان می گویند که آنها “حمایت از ایمان مذهبی است که در آن ما کار تاسیس شده است ارائه خدمات به هر کسی که به آنها نیاز دارد”. اما در همان زمان آنها نیز “احترام متنوع ایمان” از هر دو کارکنان و مشتریان است.

اما آنها در مورد “عواقب ناخواسته” ناشی از این لایحه. آنها می گویند آن را “امتیاز عبارات عقاید مذهبی بالا حقوق دیگر استرالیایی به آزادی از تبعیض است.”

“این لایحه پیشنهاد شده است که پتانسیل ایجاد موانع اضافی برای مردم است. [این شامل] دسترسی به خدمات پزشکی و مسکن درگیر شدن در اشتغال و مشارکت اجتماعی و زندگی عمومی” آنها بنویسید.

“برای افرادی که به حاشیه رانده و دچار محرومیت اجتماعی این است که به احتمال زیاد به علت آسیب بیشتر و پریشانی.

“ما پشتیبانی نمی کرد لایحه آن را به عنوان در حال حاضر است. ما باور نمی کنیم این به نفع استرالیا در جامعه است.”

آنها می گویند که دولت باید در قانونگذاری به “حمایت از آزادی مذهبی بدون از بین بردن حمایت از کسانی که به آن نیاز دارید.”

پیش نویس دوم از دین لایحه ناودان

تساوی استرالیا با انتشار بیانیه مشترک از سازمان “ائتلاف” در روز دوشنبه. مدیر عامل آنا براون گفت: عالی بود برای دیدن آنها را “خواستار قوانین است که از همه ما به همان اندازه است.”

“دولت باید واقعا تعامل با نگرانی مطرح شده است. [آن باید] پیش نویس لایحه ای که نمی شود به حمایت یک گروه از مردم در هزینه دیگران” او گفت:.

تبلیغات

دادستان کل مسیحی پورتر منتشر اصلاحی دوم پیش نویس مذهبی لایحه در ماه دسامبر گذشته. آن را به سرعت panned توسط LGBTIQ طرفداران به عنوان حتی بدتر از اصلی است.

نگرانی از محدوده قانون ضد تبعیض و خدمات بهداشتی و درمانی به مضر “تبدیل” شیوه ها و اثرات بر بومی استرالیا.

در میان استرالیا و کلیساها سیدنی مذهبی اسقف اعظم کاتولیک و اسقف کلیسای آنگلیکان می خواهم وسیع تر-اعم حمایت از آخرین لایحه.

اما اتحاد کلیسا در استرالیا می گوید: آخرین لایحه نتواند به “تعادل”.

“Privileging اظهارات باور مذهبی [بیش از] از دیگر عزت و تندرستی چیزی است که ما از” کلیسای رئیس جمهور Dr Deidre پالمر گفت.

“مسیحیان در استرالیا نیست مورد آزار و اذیت. در استرالیا کلیساها نیست قربانیان. به پرورش نوعی از قربانی وضعیت ریاکارانه است.”

ارسالی های عمومی در پیش نویس جدید بسته شده در ژانویه 31. دادستان کل مسیحی پورتر را معرفی خواهد کرد و این لایحه به مجلس این سال است.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید