این صندوق های تامینی دیدم خطرات ناشی از کوروناویروس زود است. در حال حاضر آن را تا 36 درصد.

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شجاع سرمایه به رهبری کریس هانسن آغاز شده در ماه فوریه قرار دادن شرط در برابر برخی از خطوط هوایی و شرکت های سفر قبل از هر کسی دیگری.

عکس: تد S. وارن/آسوشیتد پرس

Chris Hansen دیدم آن در آینده.

آقای هانسن که اجرا می شود, سان فرانسیسکو, صندوق های تامینی شجاع و مدیریت سرمایه و به حال اولیه اعتقاد رمان coronavirus خواهد انتقام ویران کردن در اقتصاد جهانی است.

آقای هانسن و تیم خود را homed در اوایل خطرات ویروس مطرح و قرار بر این اساس شرط گفت: افراد آشنا با شرکت. در اواخر ژانویه شجاع افزایش آن شرط در برابر شاخص های سهام عنوان شد بیشتر نگران ویروس.

در ماه فوریه شجاع شروع با قرار دادن شرط در برابر و یا اتصال کوتاه, اهرم شرکت ها آن را به عنوان به احتمال زیاد صدمه دیده از یک رکود اقتصادی ناشی از ویروس است. به عنوان بازار کاهش یافت, شجاع ارسال شده سود در آن شرط از جمله در برخی از خطوط کروز بین المللی شرکت های هواپیمایی و شرکت های مسافرتی. در اوایل ماه مارس این صندوق آغاز شده بود اتصال کوتاه کمتر آشکار نامزدها و اعتقاد داشتند کسانی که با ضعیف ترازنامه و شرکت ها آن را به عنوان جعلی خواهد بود و در طولانی مدت رکود است.

تا پایان ماه مارس شجاع بود تا 36 درصد در سال قبل از هزینه ها گفت: افراد آشنا با شرکت. بازگشت غرفه در مقایسه با 19.6 درصد کاهش در S&P 500 و 21.3% کاهش در شاخص MSCI تمام جهان شاخص گسترده جهانی و شاخص های اندازه گیری عملکرد سهام در سراسر جهان است.

“حفاظت از سرمایه از رکود همواره هسته ای بخشی از استراتژی ما و یک بار دیگر آن را خوب است برای دیدن آن پرداخت زمانی که آن را مهم ترین” آقای هانسن نوشت: در مارس 12 سرمایه گذار نامه. آن نامه گفت: سرمایه گذاران این صندوق شد تا 25 درصد قبل از هزینه و نمی استادانه درست شده در مورد چگونه شجاع بود به ثمر رساند دستاوردهای آن.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

علاوه بر آن سهام شرط شجاع نیز بریده دستاوردهای اعتباری حمایت جهانی سرمایه گذاری با درجه بالا عملکرد اوراق قرضه شاخص های آن را خریداری کرده بود در اواسط ماه مارس که بیشتر با ارزش به عنوان احتمال ورشکستگی شرکت ها افزایش یافت یکی از مردم گفت. صندوق بسته شده بود نیمی از این پرچین یک ماه بعد.

بازده برای شجاع علامت گذاری برخی از بهترین بازده در پرچین-صندوق صنعت از طریق بازار جنجال و هیاهو به تاریخ.

پایین-مشخصات سرمایه گذار شناخته شده است که در وال استریت برای فروش و سرمایه گذاری در شرکت های خصوصی آقای هانسن بهتر شناخته شده در برخی از محله های خود را برای yearslong تلاش برای آوردن یک تیم بسکتبال حرفه ای به زادگاه خود در سیاتل است. او بلانت مسنجر هنگامی که آن را به کوروناویروس. در یک سوراخ Jackson Wyo., کنفرانس سرمایه گذاری در مارس 5, او گفت: مخاطبان از خانواده های ثروتمند و سرمایه گذاران خصوصی برای رفتن به نقد انبار کردن دارو و آماده شدن برای این بیماری همه گیر به اساسا تغییر زندگی است.

“او در صحبت کردن با مخاطبان از 80 یا 90 نفر و گفت که 10 تا 20 از آمریکا به احتمال زیاد قرارداد این ویروس و بسیاری از ما خواهد آماری صحبت می میرند” گفت: Matthew Lusins یک شریک در املاک و مستغلات خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت همگرایی سرمایه گذاری که سازمان خیریه کنفرانس.

آقای Lusins گفت: آقای هانسن خواسته برای یک لیست از شرکت کنندگان بین المللی قبل از موافقت برای صحبت در کنفرانس و نمی ممزوج پس از آن.

اتصال کوتاه شرکت ها و مصون سازی پرتفوی شد هشدار بیش از دهه گذشته به عنوان نرخ بهره پایین رو سهام بازار به نقاط اوج تاریخی. در حالی که صندوق های تامینی شرط بندی روی و در مقابل سهام انتظار نمی رود که به نگه دارید تا با خروش بازار گاو نر پایدار دوره منصه می تواند منجر به سرمایه گذار نا امیدی و defections.

بسته محرک اقتصادی با هدف پرداختن به بیماری همه گیر کوروناویروس شامل محدودیت: هر شرکت است که کمک خواهد شد که به سوگند یاد کردن سهام buybacks در حالی که از دریافت بودجه دولت. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که به اشتراک گذاری buybacks و چگونه آنها شد هدفمند در اتحادیه اروپا ،

شجاع تاسیس توسط آقای هانسن در اواسط سال 2008 پس از او سمت چپ پرچین-صندوق شرکت بلو ریج سرمایه نبود ایمنی بدن به فشار برای حفظ سرعت.

این صندوق تا به حال بریده دستاوردهای 8.2 درصد و 13.1 درصد در سال 2008 و 2011 به ترتیب و ساخته شده از پول 73 درصد از این ماه شاخص S&P پایین بود با توجه به سرمایه گذار اسناد و مدارک. اما آن سرمایه گذار پایه منقبض شده بود به عنوان تمرکز خود را بر روی اتصال کوتاه آن شرکت معتقد بودند جعلی و یا فریب تنظیم کننده و سهامداران صدمه می گرداند. شجاع همچنین دارای سهام در حدود دو دوجین شرکت در هر زمان داده شده و دارای بزرگترین آن موقعیت به طور متوسط بیش از پنج سال است. در جدا کردن ساختار آن سرمایه گذاری در شرکت های خصوصی عمدتا در ایالات متحده و هند است.

اما این صندوق ادامه داد: برای کوتاه مدت سهام فردی و پرداخت هزینه برای هجز—حرکت می کند که تبدیل به سودآور در بازار جنجال و هیاهو این سال است.

زمانی که بازارهای سهام خود را آغاز غلتکی سوار coaster در اواخر بهمن ماه معادل 1.4 میلیارد دلار سهام صندوق های تامینی نیز شروع بهره در شرط آن ساخته شده بود در برابر آن شرکت به عنوان جعلی و یا شکننده ماه و یا در برخی موارد سال پیش. این شرکت نیز نقد در قرار دادن گزینه های قرارداد که به صاحب حق فروش سهام توسط یک تاریخ خاص در یک قیمت خاص را خریداری کرده بود در ارزان برابر شاخص های سهام در ایالات متحده و هند با توجه به افراد آشنا با شرکت.

شجاع خریداری اضافی قرار می دهد در شاخص های سهام شروع در اواخر ماه ژانویه عنوان شد بیشتر نگران این ویروس گفت: یک فرد آشنا با این شرکت است. این حرکت تحت فشار قرار دادند به اندازه خود شاخص هجز به بالا و تاریخی. در اوج خود به ارزش اسمی از گزینه های قرارداد بین $1 میلیارد و 2 میلیارد دلار—پرچین معادل آن به اندازه شجاع و نمونه کارها.

چین توده quarantining ووهان شروع on Jan. 23 و بعد که ماه از هوبئی استان که در آن coronavirus اول پدید آمده بود یک کلید سیگنال که virus یک تهدید جدی یک فرد آشنا با این صندوق گفت. این صندوق نیز تحت تاثیر قرار بود توسط اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد مارک Lipsitch و دیگر مراقبت های بهداشتی کارشناسان بودند که صدایی زنگ خطر در اوایل ژانویه.

بازار سهام را نرم و ملایم صعود به سمت بالا حتی به چین تعطیل و ویروس به کره جنوبی و ایتالیا به یاد می آورد دیگر لحظات شدید ناهماهنگی به تیم شجاع از جمله بحران مسکن در بازار و یا اینترنت حباب مردم آشنا با این شرکت گفت.

آقای هانسن در هفته های اخیر گفته است که سرمایه گذاران شجاع کمی لبه virus در حال حاضر که آن را به شکل روزانه زندگی و اقتصاد به طور چشمگیری.

نوشتن به ژولیت چانگ در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>